اولين نكته اي كه پس از خريد یک كالا به ذهن مشتريان مي رسد، اين است كه آيا اين محصول گارانتي دارد یا خیر؟ بعضي از برند ها داراي چند ضمانتنامه هستند كه ممكن است شما را سردرگم كند اما به كدام گارانتي مي شود اعتماد كرد؟ ما در ادامه اين مقاله قصد دارايم گارانتي برند بوش و انواع آن را براي شما توضيح دهيم. گارانتي كاسپين، گارانتي سيهاوي، كاراگستر، مهستان و سناپويان همه از ضمانت نامه هاي شركت بوش مي باشند. اگر از محصولات برند بوش كالایی خريداري كرده اید، مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم تا اطلاعات شما در زمینه گارانتی محصولات بوش بیشتر شود.

درباره برند بوش

بوش سرويس، يك نماينده رسمي در ايران است. اين شركت، محصولات و كالاهاي خود را با يك كد اختصاصي (IR) وارد ايران مي كنند. حتما در آخر اكثر مدل هاي لباسشويي و ظرفشويي اين كد را به اختصار مشاهده كرده ايد. براي خريد يك محصول مطمئن و با كيفيت، اولين قدم پس از انتخاب محصول داشتن ضمانت نامه و گارانتي معتبر است. بهترين گارانتي كه خدمات پس از فروش بايد داشته باشد، اين است كه بتواند در طولاني مدت به شما خدمات ارائه دهد. ويژگي ديگر ضمانت نامه اين است كه در زمان تعمير قطعات، مشكلي براي خريد قطعات آن وجود نداشته باشد.

بوش سرويس كه به تنهايي يك شركت رسمي مي باشد از چند زير مجموعه به نام مهستان و كاراگستر تشكيل شده است. شركت سيهاوي و كارا سرويس دو شركت قديمي هستند كه براي گارانتي برند بوش در ايران و محصولات آن فعاليت مي كنند. در اين مطلب قصد داريم در مورد گارانتي سيهاوي توضيحاتي را براي شما عزيزان شرح دهيم.

درباره برند بوش

 

آشنايي با انواع گارانتي رسمي برند بوش

بوش سرويس كه به تنهايي يك شركت رسمي مي باشد از چند زير مجموعه به نام مهستان، كاراگستر و تشكيل شده است. شركت سيهاوي و كارا سرويس دو شركت قديمي هستند كه براي گارانتي برند بوش در ايران و محصولات آن فعاليت مي كنند. محصولات برند بوش، داراي 36 ماه ضمانت نامه تعمير و تعويض قطعات مي باشد. اين محصولات شامل 120 ماه خدمات پس از فروش مي باشند. در اين مطلب قصد داريم در مورد گارانتي سيهاوي توضيحاتي را براي شما عزيزان شرح دهيم. اصلي ترين گارانتي محصولات بوش مربوط به محصولات كشور آلمان مي باشد كه در ايران با نام شركت هاي مختلف در حال ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي باشند.

گارانتي سيهاوي برند بوش

در سال 1379، شركت سيهاوي، فعاليت خود را در ايران آغاز كرد و طولي نكشيد كه تبديل به يكي از بزرگترين وارد كنندگان لوازم خانگي بوش در ايران شد. در همان زمان محصولات بوش از لحاظ خدمات و تعميرات بسيار ضعيف بود. همين امر باعث شد كه اين شركت، گارانتي سيهاوي را با خدمات پس از فروش معرفي و در كنار محصولات بوش روانه بازار كند. اين شركت علاوه بر گارانتي محصولات بوش، گارانتي محصولات آاگ را هم به عهده دارد. نصب و راه اندازي محصولات با گارانتي سيهاوي يك بار در طول اين دوره مجاز مي باشد.

گارانتي سيهاوي برند بوش

علت وجود چند گارانتي مختلف براي برند بوش چيست؟

تمام شركت هايي كه در زمينه خدمات فعاليت مي كنند، يك نوع شركت خصوصي هستند كه اقدام به واردات محصولات و ارائه ضمانت نامه براي آن ها مي كنند. هر فردي اگر سرمايه مناسبي به اندازه اين شركت ها داشته باشد مي تواند به راحتي بايك برند سازي درست و وارد كردن كالا هاي خارجي و يا محصولات بوش به ايران آن را با نام شركت خود و گارانتي آن به فروش برساند و به عنوان يكي از خدمات پس از فروش اين محصولات فعاليت كند.

علت وجود چند گارانتي مختلف براي برند بوش چيست؟

 

گارانتي نامعتبر

وجود يك گارانتي نامعتبر، باعث بي اعتمادي افراد مي شود و در كشور ما هم وجود گارانتي هاي نامعتبر كم نيست. انتخاب غلط در زمان خريد محصولات و مراجعه به فروشگاه هاي غير معتبر، باعث بروز مشكلات زيادي مي شود. اگر قصد خرید محصولات خانگي با ضمانت نامه معتبر را داريد، حتما به نمايندگي هاي مجاز مراجعه كنيد. گارانتي برند بوش دارای معتبر ترين گارانتي هاي مجاز و مورد اطمينان در ايران مي باشد.

اعتبارات گارانتي برند بوش

اين شركت با سابقه درخشان خود انواع لوح افتخار را طي اين سال ها كسب كرده است. گارانتي سيهاوي در بين انواع گارانتي هاي برند بوش محبوبيت زيادي دربين مردم كسب كرده است به همين دليل افراد هنوز هم سيهاوي را اصلي ترين گارانتي برند بوش مي دانند. در صورتي كه فقط يكي از گارانتي هاي شخصي برند بوش، در ايران مي باشد. در واقع يك نماينده رسمي نيست فقط يك وارد كننده مي باشد.

سخن پاياني

هنگام خريد اینترنتی محصولات خانگی براي دريافت اطلاعات درست و دقيق حتما بايد به يك منبع مورد اطمينان مراجعه كنيم. گارانتي و ضمانت نامه حكم شناسنامه سلامت محصول را دارد و اگر زماني اقدام به خريد محصولي با هزينه زياد كرديد حتما همراه آن گارانتي محصول را دريافت كنيد.
فروشگاه اينترنتي نفيس 24، يكي از منابع معتبري است كه مي توانيد با مراجعه به آن تمام اطلاعات مورد نياز در مورد محصولات را كسب كنيد. ما در اين مطالب سعي كرديم شما را با انواع گارانتي برند بوش در ايران آشنا كنيم پس از مطالعه دقيق اين مقاله با اطمينان كامل اقدام به خريد كنيد.