طرح طراوت بانک آینده چیست؟

این طرح در واقع همان وام خرید کالا مصرفی است که شخص وام‌گیرنده می‌تواند از فروشگاه‌های طرف قرارداد با این بانک، کالای مصرفی موردنیاز خود را بخرد. اولین جایی که در هنگام ثبت‌نام به شما معرفی می‌شود و پیامکش را دریافت می‌کنید، مجموعه عظیم ایران‌مال (متعلق به بانک آینده) است. می‌توانید با دریافت این تسهیلات از اغلب فروشگاه‌های این مجموعه بزرگ استفاده کنید.

 

سقف تسهیلات طراوت چقدر است؟

سقف این تسهیلات بنابر درخواست مشتری و نظر شعبه حداقل ۲۰ میلیون و حداکثر ۱۰۰میلیون تومان است که بازپرداخت آن تا یک ماه بعد از گرفتن اعتبار، بدون سود است. ولی اگر بخواهید در اقساط بلندمدت آن را پس بدهید، بازپرداخت آن ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماه با سود ۲۳ درصد است.

 

ضامن وام خرید کالای بانک آینده

درصورتی‌که شخص متقاضی دارای سپرده بلندمدت شتاب یا آینده‌ساز باشد، می‌تواند بنابر مبلغ تسهیلات موردنیاز، سپرده خود را نزد بانک مسدود کند و به همین سادگی مشمول این وام شود. اما اگر فردی دارای حساب بلندمدت نیست، می‌تواند با ارائه ضامن کسر از حقوق، برای دریافت این تسهیلات اقدام کند.

 

شرایط دریافت وام طرح طراوت بانک آینده

شرایط دریافت این وام خیلی پیچیده نیست؛ شرط اصلی دریافت این تسهیلات نداشتن چک برگشتی و قسط معوق وام‌گیرنده و ضامن اوست.

برای دریافت این وام هم حتما لازم نیست حضوری به شعبه بانک آینده مراجعه کنید. راه ساده‌تر ثبت‌نام غیرحضوری است؛ متقاضیان دریافت این تسهیلات می‌توانند در سامانه «پیشخوان مجازی، ویژه مشتریان بانک» (abplus.ir) یا مراجعه به سامانه «ساتا، ویژه عموم» (sata.ba24.ir) تشکیل پرونده بدهند، وام بگیرند و با روش حضوری یا خرید اینترنتی کالای موردنظرشان را بخرند.
 

وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد طرح طراوت بانک آینده فقط مختص مشتریان بانک نیست و افرادی که در این بانک دارای حساب هم نیستند، می‌توانند با افتتاح حساب از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

 

مبلغ خرید اقساطی طرح طراوت بانک آینده حداقل 20 میلیون تومان و حداکثر 100 میلیون تومان با بازپرداخت 12 ماهه و 36ماهه بانرخ 23 درصد می باشد.