وقت آن رسیده که با با گارانتی آشتی کنیم!

فرض کنید از مهلت گارانتی یخچالتان یک هفته گذشته و دقیقا زمان خراب شدنش هم فرا رسیده است. همه چیز روی سرتان آوار می شود، همه جا تیره و تار می شود. اینجاس که می گویید ای کاش گارانتی لوازم برقی‌ام را تمدید کرده بودم!

اکثر ما ایرانی ها نسبت به تمدید گارانتی بی اهمیت بوه و یا کاملا از ضرورت تمدید آن بی خبریم. اما اگر توسط یک شرکت معتبر گارانتی لوازم خانگی خود را تمدید کنید نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای یک مشکل کوچک نیستید.

در این مقاله فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 قصد دارد تا تمامی شک های شما را در باره گارانتی از بین ببرد و به شما ثابت کند که تمدید گارانتی لوازم خانگی 100 در 100 به نفع شماست. پس حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

اهمیت تمدید گارانتی
اهمیت تمدید گارانتی

اهمیت تمدید گارانتی

همه ما یک بار این تجربه را داشتیم که هنگام خرید لوازم خانگی چه به صورت اینترنتی چه به صورت حضوری، فقط به دلیل اختلاف قیمت بین محصولات با گارانتی و بدون گارانتی، دچار تردید شده و یا بدون گارانتی را به دلیل ارزان تر بودن انتخاب کردیم.

خب ما هم در این مورد کمی به شما حق می دهیم؛ ممکن است در تمامی مدت زمانی که از دستگاه استفاده می کنید، نیازی به گارانتی آن نباشد. گاهی هم ممکن است همان ماه اول به گارانتی نیاز پیدا کنید. پس اهمیت تمدید گارانتی لوازم خانگی را جدی بگیرید.

حال فرض کنید به گارانتی احتیاج پیدا کرده و قدم زنان به سمت فروشگاه خریداری شده رفته و متوجه شدید که گارانتی که به شما ارائه شده، برگه ای بیش نبوده و هیچ دردی را برای شما دوا نمی کند.

اینجاس که سر در گم می شوید؛ سوالات زیادی توی ذهن شما زاده می شود؛ با خود می گویید پس بالاخره گارانتی برای چه مواقعی به درد می خورد؟ اصن لزمی دارد؟ ما در اینجا به سوال شما پاسخ می دهیم: بله تمدید گارانتی و وجود آن واجب است.

اما هر گارانتی معتبر نیست! هنگام خرید محصولات خانگی حتما توجه داشته باشید که گارانتی مربوط باید از شرکتی معتبر باشد. حال سوال بعدی اینجاست: از کجا بدانیم این یک گارانتی معتبر می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نفیس 24 تمامی تلاش خود را کرده تا ویژگی های یک گارانتی معتبر و راه های تشخیص آن را برای شما گرد آوری کند.

اهمیت تمدید گارانتی
اهمیت تمدید گارانتی

گارانتی معتبر

وجود گارانتی و اهمیت تمدید گارانتی بهترین گزینه ای می باشد که تولید کنندگان برای مشتری در نظر گرفته اند و این موضوع تماما به سود مشتری است. فرض کنید که گارانتی وجود نداشت! چگونه به آن برند و کیفیت آن اعتماد می کردید و محصولاتش را خریداری می کردید؟

با انتخاب محصول با گارانتی، با وجود این که مبلغ ناچیز بیشتری را پرداخت می کنید، اما خیالتان از کیفیت و خراب نشدن محصولتان راحت است. حتی اگر هم دچار مشکل شدید، شرکت ارائه دهنده آماده است تا به تمامی تعهدات موجود در شرایط گارانتی عمل کند.

هنگام خرید فروشنده اصرار دارد که یک محصول با گارانتی را به شما ارائه دهد؛ اما از کجا اطمینان پیدا کنید که این یک گارانتی معتبر است؟

عصر عصر ارتباطات است!

با چند راه ساده در کمترین زمان و با یک جستجو ساده داخل سایت ها و اینترنت می توانید از معتبر بودن گارانتی اطمینان حاصل کنید و نظر افراد مختلف را درباره موضوعات مختلف در زمینه گارانتی آن شرکت بدانید.

همچنین می توانید از نظر افراد دیگر کمک بگیرید و با یک پرس و جوی ساده درباره خدمات پس از فروش محصولی که خریداری کرده اند نیز از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

اهمیت تمدید گارانتی
اهمیت تمدید گارانتی

ضمانت نامه و شرایط گارانتی هر محصولی با محصول دیگر متفاوت است؛ پس قبل از خرید و انتخاب و یا حتی تمدید گارانتی حتما تمامی شرایط مرتبط آن را با دقت مطالعه کنید.

شرکت های معتبر و خوش نامی وجود دارد که گارانتی های معتبر ارائه می دهند و دارای سوابق بسیار درخشانی می باشند و همیشه مشتریان خود را راضی راهی خانه کرده اند. پس حتما به سوابق شرکت ارائه دهنده توجه کنید.

اگر به صورت دقیق و منظم به سرویس لوازم منزل خود اهمیت دهید و با رعایت نکات لازم از آن ها استفاده کنید، طول عمر آن ها را افزایش داده و دیرتر خراب خواهند شد. البته اهمیت تمدید گارانتی را هم فراموش نکنید.

برای آشنایی با افزایش طول عمر لوازم خانگی کلیک کنید.

اینکه گارانتی ها و ضمانت نامه های تقلبی زیاد شده اند، دلیل بر این نیست که شما محصول بدون ضمانت خریداری کرده اید و یا باید از تمدید گارانتی آن چشم پوشی کنید.

نفیس 24

نفیس ۲۴ بستر خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران در کنار قیمتی مناسب شده است و تمامی این موارد رقابتی بوده است.

ایده نفیس۲۴ همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد؛ لذا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات، همیشه از اولویت های نفیس۲۴ به شمار رفته است.

در واقع همه این موارد، اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود.

با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است. نفیس 24 زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید اینترنتی محصولات برند های مختلف لوازم خانگی را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی، قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.