راهنمای خرید یخچال دوقلو سامسونگ

یخچال دوقلو سامسونگ ازسری محصولات سامسونگ می‌باشد که با طراحی و قابلیت های منحصر به فرد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، یخچال جدید سامسونگ در گنجایش های متفاوتی تولید شده است تا به راحتی بتوانید بسته به نیاز خود آن را خریداری و تهیه نمایید. یخچالهای سامسونگ دارای مدل های مختلفی از قبیل یخچال ساید بای ساید سامسونگ، یخچال دوقلوی سامسونگ، یخچال فریزر سامسونگ و انواع دیگری می‌باشد که بسته به نوع فضا و نوع کاربرد می‌تواند آن ها را انتخاب و استفاده نمایید.

یک سری ویژگی های خاص در میان تمامی محصولات سامسونگ مشترک می‌باشد و قابلیت های جدیدی را برای آن تعریف می‌کند. از جمله این قابلیت ها می‌توان به فضای ذخیره سازی بزرگ، قابلیت ضد برفک، گردش هوای چندگانه، قدرت خنک کنندگی بالا، کمپرسور اینورتر، محفظه حفظ رطوبت و طراحی های خاص اشاره کرد. خرید یخچال دوقلو سامسونگ تجربه جدیدی از خرید یخچال را برای شما رقم می‌زند، طراحی داخلی جادار و مرتب در کنار طراحی جذاب وچشمگیر بدنه چشم هر خریداری را به سمت خود می‌کشاند.

مشخصات یخچال دوقلو سامسونگ

یخچال دوقلو ساخت برند خوشنام و دیرینه سامسونگ که در عرصه ساخت یخچال فریزر های جدید همیشه حرف برای گفتن دارد می تواند یکی از اولین انتخاب هایتان باشد، کمپانی سامسونگ بر اساس نیاز و خواست مردم و جامعه دست به طراحی مدل های جدید می‌زند. امکانات متنوع و منحصر به فرد در کنار قیمت مناسب و مقرون به صرفه کیفیت خرید ما را رقم  می‌زند. با خرید یخچال دوقلو سامسونگ کیفیت و خنکی عالی را برای مواد غذایی و خوراکی خود رقم بزنید.

حفظ کیفیت غذا با گردش هوای چندگانه

یکی از مواردی که در تعیین کیفیت یخچال نقش اساسی دارد گردش چندگانه هوا می‌باشد، به یاد دارید که در گذشته یخچال ها فقط دارای یک نقطه برای گردش هوا بودند و اکثر مواقع این نقطه در بالای یخچال قرار داشت و در نتیجه این امر هوای یخچال در قسمت بالا خنک تر از قسمت پایین بود و این نواسانات دما به مواد موجود در یخچال طول عمر پایین تری می‌بخشیدند. یخچال دوقلو سامسونگ به علت داشتن سیستم گردش هوای چندگانه دمای خنک و ثابتی را در تمام نقاط یخچال برقرار می‌کند ودرنتیجه مواد در هر نقطه از یخچال که قرار داشته باشند کیفیت آن ها به خوبی حفظ شده و ماندگاری بالاتری دارند. با خرید یخچال دوقلو سامسونگ از نفیس 24 با آسودگی خیال مواد غذایی و خوراکی خود را در داخل یخچال قرار داده و نگران خرابی و فاسد شدن آن ها نباشید.

یخچال دوقلو سامسونگ

 

قدرت خنک کنندگی بالا

سیستم خنک کنندگی بسیار قوی در فریزر یخچال دوقلو سامسونگ وجود دارد که در کمترین زمان ممکن با قدرت بسیار بالا خنکی زیادی را برای غذا و نوشیدنی ها تامین می‌کند، از طریق این سیستم و تامین هوای خنک مواد در فضای یخچال و فریزر طول عمر بالا تری دارند. این حالت در فریزر غذاها را سریعا به حالت منجمد ویخ زده درآورده و همچنین یخساز در کمترین زمان ممکن حجم بالایی از یخ را برای ما تامین می‌کند.

کمپرسور اینورتر

طبیعتا در کنار کیفیت خنک کنندگی و قیمت مناسب یکی از فاکتورهای مهی که در خرید یخچال دوقلو سامسونگ و یا هر نوع یخچال فریزر دیگری به آن توجه می‌کنیم میزان مصرف آن می‌باشد. کمپرسور اینورتری که در داخل یخچال دوقلو سامسونگ طراحی شده است در هفت سطح مختلف با توجه به نیاز خنک کنندگی تنظیم می‌شود و با روشن بودن این کمپرسور میزان مصرف انرژی کنترل می‌شود و هنگامی که به سرمای زیادی نیاز نیست کمپرسور در کمترین حالت کارکرد خود تنظیم و از هدر رفتن انرژی جلوگیری به عمل می آید، دمای یخچال در یک سطح است و هیچ خبری از نوسانات روشن وخاموش شدن های متوالی نیست و این فوق العاده است.

کمپرسور اینورتر یخچال دوقلو سامسونگ

محفظه حفظ رطوبت

امروزه خیلی از ما با مبحث کمبود وقت رو به رو هستیم و باخرید های کلی از اتلاف وقت جلوگیری می‌کنیم درنتیجه وجود مکانی مناسب برای قراردادن میوه و سبزیجات در داخل یخچال در عین حفظ کیفیت آن ها بسیار مهم است. برند سامسونگ محفظه ای خاص را تحت عنوان محفظه حفظ رطوبت برای یخچال های خود طراحی کرده است و با قرار دادن میوه و سبزیجات خود در این کشو و محفظه از حفظ کیفیت آن ها شگفت زده می‌شوید. این محفظه از خروج رطوبت از محفظه جلوگیری می‌کند و این رطوب را نهایتا به میوه و سبزیجات دوباره انتقال میدهد، میوه و سبزیجات همواره در معرض از دست دادن رطوبت خود هستند و همین امر سبب کاهش کیفیت و طول عمر آن ها می‌شود. میوه وسبزیجات شما همیشه با طراوت و با کیفیت اولیه در دسترس شما قرار دارند کافیست از طریق سایت فروشگاهی نفیس 24 اقدام به خرید یخچال فریزرهای برند سامسونگ کنید و از کیفیت آن ها لذت ببرید.

ضد برفک

بیشتر شما به یاد دارید که در گذشته به علت برفک گرفتن یخچال های قدیمی به صورت مداوم مجبور به خاموش کردن دستگاه و تمیز کردن آن بودیم، در این صورت باید به صوت طولانی مدت دستگاه را خاموش می‌کردیم و درصد زیادی از مواد فاسد می‌شدند. امروزه یخچال فریزر ها بدون برفک هستند و منافذ گردش هوا همواره باز هستند و این عامل اصلی در ایجاد و حفظ دمای یکنواخت در یخچال است، عدم حضور برفک  باعث افزایش طول عمر سیستم گردش هوا و کمپرسور یخچال است و در واقع هیچ انرژی صرف ایجاد برفک نمیشود پس درصد اتلاف انرژی به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

طراحی داخلی

یخچال دوقلو سامسونگ دارای طراحی داخلی جالبی است که دست کاربر را در قراردادن مواد در داخل یخچال فریز باز می‌گذارد. گاهی ارتفاع قفسه ها ما را در قراردادن بطری در داخل یخچال دچار محدودیت می‌کند اما در طراحی به سبک سامسونگ این مورد رفع شده زیرا قفسه ها به صورت کشویی طراحی شده اند و به راحتی می‌توانید بر اساس اندازه وسایل ارتفاع آن ها را تغییر دهید. لامپ های استفاده شده در یخچال دوقلوی اصل سامسونگ ازنوع LED می‌باشد که کمترین میزان مصرف انرژی و تولید حرارت را دارد، این لامپ تمامی نقاط یخچال دوقولو را برای شما روشن می‌کند و شما به راحتی بر تمام قسمت های آن مسلط خواهید بود. در صورت نیاز به مشاوره متخصصان ما از 9 صبح الی 9 شب پاسخگوی شما خواهند بود.