به صورت تخصصی لرزش ماشین لباسشویی را تعمیر کنید! تا حالا شده با لرزش زمین بر آشفته بلندشوید و تازه متوجه شوید که آن لرزش ها برای ماشین لباسشویی است، لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که می تواند به موارد زیادی بستگی داشته باشد، این لرزش های گاه و بیگاه می توانند باعث خرابی ماشین لباسشویی شوند اما بهتر است علت یابی کرده و هرچه زودتر رفع ایراد کنیم تا عمر دستگاهمان بیشتر شود.

علت یابی لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

حلقه اسنابر ، پد دمپر و پدهای مخزن

اگر در ماشین لباسشویی شما از بالا باز نمی شود، این پاراگراف را نخوانید. این قطعه تنها در ماشین لباسشویی هایی دیده می شود که درشان از بالا باز می شود؛ این ماشین لباسشویی ها دارای حلقه اسنابر هستند که لرزش های ماشین لباسشویی هنگام چرخش را خنثی می کند، این قطعه معمولا زیر ماشین لباسشویی قرار دارد و لایه ای بین مخزن و محفظه ایجاد می کند و از مخزن پشتیبانی می کند.

حلقه‌ی اسنابر یا پدهای مخزن معمولاً از پلاستیک سخت ساخته می‌شوند، همچنین پدهای دامپر از نمد روان‌کاری شده ساخته می‌شود. همه این‌ها ممکن است به مرور زمان و استفاده پوسیده شوند و باعث شوند که مخزن بیش از حد حرکت کند و یا حتی ممکن است تا حدی پوسیده شده باشد که فلزها در تماس با هم لرزه های غیرقابل کنترلی را ایجاد کنند، زمانی که این پدها را می خواهید چک کنید لازم است به دنبال پدهای رنگ رفته و خشک شده بگردید. در صورت نیاز پدها باید عوض شوند که ابتدا باید فنرهای مخزن را جدا کنید.

پایه تنظیم

در ماشین لباسشویی های قدیمی نمونه پیچی آن بیشتر دیده می شد، پایه هایی که برای تراز کردن مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از ماشین لباسشویی ها دارای چهار پایه قابل تنظیم هستند و برخی دیگر دارای دوپایه ثابت در عقب و دو پایه قابل تنظیم در جلو هستند که به راحتی و بدون استفاده از ابزار می توانید آن ها را تنظیم کنید؛ یک از مواردی که باید به محض ایجاد لرزش و سروصدا در ماشین لباسشویی آن را چک کنید پایه ها تنظیم آن است تا مطمئن شوید که حالا نیاز است که درهای آن باز شده وفنرهای داخلی را مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که به گونه ایی تنظیم کنید که وزن ماشین روی هر چهار پایه به صورت یکسان پخش شود و لنگی نداشته باشد.

به صورت تخصصی لرزش ماشین لباسشویی را تعمیر کنید!

کمک‌فنر

کمک فنرها را چک کنید و در صورت نیاز آن ها را عوض کنید، ماشین لباسشویی دارای کمک‌فنرهایی است که حرکت مخزن را هنگام چرخش متعادل می‌کنند. کمک‌فنرها از یک طرف به بدنه ماشین لباسشویی و از طرف دیگر به مخزن دیگ متصل هستند، در صورت نیاز به تعمیر می توانید با برداشتن قاب پشتی و بالایی دسترسی کاملی به فنرها داشته باشید؛ می دانید صداهای گوش خراش و حرکت های ماشین لباسشویی هنگام کار به چه موضوعی مرتبط است؟ این موضوع تنها یک دلیل دارد آن هم ضعیف و یا خراب شدن کمک فنرها است.

فنر نگهدارنده مخزن ماشین لباسشویی

همانطور که از نام آن کاملا مشخص است این فنرها کارشان جدا نگهداشتن مخزن از محفظه ی ماشین لباسشویی است، البته شایان ذکر است که آنها وظیفه ی گرفتن لرزش های مخزن به هنگام چرخش را هم دارند. برای چک کردن این فنرها لازم است درپوش بالایی برداشته شود تا بتوانید به طور کامل فنرها را بررسی کنید، اگر این فنرها خراب شده باشند کشیده شده اند و دیگر خبری از آن فشردگی اولیه در فنرها نیست، حتی اگر یکی از فنرها خراب شده باشد باید تمامی آنها را تعویض کنید تا لرزش و صدای بد آن گرفته شود.


ویژگی های خارق العاده ماشین لباسشویی


به صورت تخصصی لرزش ماشین لباسشویی را تعمیر کنید!

لرزش ماشین لباسشویی جزء آن دسته از مشکلاتی است که اگر در همان ابتدا عیب یابی شود و رفع شود چندان نمی تواند خسارت آور باشد اما اگر بارها آن را پشت گوش بی اندازید و به بعد مکولش کنید می تواند هزینه های گزافی را به همراه داشته باشد و شما را به خرج بی اندازد. اگر موارد بالا را چک کردید و هیچ کدام نتوانستند مشکل شما را رفع کنند سعی کنید با شماره نمایندگی گارانتی ماشین لباسشوئی تان تماس بگیرید تا تخصصی تر این مشکل را رفع کنید.

به صورت تخصصی لرزش ماشین لباسشویی را تعمیر کنید!

خرید اینترنتی لوازم خانگی اللخصوص ماشین لباسشویی

در فروشگاه اینترنتی نفیس 24 لیست قیمتی از پرچم دار ترین ماشین لباسشویی های بازار این روزها را به شما معرفی می کنیم که همگی در رده مصرف انرژی A,B قرار دارند. در سایت ما این امکان برای شما فراهم است که می توانید برای خرید ماشین لباسشویی با مشاوران متخصص ما صحبت کرده و بسته به بودجه مورد نظرتان، تعداد افراد خانواده و فضای آشپزخانه تان بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای تحویل و اصالت کالا به شما کاربران عزیز تضمین می دهیم و این امکان برای شما خریداران عزیزی که از سایت نفیس 24 ماشین لباسشویی خریداری کرده اید فراهم خواهد بود که درب منزل در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنید البته این امر مستلزم این است که ساکن تهران باشید.