تلويزيون نامرئي سامسونگ

هميشه توليد كنندگان در جست و جوي فناوري هاي جديد در محصولات خود براي جذب مخاطبان هستند. تكنولوژي هاي جديد مجددا به سمت تلويزيون ها روي آورده اند. تمام تلويزيون هاي OLED، LCD هاي كوانتوم، 4k و HDR همگي دارای قابليت هاي جديدي مي باشند كه توليد كنندگان در تلويزيون ها به كار برده اند. امروزه برند سامسونگ با فناوري جديد خود در تلويزيون ها توجه اغلب خريداران را به خود جلب كرده است.

تكنولوژي تلويزيون نامرئي سامسونگ يك قابليت جديد از توليدات اين برند محبوب است. شايد به كار بردن لغت نامرئي كمي عجيب باشد، سامسونگ اين ويژگي را تحت عنوان Ambient Mode معرفي كرده است. در ادامه اين مطالب با ما همراه باشيد تا در مورد نحوه نحوه عملكرد تلويزيون نامرئي سامسونگ توضيحات بيشتري ارائه دهيم.

قابليت Ambient Mode چيست؟

اين قابليت در تلويزيون سامسونگ باعث مي شود تصاوير پس زمينه با رنگ و طرح ديواري كه پشت تلويزيون است منطبق شود. از اين ويژگي فقط زماني مي توانيد استفاده كنيد كه تلويزيون را روي ديوار نصب كرده باشيد. قابليت Ambient Mode توسط يك دستيار حرفه اي و پيشرفته به نام بيكسبي، اطلاعات مهمي از جمله شرايط جوي آب و هوا، خبر هاي مهم و اطلاعاتي مربوط به راهنمايي و رانندگي را در طول روز در اختيار شما قرار مي دهد.

تلويزيون نامرئي سامسونگ

تلويزيون هاي جديد سامسونگ به دليل حاشيه و نوار نازكي كه دارند، پس از اينكه تلويزيون با ديوار پشتي خود هماهنگ شد، نمايشگر شما به طرز عجيبي نامرئي مي شود. در اين حالت پنل نمايشگر، در نظر شما شبيه به يك شيشه شفاف ديده مي شود. در چنين شرايطي اطلاعاتي بر روي اين نمايشگر نمايان مي شود. قابليت تلويزيون نامرئي سامسونگ در LED و QLED هاي اين برند وجود دارد.

شما با استفاده اين قابليت مي توانيد مناسب با عكسي كه انتخاب كرده ايد، يك موزيك هماهنگ با آن را نيز پخش كنيد تا صحنه شگفت آوری را خلق کنید. تلويزيون نامرئي سامسونگ مجهز به سنسور تشخيص نور محيط است كه اين سنسور پس از اينكه نور محيط را تشخيص داد طبق آن، احوالات موسيقي و تصاويري كه پخش شده باشد را مشخص مي كند. زماني كه در منزل نباشيد مي توانيد تنظيمات آن را به نحوي انجام دهيد كه در صورت لزوم به صورت خودکار خاموش شود.

نحوه استفاده از تلويزيون نامرئي سامسونگ

براي استفاده از تلويزيون نامرئي سامسونگ ابتدا بايد نرم افزار Smart Things را براي فعال سازي باز كنيد. در مرحله بعد بايد از ديواري كه مي خواهيد تلويزيون را بر روي آن نصب كنيد، عكس بگيريد اين قابليت توسط يك فرآيند همخواني رنگ و طرح، طرح ديوار را بر روي تلويزيون شما به نمايش در مي آورد. در ادامه براي كامل كردن فرآيند تلويزيون نامرئي سامسونگ نياز به يك كابل تقريبا پانزده متري نامرئي داريد كه قادر باشد به طور همزمان جريانات برق و داده هاي تصويري و صوتي را منتقل كند.

تلويزيون نامرئي سامسونگ

ديگر ويژگي هاي تلويزيون نامرئي سامسونگ

با استفاده از عكسي كه شما از ديوار گرفتيد و تصوير پس زمينه قرار داده ايد، يك سايه ديجيتالي در حاشيه و نوار تلويزيون شما ايجاد مي شود. از اين حالت مي توانيد به عنوان اثري هنري استفاده كنيد كه در بگراند تلويزيون وجود ندارد. در واقع شما از هنر ديجيتال بر روي ديوارتان استفاده كرده و نهايت لذت را خواهيد برد. امكان ديگري كه تلويزيون نامرئي سامسونگ به شما مي دهد اين است كه اگر دكور منزل شما موازي با حاشيه هاي تلويزيون باشد، از اين قابليت مي توانيد براي نمايش تلويزيوني استفاده كنيد كه در واقع در نظر بيننده نامرئي مي باشد.

ويژگي ديگر تلويزيون نامرئي سامسونگ كابل ارتباط نامرئي مي باشد كه موجب ادغام سيم برق و AV شده است. استاندارد مشخصي هنوز براي اين كابل تعيين نشده است. اگر علاقه به نامرئي شدن تلويزيون خود هنگام خاموشي داريد، كابل ارتباط نامرئي پيشنهاد خوبي برای شما خواهد بود.

مجصولات پبشنهادی نفیس 24

جمع بندي

همانطور كه در مطالب بالا اشاره شد، فناوري نامرئي  قابليت اجرا در تلويزيون هاي QLED هاي 49 تا 88 اينچ تلويزيون های سامسونگ را دارد. برند سامسونگ در سري QLED های خود از اين فناوري استفاده كرده است و  هنگامي كه تلويزيون خاموش باشد توسط اين ويژگي شما آن را بخشي از ديوار خواهيد ديد. تلويزيون هاي نامرئي سامسونگ امكان استفاده از انواع افكت و تصاوير هاي هنري را به شما مي دهند و با افزودن موزيك پس زمينه محيطي دلچسب را براي شما فراهم مي كنند. QLED ها مجهز به بزل هاي بسيار نازكي هستند كه براي متصل شدن به سراغ جعبه One Connect Box مي روند.

اين جعبه توسط يك سيم نازك به تلويزيون وصل شده است و بعد از رنگی شدن قادر است نامرئي شود. زماني كه تلويزيون شما بر روي حالت Ambient Mide باشد مصرف انرژي آن تقريبا پنجاه درصد از حالت عادي بيشتر خواهد بود. شايد اين فناوري كمي عجيب به نظر برسد، اما زماني كه به واقعيت نزديك شود قطعا از محبوبيت بالايي برخوردار خواهد بود و اكثر برندهاي مختلف به دنبال استفاده از قابليت Ambient Mode در تلويزيون هاي خود خواهند بود.

تلويزيون نامرئي سامسونگ

فروشگاه اينترنتي نفيس 24، مرجع بزرگ فروش محصولات خانگي با چهل سال سابقه درخشاني كه دارد، تمام تلاش خود را براي جلب رضايت مشتريان به كار گرفته است. در اين فروشگاه انواع مختلف محصولات خانگي از جمله يخچال فريزر، ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي، اجاق گاز، اتو بخار و انواع و اقسام سيستم هاي صوتي و تصويري از برند هاي معتبر  ال جي، برند سام، برند بنس و بسياري از برند هاي ديگر وجود دارد.

شما مشتريان گرامي مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي نفيس 24، به بررسي انواع اين محصولات پرداخته و نهايتا كالاي مورد نياز خود را خريداري كنيد. نفيس 24 براي جلب رضيت مشتريان خود امكان پرداخت درب منزل را فراهم كرده است در ضمن ارسال محصولات خريداري شده براي مشترياني كه ساكن شهر تهران هستند به صورت رايگان مي باشد.