درباره ما

نفیس 24 مرجع تخصصی لوازم خانگی و کالای دیجیتال

امروزه با گسترش فناوری های الکترونیکی و اینترنتی، لزوم استفاده از کالاهای دیجیتالی را نسبت به گذشته دو چندان کرده است. از طرفی به علت وجود تنوع در این کالاها و وجود برندها، کیفیت ها و قیمت­ های مختلف انتخاب و خرید اینگونه اقلام را مشکل کرده است. یکی از راه های انتخاب سریع و بهتر برای دستیابی به خواسته هایی از این قبیل، بهره گیری از توانایی خرید اینترنتی است. نفیس 24 بستر خرید اینترنتی کالاهای دیجیتال را برای مشتریان خود فراهم کرده است. نفیس 24 همواره بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن به دنبال یافتن و ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران در کنار قیمتی مناسب و رقابتی بوده است. ایده نفیس 24 همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد، لذا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات همیشه از اولویت های نفیس 24 به شمار رفته است. در واقع همه این موارد اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود. با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است لذا زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.

«خریدی هوشمندانه با نفیس24»

فروشگاه نفیس، دارای مجوز از اتحادیه لوازم خانگی به عنوان نماینده برند “جی پلاس” و “سامسونگ” و "نکسار" و "ال جی" و ... با عرضه محصولات توسط سایت نفیس 24 توانسته است برای محقق شدن اطمینان همه جانبه مشتریان  گام بزرگی را بردارد.همچنین برای ایجاد سهولت و سرعت در دریافت سفارش مشتریان گرامی، ارسال محصولات در نفیس 24 به صورت اکسپرس انجام شده و در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. یکی از نگرانی هایی که کاربران اینترنتی در خریدهای خود همواره با آن روبرو هستند، امنیت و سرعت پرداخت ایشان است. بسیاری از موارد بعلت ندانستن میزان امنیت پرداخت بعلت وجود سواستفاده های احتمالی اعتماد به پرداخت وجود نداشته و باعث می شود تا خرید به سادگی انجام نشود، اما درباره نفیس 24 این امر متفاوت بوده و پرداخت های شما با امنیت کامل از طریق درگاه های امن بانک پاسارگاد انجام پذیر است. از سوی دیگر پرداخت ها در لحظه با هر نوع کارت بانکی عضو شتاب امکان پذیر است که این خود اتلاف زمان کاربران را برای پرداخت و دریافت تاییدیه آن از بین می برد و با بیشترین سرعت ممکن این امکان را برایشان فراهم می سازد.

«نفیس24 لذت یک خرید نیک»

همواره پارامترهای متعددی برای گذران زندگی مورد توجه بوده است اما بی تردید در دنیای امروزی به خصوص در چند دهه اخیر، زمان یکی از مهمترین اصول در زندگی ما به شمار می رود، به طوری که همه تکنولوژی­های نوین به خدمت انسان آماده تا بتواند امور روزمره خود را در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر سازد. در این میان نفیس24 با بکارگیری مدرن ترین ایده ها همواره تلاش کرده است تا علاوه بر سرعت بخشیدن به این مهم، توسط ارائه محصولات با کیفیت، اطمینان و اشتیاق را برای مشتریان ایجاد نموده و هر دو پارامتر زمان و هزینه را در کنترل مشتریان خود در حد امکان قراردهد. امید بر آن است که با پیشرفت و بهبود مستمر کیفیت همه جانبه خدمات و عرضه کالای دیجیتال مرغوب همراه با قیمتی مناسب، بتوانیم بهترین خدمت رسانی را در خور شأن هم میهنان عزیزمان ارائه نماییم.

«نفیس24، دریچه‌ای رو بسوی زندگی هوشمند»

مشتریان گرامی :  جهت بازدید حضوری از فروشگاه می توانید به آدرس های ذیل مراجعه فرمایید:
فروشگاه نفیس24 : تهران، تهرانپارس، خیابان فرجام غربی، مابین خیابان سراج و خیابان شهید عبادی، پلاک ۳۲۱