ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی در طرح ها و مدل های مختلف در صدر محصولات خوش ساخت و با کیفیت برند ال جی جا خوش کرده اند، لباسشویی های جدید ال جی دارای قابلیت های جدیدی می‌باشد که از سایر مدل های مشابه برند های پرچم دار پیشی گرفته است. محصولات ال جی از نظر کیفیت توانسته توجه کاربران زیادی را به خودش جلب کند. لباسشویی ال جی دارای امکانات منحصر به فردی است که درخشش خاصی را برای البسه شما رقم می‌زند و نکته جالب توجه این است که می توانید لباسشویی 8 کیلویی ال جی را با قیمتی مقرون به صرفه تهیه کنید.

مشخصات ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی با به کار گیری موتور فوق پیشرفته و فناوری های بروز توانسته فروش خوبی را در بازار این روزها به خود اختصاص بدهد، لباس شویی های ال جی بسته به نیاز شما در ظرفیت های مختلفی از قبیل ماشین لباسشویی 5.5 کیلوگرم و 17 کیلوگرم طراحی شده اند که بسته به نیاز خانواده تان می‌توانید مناسب ترین لباسشویی را تهیه نمایید. امروزه لباسشویی به جزئی اصلی در میان کلکسیون وسایل آشپزخانه تبدیل شده است و می تواند در کمترین زمان ممکن لباس های شما را آب کشی کند، این کالا به دلیل ظرفیت مناسب و امکانات متنوع در میان سایر نمونه های مشابه محبوب تر می‌باشد.

سنسور تشخیص وزن لباس آن هم تنها در ماشین لباسشویی ال جی

لباسشویی های قدیمی میزان مصرف بالایی از نظر مصرف آب و انرژی داشتند زیرا میزان آب مشخصی را در هر چرخه شستشو وارد دیگ شستشوی لباسشویی می‌کردند و در صورتی که حجم لباس های مورد نظر ما پایین بود میزان بالایی آب هدر می‌رفت، ماشین لباسشویی ال جی جدید دارای سنسور تشخیص وزن البسه می‌باشد و بر اساس این قابلیت میزان مشخصی آب و مواد شوینده بر اساس وزن البسه وارد چرخه شستشو می‌کند، در نتیجه این میزان و حجم البسه کثیف شما می‌باشد که تعیین کننده میزان آب مصرفی در چرخه می‌شود.

برنامه های متنوع برای شستشو

ماشین لباسشویی ال جی براساس نوع بافت لباس شما برنامه شستشوی خاصی را برای شما درنظر می گیرد، تنها کافیست بر اساس نوع الیاف لباس مورد نظر برنامه خاص آن را انتخاب کرده و نگرانی از جهت صدمه های احتمالی لباس خود نداشته باشید، علاوه بر برنامه های اصلی چندین برنامه جانبی نیز در جهت کمک به فرآیند شستشو در این لباسشویی طراحی شده است. در میان برنامه های متنوع شستشو می‌توان به شستشوی ویژه لباسهای تیره، پنبه ای و پشمی، حساس، الیاف مصنوعی و شستشوی لباس های ورزشی اشاره کرد؛ با انتخاب برنامه مناسب لباس خود درکمترین زمان بهترین نتیجه پاکیزگی را دریافت کنید.

ماشین-لباسشویی-8-کیلویی-ال-جی

حالت شستشوی شش گانه

یکی از مواردی که ماشین لباسشویی ال جی را از سایر برندها متمایز می‌کند حالت شش گانه شستشو می‌باشد که ازطریق طراحی شش حالت حرکتی برای دیگ چیزی مانند شستشوی دستی راشبیه سازی و ارائه داده است. این حرکات 6 گانه شامل فیلتراسیون، پیچاندن، آبکشی پله ای، تاباندن، ساییدن و غلتاندن می‌باشد وتحت عنوان حالت شستشوی دستی شناخته می‌شود.

موتور بدون تسمه ماشین لباسشویی ال جی

امروزه کمپانی ال جی درطراحی محصولات خود از موتور بدون تسمه ی Direct Drive استفاده می کند، این موتور های بدون تسمه باعث کاهش مصرف دستگاه و درحالت کلی باعث افزایش طول عمر قطعات و کارکرد بهتر و بهینه تر می‌شود. محصولات ال جی که این موتور را دارند میزان سر و صدای بسیار پایینی دارند پس در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می‌توانید ماشین لباس شویی خود را روشن و از کیفیت و عملکرد بدون صدای آن لذت ببرید؛ علاوه بر این لباسشویی شما عملکرد خود را بدون کوچکترین لرزشی انجام خواهد داد.

قابلیت اضافه کردن لباس های جا مانده

گاهی پس از قراردادن لباس ها در داخل دیگ شستشو و شروع به کار لباسشویی تازه یادمان می‌افتد که چند موردی را برای اضافه کردن فراموش کرده ایم، دیگر نگران این مشکل نباشید شما به راحتی می‌توانید لباس جایی مانده را در داخل ماشین لباسشویی قرار بدهید تنها کافیست گزینه add item را بزنید و پس از قرار دادن لباس مورد نظر به صورت مجدد دستگاه را راه اندازی کنید.

قابلیت-اضافه-کردن-لباس-های-جا-مانده

 

سیستم عیب یابی هوشمند

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند است و در کمترین زمان ممکن به راحتی مشکل دستگاه را پیداکرده و راهکار مناسب را برای این مشکل ارائه می‌ کند، برای استفاده از این سیستم ابتدا باید اپلیکیشن مربوطه را دریافت کنید و آن را به لباسشویی خود نزدیک کنید در این حالت سیگنال مخصوص به تلفن همراه شما ارسال می‌شود و از این طریق بخش خدمات ال جی از مشکل پیش آمده اطلاع پیدا می‌کنند و بهترین تصمیم را در جهت کمک به رفع مشکل اتخاذ می‌کند. با خرید از فروشگاه اینترنتی نفیس 24 خیالتان از بابت اصالت کالا راحت باشد، ارائه خدمات صادقانه در اولویت کاری ما قرار دارد.