با وجود مدل های بسیار متفاوت در بازار، پیدا کردن ماشین لباسشویی ایده آل شما می تواند چالش بر انگیز باشد. در این مقاله ما قصد داریم 7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018 را به شما معرفی کنیم. اما ابتدا می‌بایست بدانید در چند سال اخیر، تکنولوژی به طور قابل توجهی عملکرد و کارایی را بهبود داده است. بنابراین، در حالیکه بیشتر ماشین های لباسشویی، لباسهای شما را تمیز میکنند، تصمیم‌های متعددی وجود دارند که باید انتخاب ماشین لباسشویی درست اتخاذ کنید.

شما باید در مورد عوامل مختلفی از قبیل ظرفیت، ویژگی‌های خاص، و بازه‌ای از سیکل‌های شستشو تصمیم گیری کنید. تازه موضع انتخاب بین ماشین هایی که از جلو پر می‌شوند (درب از جلو) و آنهایی که از بالا پر می‌شوند هم وجود دارد. اگر جای قرار دادن ماشین لباسشویی شما نزدیک اتاق خواب یا اتاق‌های نشیمن باشد، باید موضوع سر و صدا و لرزش‌های دستگاه را نیز مد نظر قرار دهید.

انتخاب بهترین لباسشویی سال

زمانی که در مورد ویژگی‌هایی که در اولویت شما قرار دارند تصمیم گیری کردید و اینکه از کدام ویژگی‌های اضافی می توانید چشم پوشی کنید، باید انتظار هزینه ای از 400 دلار برای یک ماشین لباسشویی پایه تا 2.000 دلار برای یک مدل باکیفیت پیشرفته با بهره‌وری انرژی بالا را داشته باشید. خوشبختانه، Home Depot فروش‌های جمعه سیاه خود را از اوایل امسال شروع کرده است؛ بنابراین شما میتوانید تخفیف‌های ویژه‌ای در خصوص ماشین‌های لباسشویی دریافت کنید. از یک ماشین لباسشویی ساده که از بالا پر می‌شود تا یک ماشین لباسشویی همه کاره که از جلو پر می‌شود و در فضا صرفه جویی می‌کند، این هفت ماشین لباسشویی می‌توانند همه کارهای شستشویی لباس شما را انجام دهند.

ماشین های لباسشویی که از جلو پر می‌شوند: سامسونگ مدل AddWash WF6500

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

ماشین‌های لباسشویی که از جلو پر می‌شوند، امتیاز بالایی به خاطر گرفتن آب لباس‌ها، سرعت چرخش بالا و صرفه جویی در فضا از طریق یکی کردن قسمت شستشو و خشک کن می‌گیرند. همچنین در دسته 7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018 قرار میگیرند. اما به طور سنتی معایبی نیز برای مشتریان وجود دارد که مهمترین آن عدم توانایی در اضافه کردن لباس بعد از راه اندازی ماشین لباسشویی است.

اما این مشکل به واسطه ویژگی AddWash ماشین‌های لباسشویی سامسونگ مرتفع شده است. این مدل بزرگ با ظرفیت 5/4 فوت مکعب، به یک پنجره دسترسی در قسمت بالای ماشین لباسشویی مجهز است که به شما این امکان را می‌دهد تا بعد از راه‌اندازی ماشین، لباس تا سایز یک حوله بزرگ را داخل ماشین بیندازید؛ آنهم بدون اینکه نیاز داشته باشید آب داخل ماشین را خالی کنید و ماشین را از نو راه اندازی کنید.

از ظاهر زیبا و ویژگی‌های نوآورانه این ماشین لباسشویی که بگذریم، از نظر عملکرد هم چیزی کم ندارد. با داشتن 14 دور مختلف، این ماشین لباس های سفید شما را روشن می‌کند، با لباس‌های ظریف شما خیلی ملایم برخورد می‌کند و این اطمینان را ایجاد می‌کند که این ماشین هر چیز قابل شستشویی که در خانه داشته باشید را برایتان تمیز می‌کند. حتی یک دور فوق سریع دارد که یک بارگیری کامل را تنها در 36 دقیقه تمیز می‌کند.

راحتی از ویژگی‌های شاخص این ماشین لباسشویی هوشمند توانمند است. یک تنظیم شستشوی بخار، بخار را از ته ماشین متساعد می‌کند تا به لکه ها حمله کند و نیاز برای اقدام‌های قبل از شستشو را از میان بردارد. در حالیکه فناوری تمیزکاری خودکار خاص، درام را تمیز نگه می‌دارد؛ بدون اینکه نیاز به مواد شیمیایی قوی باشد. این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است.

ماشین لباسشویی که از بالا پر می شوند: Whirlpool 7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

برای یک ماشین لباسشویی با ظرفیت مناسب که از بالا پر می‌شود، تنوعی از گزینه‌ها وجود دارد. بااین‌حال شما به طور قطع باید ماشین‌های لباسشویی دارای کارآیی بالای Whirlpool را مد نظر داشته باشید. خواه به یک شستشوی عمقی نیاز داشته باشید یا یک شستشوی آرام، این ماشین ها می‌توانند همه این کارها را انجام دهند. قیمت منطقی آنها هم یک امتیاز دیگر برای این ماشین‌ها است.

این ماشین‌های لباسشویی Whirlpool 4.3 فوت مکعب ظرفیت دارند و می‌توانند تا دو سبد لباس را در خود جای دهند. زمانی که شروع به ریختن لباس به داخل این ماشین‌های لباسشویی می‌کنید، می‌توانید درجه حرارت شستشو، میزان کثیف بودن، گزینه‌های آبکشی و غیره را انتخاب کنید.  وقتی ماشین شروع به کار کرد، سبد شستشوی فولاد ضد زنگ این ماشین با طراحی ویژه‌ای که دارد، لباس‌های را به آرامی هدایت می‌کند تا از فرسایش و گره خوردن آنها جلوگیری کند. این ماشین لباسشیویی سطح آب را بر اساس اندازه بار تنظیم می کند تا به صرفه جویی در آب کمک کند، و موتور این ماشین سرعت های چرخشی تا 660 دور در دقیقه فراهم می کند.

با استفاده از این ماشین لباسشویی، شما می‌توانید به لطف گزینه‌های از قبل خیساندن، شستشوی عمیق و خشکشویی آن، لباسهایتان را فوق العاده تمیز کنید. همچنین یک سیگنال پایان سیکل اختیاری نیز وجود دارد که زمانی که نیازدارید تا لباس‌های شسته شده را به خشک کن انتقال دهید، به شما اطلاع می‌دهد. ماشین‌های لباسشویی Whirlpool با ظرفیت بالا، راه حلی بسیار خوب برای خانه‌های شلوغ می‌باشد و قیمت آن هم در مقایسه با بیشتر مدل‌های دیگر منطقی می‌باشد. این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است.

بهترین قیمت: Maytag 

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

زمانی‌که همه آن چیزی که شما نیاز دارید یک ماشین لباسشویی قدرتمند بدون ویژگی‌های خاص زیاد است، نیازی به پرداخت اضافی وجود ندارد. Maytag MVWC416FW یک ماشین لباسشویی است که از بالا پر می‌شود و کار شستشوی لباس‌ها را با یک قیمت خیلی مناسب انجام می‌دهد. این ماشین لباسشویی یک مخزن 4.2 فوت مکعبی دارد که می‌تواند لباس‌های بزرگتری همچون ملافه‌های بزرگ و حوله‌ها را نیز در خود جای دهد و 11 دور مختلف شستشو دارد از جمله شستشوی دستی، شستشوی سرد.

شما یک صفحه LED فانتزی یا کنترل‌های دکمه‌ای بر روی Maytag نخواهید داشت، اما درجه‌هایی که بر روی پنل پشتی این ماشین لباسشویی قرار دارند به راحتی قابل استفاده هستند. یک گزینه حسگر اتوماتیک وجود دارد که سطح آب را در سطح لباس‌ها حفظ می‌کند. متخصصان امتیاز بالایی از نظر عملکرد شستشو، کارآیی در مصرف آب، و لرزش به این ماشین لباسشویی می‌دهند، اما آنها این اخطار را نیز داده‌اند که این ماشین نمی‌تواند یکی از بی‌صداترین ماشین‌های لباسشویی باشد که می‌توانید خریداری کنید.

همزن سنتی این ماشین به این معنی است که این ماشین نمی‌تواند آرام ترین و کارآمدترین ماشین هم باشد. علیرغم این معایب، بیشتر دارندگان این ماشین لباسشویی گفته اند که این یک ماشین لباسشویی پایه عالی است. همچنین این ماشین لباسشویی از یک گارانتی محدود 10 ساله برخوردار است. این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است.

بهترین ماشین لباسشویی همه کاره: ماشین لباسشویی WM3488HW ال جی

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

اگر جای زیادی برای یک ماشین لباسشویی و یک خشک کن ندارید، باز هم می‌توانید کارتان را بدون نیاز به فرستادن لباس به خشکشویی انجام دهید. یک ماشین لباسشویی همه کاره که ترکیبی از لباسشویی و خشک کن است؛ مانند ماشین لباسشویی WM3488HW ال جی که می‌تواند هر دو کار را در نصف این فضا انجام دهد. در این مورد، تنها 24 اینچ فضا نیاز است. این ماشین لباسشویی 9 دور مختلف شستشو دارد شامل پرس ظریف و دائمی و هفت دور مختلف خشک کن. این ماشین یک مخزن از جنس فولاد ضد زنگ با 2.3 فوت مکعب ظرفیت دارد و ستاره بهره وری در مصرف انرژی دارد.

LG WM3488HW یک کنترل پنل و یک صفحه نمایش LED در جلو خود دارد و به صورت اتوماتیک حس می‌کند که چه مقدار آب برای هر بارگیری مورد نیاز است. قسمت خشک کن به لوله کشی اضافی نیاز ندارد که برای مستاجرها یا کسانی که قبلا یک لوله جدا برای خشک کن تعبیه نکرده‌اند، بسیار مناسب است. کارشناسان می‌گویند که این ماشین لباسشویی بسیار کارآمد است، خصوصا برای کسانی که تنها زندگی می‌کنند و لباس زیادی برای شستن ندارند. اما اخطار داده‌اند که دورهای شستشوی این ماشین لباسشویی در مقایسه با یک ماشین لباسشویی و خشک کن معمول، خیلی طولانی تر هستند.

بهترین ماشین لباسشویی گران قیمت: LG SIGNATURE TWINWash

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

اگر بهترین بهترین ها را می خواهید، این ماشین لباسشویی ال جی با ویژگی‌های بسیار زیادی همراه است. از جمله ویژگی‌ها میتوان به ظرفیت بالا برای حتی بزرگترین بارها اشاره کرد. LG SIGNATURE TWINWash که یک ماشین لباسشویی است که از جلو پر می‌شود، یک ظاهر بسیار پر زرق و برق و 5.8 فوت معکب ظرفیت، یک ظرفیت بسیار بالا دارد. این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است.

زمانی که به یک شستشوی راحت نیاز دارید، دیگر نیازی به رفتن به خشکشویی نخواهد بود. با استفاده از این ماشین‌های لباسشویی ال جی، شما حتی می‌توانید یک پتوی دو نفره بزرگ را در آن جا دهید. تنظیمات فراوانی برای شستشو وجود دارد؛ از شستشوی عادی و کار سنگین تا شستشوی ظریف، لباس‌های ورزشی، شستشوی سریع و غیره. این ماشین لباسشویی از فناوری TurboWash استفاده می‌کند. از جمله نازل‌های فشار بالا، برای تمیز کردن حجم‌های بالایی از لباس در کمترین زمان و همچنین از تکنولوژی بخار برخوردار است که به شما کمک می‌کند تا چروک‌ها و بوی لباس‌ها را از بین ببرید.

LG SIGNATURE TWINWash با SmartThinQ هم سازگار است که به شما این امکان را می‌دهد تا از راه دور و از طریق تلفن همراه هوشمند خود پیشرفت آن را کنترل کنید. اگر یک ماشین لباسشویی می‌خواهید که بتواند مقدار زیادی لباس را بشوید و زنگ‌ها و آلارم‌ها زیادی داشته باشد، این محصول باید مد نظر شما باشد.

بهترین ماشین لباسشویی ایستاده: ماشین لباسشویی 4.2 فوت مکعبی سامسونگ

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

از نظر جا در مضیقه هستید؟ می‌توانید فضای زیادی را در خانه‌تان با استفاده از ماشین لباسشویی و خشک کن روی هم سوار شده صرفه جویی کنید. این ماشین لباسشویی سامسونگ که از جلو پر می‌شود، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای ماشین‌های لباسشویی ایستاده است. این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است. این ماشین لباسشویی 4.2 فوت معکبی با کارآیی بالا، به شما کمک می‌کند تا در فضا صرفه جویی کنید و در عین حال لباس‌های خود را تمیز نگه دارید. این ماشین 9 دور مختلف شستشو دارد؛ از جمله شستشوی عادی، لوارم تخت خواب، لباس‌های ظریف، پرس دائم و شستشوی سریع.

به گفته تولید کننده، دورهای بهداشتی کردن و آلرژی زدایی این ماشین، تا 99 درصد از آلرژی‌ها را از بین می‌برد. علاوه بر این، درام لوزی شکل این ماشین طراحی منحصربه‌فردی دارد که با استفاده از طراحی دارای برآمدگی‌های لوزی شکل خود به افزایش عمر لباس ها کمک می‌کند. این ماشین به طور خاصی طراحی شده است که در حین چرخیدن آرامتر باشد.

اگر از بو گرفتن درام ماشین لباسشویی خود به ستوه آمده‌اید، این ماشین با استفاده از ویژگی خود تمیزکنندگی، این مشکل را حل کرده است. این ویژگی کثیفی و باکتری ها را از بین می‌برد. برای یک ماشین لباسشویی که در فضا صرفه‌جویی می‎‌کند و درعین‌حال از ظرفیت و ویژگی‌های مناسب برخوردار است، این ماشین لباسشویی ایستاده سامسونگ یک سرمایه گزاری مناسب است. همانطور که گفته شد این لباسشویی جزو ماشین لباسشویی برتر سال قرار گرفته است.

بهترین ماشین لباسشویی قابل حمل: ماشین لباسشویی Magic Chef Compact

7 ماشین لباسشویی برتر درسال 2018

آپارتمان‌های کوچک و فضاهای آپارتمانی می‌توانند استفاده از راحتی لوازم‌های خانگی مدرن مانند ماشین‌های ظرفشویی و ماشینهای لباسشویی را که در خانه های معمول امکانپذیر است را با دشواری همراه کنند. ترکیب ماشین لباسشویی و خشک کن به تنهایی میتواند فضای نسبتا زیادی را در خانه شما اشغال کند که ممکن است شما نخواهید در خانه فعلی‌تان این فضا را فدای این کار کنید. خوشبختانه، یک ماشین لباسشویی فشرده و قابل حمل، می‌تواند همان کار را به یک فرم بسیار فشرده‌تر انجام دهد.

ماشین لباسشویی Magic Chef’s Compact که یک ماشین لباسشویی است که از جلو پر می‌شود، را به راحتی می‌توان به هر جایی که نیاز دارید منتقل کرد، حتی زمانی که در سفر هستید. این ماشین لباسشویی با شش برنامه مختلف شستشو ارائه شده است و سه گزینه مختلف برای سطح آب دارد و شما می‌توانید تنظیمات ماشین را مثل ماشین‌های لباسشویی معمولی تنظیم کنید. در کنار ماشین، آبپاش‌های دوقلوی عقب ماشین و مخزن فولاد ضد زنگ آن، لباس‌ها را در حین شستشو در حرکت نگه می‌دارند، از این رو این ماشین‌ها لباس‌های شما را به اندازه ماشین‌های ثابت تمیز می‌کنند.