نفیس24 همواره می‌کوشد تا شرایط مناسب برای خرید مشتریان خود را فراهم نماید;

تمامی محصولات نفیس24 دارای گارانتی معتبر می‌باشند. هدف ما آرامش و سهولت در نحوه خرید شماست. دغدغه ی ما ابداع شیوه های نوین در فروش محصولات در راستای رفاه مشتریان می‌باشد.

از این رو چناچه مایل به استرداد(بازگرداندن و مرجوع کردن) محصول خریداری شده خود هستید، لطفا شرایط پذیرش محصول را مدنظر قرار دهید:

لازم است درخواست بازگشت محصول را در کمتر از 7 روز به کارشناسان ما اعلام نمایید.

حتماً کارتن و جعبه اصلی محصول را به درستی نگهداری نمایید و از دور ریختن آن جداً خودداری نمایید(لازمه پذیرش درخواست شما وجود جعبه محصول، کد روی آن و فاکتور فروش می‌باشد)

از هرگونه چکنویس یا یادداشت نمودن روی جعبه محصول خودداری نمایید. خاطرنشان مینماییم، وجود پارگی و یا مخدوش شدن جعبه محصول می تواند در استفاده از ضمانت نامه محصول نیز خلل ایجاد نماید.

در استفاده صحیح از محصول کوشا باشید. هرگونه تغییر در شکل ظاهری و فنی شامل: تغییرشکل، شکستگی، خط‌وخش روی بدنه محصول، امکان استفاده خریدار از این سرویس را صلب می‌نماید. توجه داشته باشید که ضمانت بازگشت محصول توسط نفیس24 ارائه شده است ولی با شرایط موجود در دفترچه راهنمای محصول، در راستای نحوه استفاده مطابقت کامل دارد.

در صورت مغایرت در رنگ، مدل محصول و … لازم است تا حداکثر در مدت 24 ساعت پس از دریافت محصول، کارشناسان ما را از طریق راههای ارتباطی موجود مطلع نمایید. همچنین در صورتی که مغایرت بدون باز نمودن جعبه قابل شناسایی باشد، از شما خواستاریم، محصول را دست نخورده باقی بگذارید تا محصول به خریدار اصلی خود تحویل داده شود. در نهایت اگر با باز نمودن جعبه پی به مغایرت بین محصول موجود و سفارش خود نمودید، از شما خواستاریم، جعبه و متعلقات محصول را به صورت سالم نگهداری نمایید تا روند اصلی تحویل آن طی شود.

لطفا اساس مغایرت بین محصول خریداری شده را مشخصات فنی درج شده در نفیس24 قرار دهید و به تصاویر موجود بسنده نکنید. توجه داشته باشید ما برای بهبود اجرای سایت و سرعت آن در راستای رفاه شما، مجبور به کاهش حجم تصاویر هستیم.

انصراف از خرید به هر دلیل;

ما به مشتریان خود احترام گذاشته و اساس ضمانت بازگشت را با توجه به اعتماد طرفین پیاده‌ریزی کردیم. از این رو با توجه به موارد ذیل و با کمال میل اقدام به بازگشت کالا خواهیم نمود:

محصول در شرایط زمان تحول قرار داشته باشد و مواردی از قبیل: بازشدن بسته بندی اولیه، برچسب، پاره شدگی، خارج شدن از وکیوم و شیرینک و … در آن دیده نشود.

همانطور که مستحضرید، ارسال محصول برای خریدار رایگان می‌باشد. ولی برای مرجوع نمودن آن از خریدار هزینه حمل و نقل دریافت می‌گردد.

با توجه به این مسئله که نفیس24 تمامی کالاها را بدون واسطه تهیه می نماید. محصولاتی که به صورت عمده خریداری شده اند شامل این ضمانت نخواهند شد و این ضمانت تنها مشمول مصرف کنندگان ما خواهد بود.

در صورتی که پس از ثبت سفارش از خرید خود صرف‌نظر نمودید، کافیست با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. این تسریع در لغو سفارش، شما را از پرداخت هزینه مرجوع نمودن محصول آزاد می‌نماید.

 

خریدار مختار است; در صورتی که محصول ارسال شده از نظر شکل ظاهری مشکل داشته و یا ضربه خودگی در آن مشاهده نمود، از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. چنانچه پس از تحویل گرفتن محصول به چنین مشکلاتی برخورد نمودید، کافیست تا حداکثر 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا به کارشناسان خدمات پس از فروش ما اطلاع دهید.

چنانچه وضعیت کالا توسط کارشناسان نفیس24 مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب خریدار واریز خواهد شد. یا در صورت تمایل، محصول جدید جایگزین قبلی می شود.

در مورد کالاهایی که با اشکال ظاهری به مشتری تحویل داده می شوند; تمامی هزینه ها بر عهده نفیس24 خواهد بود و خریدار نیاز به پرداخت هیچ مبلغی نمی‌باشد. در مورد کالاهایی که به صورت سالم تحول شده اند، در صورت استرداد، هزینه حمل و نقل و در موارد خاص هزینه کارشناسی از خریدار دریافت خواهد شد.

یادآوری; برای باز پس گرفتن محصول لازم است هیچ گونه تغییری در شکل محصول، بسته بندی، مخدوش شدن، خط خوردگی، گم شدن جعبه و فاکتور فروش اتفاق نیافتاده باشد.

از ما بپرسید!

کافیست با شماره 397 222 77-021 نفیس24 تماس حاصل نمایید.