ماشین لباسشویی امروزه از وسایل پر کاربرد می باشد که بدون آن واقعا عملیات نظافت بسیار خسته کننده و کلافه کننده می باشد. کمپانی سامسونگ با تولید لباسشویی های متنوع و گوناگون شستن لباس‌ها را به امری ساده تبدیل کرده است.

ماشین لباسشویی های سامسونگ با ظرفیت و برنامه های شستشو متنوع قادر به شستن هر نوع لباس و از بین بردن هر نوع لکه می باشند. در این متن تیم مجله خبری نفیس 24 قصد دارد شما را با ماشین لباسشویی سامسونگ مدل K149 آشنا کند.

همانطور که میدانید برند سامسونگ از برند های آشنا و معتبر برای همه ما می باشد و ترجیح همه ما بر این است که لوازم برقی خانه خود را از محصولات این برند انتخاب کنیم.

ما حق را به شما میدهیم؛ چرا که این کمپانی در تمامی مدل های لباسشویی سامسونگ از چندین سیستم مختلف استفاده کرده است که بسیار کاربردی میباشند. در ادامه ما شما را با برخی از ویژگی های لباسشویی سامسونگ مدل K149 آشنا می کنیم.

بررسی مشخصات لباسشویی سامسونگ مدل K149

این لباسشویی دارای سیستم ایرواش (Air Wash) می باشد که این قابلیت به تنهایی انقلابی در مقابله با بوی نامطبوع کرده است که چروک ها را نیز از بین میبرد. همچنین سیستم ایرواش در لباسشویی سامسونگ K149 عومل آلرژی میکروسکوپی و میکروب لباس‌ها را از بین می برد.

این سیستم بدون استفاده از مواد شوینده بو نا مطبوع لباس ها را از بین برده و آن هارا ضدعفونی کرده و بدون چروک تحویل شما خواهد داد.

همچنین لباسهای بسیار کثیف را می توانید با برنامه شستشو قدرتمند (Intensive Wash) بشویید که این برنامه دور چرخه دیگ را در هر چرخش بیشتر کرده و باعث تمیز تر شدن لباس ها خواهد شد.

همچنین برنامه Baby Care یا همان مراقبت از کودک نیز یکی دیگر از برنامه های اعجاب انگیز شستشو می‌باشد که به محافظت از پوست کودک نیز کمک می‌کند. این برنامه عملیات آبکشی و ضدعفونی را با حساسیت بیشتری انجام می‌دهد تا حتی ذره‌ای موادشوینده روی لباس کودک شما باقی نماند.

لباسشویی سامسونگ
لباسشویی سامسونگ

سیستم شستشو لباس های تیره و یا همان Garment Dark نیز همانطور که از نامش پیداست، برای شستشو لباس‌های تیره به کار گرفته میشود که با آبکشی اضافه از باقی ماندن لکه موادشوینده و سفیدک زدن آنها جلوگیری میکند.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل K149 برای تخلیه و چرخش و آبکشی نیز برنامه های متنوعی دارد که سیستم تخلیه یا Drain آن آب را بدوت چرخش تخلیه، سیستم گردش Spain یک چرخه اضافی برای تخلیه اجام داده و سیستم Rinse & Spin برای لباسهایی که فقط نیاز دارند تا آبکشی شوند مناسب میباشد.

لباس های نخی، رومیزی، پیراهن و ملافه‌هایتان را با برنامه مخصوص البسه نخی برای جلوگیری از آسیب دیدن و چروک شدن آنها و لباس های ورزشی را برنامه Sports Wear بشویید.

شما می توانید لباسهایی که دارای الیاف مصنوعی و یا از جنس پلی استر (دیولین، تریورا)، پلی آمید (پرلون، نایلون) و ترکیبات مشابه دیگر می باشند را با برنامه Synthetics در لباسشویی سامسونگ بشویید.

همانطور که میدانید لباسهای جین بسیار حساس بوده و لازم است تا مجزا از دیگر البسه شسته شوند؛ پس برنامه مخصوص شستشو لباسهای جین (Denim) را انتخاب کنید تا با آبکشی اضافه به شما این اطمینان را بدهد که پودر لباسشویی و یا موادشوینده روی ان ها باقی نخواد ماند.

لباسهای زنانه و ظریف را با برنامه Delicates بشویید تا به آن ها آسیب نرسانید.

لباسشویی سامسونگ
لباسشویی سامسونگ

برنامه Wool نیز مخصوص پارچه‌ها و لباس های زمستانیو پشمی می باشد. لباسهای پشمی در برخی دیگر از مدلهای لباسشویی قابل شستشو نمی باشد؛ اما لباسشویی سامسونگ مدل k149 لباسهای پشمی شما را به بهترین نحوممکن می‌شوید.

نحوه عملکرد دیگ در این برنامه به صورت گهواره وار می باشد و همچنین این برنامه لباسهای پشمی شما را قبل از شستشو می‌خیساند تا لباس ها را از افتادگی و آسیب دیدگی نجات دهد.

نکته: هنگام استفاده از برنامه wool اگر ماشین لباسشویی متوقف شد نگران نباشید و توجه داشته باشید که در این لباسشویی برای شستشو لباسهای پشمی بیش از 2 کیلو لباس داخلش قرار ندهید.

سیستم شبیه ساز شستشو با دست و یا Hand Wash، سیستم آبکشی Rinse، دکمه تعیین دما Temperature و تعیین تاخیر خاتمه Delay End نیز از دیگر برنامه های کاربردی لباسشویی سامسونگ K149 با ظرفیت 10 کیلویی می باشد.

با استفاده از برنامه Delay End می توانید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید و تعیین کنید چه زمانی کار لباسشویی تمام شود؛ دستگاه با توجه به مدت زمان برنامه انتخابی شما زمان شستشو را آغاز میکند.

به عنوان مثال شما برنامه شستشوی لباس کودک را انتخاب می کنید و تعیین می کنید که حتما تا 6 ساعت دیگر لباسشویی کار خود را تمام کرده باشد؛ این لباسشویی با توجه به زمان 1.5 شستشو لباس کودک، 4.5 پس از تعیین زمان توسط شما شروه به کار میکند.

همچنین شما می توانید دور موتور لباسشویی سامسونگ مدل k419 را تعیین کنید. این گزینه برای انتخاب سرعت چرخش میباشد که گزینه های آن عبارت است از:

  • بدون چرخش (No Spain): لباسها داخل دیگ باقی مانده و چرخه گردش پس از تخلیه نهائی اجرا نمی‌شود.
  • نگه داشتن آبکشی (Rinse Hold): لباس ها در آب آخرین آبکشی خیس خورده و قبل از اینکه بخواهید لباسها را خارج کنید باید یکی از برنامه‌های تخلیه و یا گردش را اجرا کنید.
  • سرعتهای 400، 800، 1000، 1400 دور در دقیقه

سیستم سیلورنانو مبتنی بر خواص یونهای نقره در ابعاد 0.1 تا 100 نانومتر می‌باشد و منجربه نفوذ مستقیم به درون باکتری ها شده باعث از بین رفتن باکتری می‌شود.

این بخش از دستگاه میتواند به مدت 10 سال برای ضد عفونی نمودن و استریل نمودن پارچه‌ها مورد استفاده قرار گیرد و همچنین قابلیت از بین بردن بوی نامطبوع می باشد

لباسشویی سامسونگ
لباسشویی سامسونگ

ترکیب برنده!

سیستم سیلور واش لباسشویی سامسونگ دارای فناوری نقره‌ای می باشد که اثرات ضد عفونی کننده نقره را برای بالاترین سطح تمیز کردن با دانش پیشرفته ترکیب می کند.

درباره SAMSUNG

شرکت بازرگانی کره ایی سامسونگ توسط بیونگ چول در سال 1938 راه اندازی شد که به دلیل کیفیت بالا و برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته توسط این مدیر مسئولیت پذیر، به راحتی در مدت زمان کوتاه به عنوان 10 برند برتر در کره معرفی شد.

این مجموعه در سال 1969 با سرمایه گذاری ها در صنایع پتروشیمی و کشتی سازی وارد صنعت شد که آنچنان توسعه یافت که در دهه 80 به بازار های جهانی راه پیدا کرد.

پس از درگذشت بیونگ، پسر او مدیریت SAMSUNG را بر عهده گرفت که برنامه ریزی های دقیق برای توسعه این شرکت را الویت خود قرار داد و توانست با تجدید ساختار کسب ‌و کار در مدت زمان کوتاه در لیست 5 برند برتر در جهان شناخته شود.

دوران مدیریت نوین این شرکت توسط پسر بیونگ شکل گرفت که او برای تبلیغات خود از شعار ” اول کیفیت ” استفاده میکرد.

شهر سئول در کره متعلق به سامسونگ و دیگر مجموعه ها و همچنین زیر مجموعه های آن است که دنیای الکترونیک امروز را متحول ساخته است. از زیر مجموعه های SAMSUNG می توان به شرکت های ذیل اشاره کرد:

  • Samsung Heavy Industries
  • Samsung Electronics
  • Samsung C&T

لازم به ذکر است این سه مجموعه، از مجموعه های بزرگ و اصلی سامسونگ می باشند؛ اما این کمپانی زیر مجموعه های دیگری را نیز تاسیس کرده که می توانیم به Cheil Worldwide و شرکت بیمه‌ عمر و شرکت چیل ورلدواید (آژانس تبلیغاتی سامسونگ) اشاره کنیم.

SAMSUNG WASHING MACHINE
لباسشویی سامسونگ

نفیس 24

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 مفتخر است با بیش از 40 سال سابقه در زمینه فروش محصولات خانگی، محصولات برند سامسونگ را با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش فوق العاده در سایت فروشگاهی خود ارائه کرده تا به راحتی در اختیار کاربران قرار گیرد.

فروشگاه مجازی نفیس 24 توانست با خدمات رسانی سریع و ارائه تنوع بالایی از کالا در مدت زمان بسیار کوتاه، جایگاه ویژه ای در میان خریداران در زمینه فروش اینترنتی به دست آورد.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 در راستای سهولت در امر خرید های اینترنتی برای تمامی خریداران عزیز و کاهش سفرهای درون شهری و حتی بیرون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر شروع به فعالیت کرده است که محصولات خریداری شده را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.

با مراجه به فروشگاه اینترنتی نفیس 24 می توانید از ویژگی ها، گارانتی و قیمت محصولات سامسونگ چون لباسشویی سامسونگ مطلع شوید و به راحتی با چند کلیک با ضمانت نامه اصلی لوازم خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

نفیس 24 به شما این امکان را می دهد تا کالا های خریداری شده خود را درب منزل پرداخت کنید و همچنین در صورتی که ساکن تهران باشید به صورت رایگان تحویل بگیرید.