سرویس پرداخت وجه در محل به چه منظور ایجاد شده;

یکی از اساسی ترین دلایلی که مشتریان مایلند از طریق اینترنت و سایت های فروشگاهی خرید خود را انجام دهند، پرداخت وجه کالا در زمان تحویل محصول نهایی می‌باشد.این خرید هم از لحاظ امنیتی، به دلیل حمل نکردن وجه و کارت خود برای خریدار اهمیت دارد و هم در زمان خرید خود صرفه‌جویی نموده اند. این امر به ما ثابت شده که عموم خریداران مایلند ابتدا محصول خود را بررسی و سپس اقدام به پرداخت وجه مورد نظر نمایند. از این رو نفیس24 با ارائه سرویس پرداخت در محل، تنها پس ازتحویل محصول، تایید خریدار از صحت و سلامت محصول و حس رضایت مشتری اقدام به تسویه حساب نهایی خواهد نمود.

تنوع پرداخت هزینه خرید در نفیس24;

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: تمامی خریداران ما قادرند تا از طریق درگاه‌های پرداخت بانکی نفیس24 وجه مربوط به سبد خرید خود را پرداخت نمایند. برای این امر می بایست اطلاعات کارت بانک خودتان را که در ذیل فهرست شدند در اختیار داشته باشید:

شماره 16 رقمی حک شده روی کارت بانک خودتان.

رمز اینترنتی خرید که از بانک خود قبلا تحویل گرفته اید.

کد اعتبارسنجی یا CVV2 که یک عدد 3 تا 4 رقمی ست و در قسمت پایین شماره 16 رقمی قرار داده شده است.

تاریخ انقضاء کارت که قسمت پایین شماره 16 رقمی چاپ شده است.

پرداخت در محل: خریداران ما می توانند در لحظه دریافت سبد محصول خود، حساب خود را به صورت نقدی و یا به وسیله کارت بانک خود که متصل به سامانه شتاب(تقریبا تمامی کارت‌های بانکی در این زمان به این سامانه متصلند) باشد تسویه نمایند. بدیهی است تمامی مامورین تحویل محصول نفیس24 مجهز به دستگاه کارتخوان سیار(POS) می‌باشند.لازم بذکر است روش پرداخت در محل فقط برای شهر تهران بوده و برای سفارش های شهرستان با واحد فروش در ارتباط باشید.

 پرداخت کارت به کارت: تمامی خریداران می توانند از طریق شماره کارت های مختص فروشگاه نفیس24 مبلغ قابل پرداخت خود را از طریق دستگاه های کارتخوان(ATM)، اینترنت بانک شخصی، موبایل بانک و … پرداخت نمایند. پس از پرداخت وجه کافیست شماره پیگیری فیش یا سند چاپی خود را برای کارشناسان فروش ما ارسال نمایید. پس از تایید مبلغ واریز شده، محصولات شما به سرعت خدمتتان ارسال خواهد شد.

5022-2970-0006-1817   |   شماره کارت شرکت شریف گستر نفیس شهر

 توجه:

نفیس24 همیشه سعی در تحویل به موقع و دقیق محصولات خود دارد. از این رو به خریداران خود توصیه می‌نماید، در لحظه تحویل کالا حتماً کارت شناسایی معتبر جهت ارائه نزد خود داشته باشند. همچنین برای اطمینان خاطر چند ساعت قبل از ارسال محصول، با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

از ما بپرسید!

کافیست با شماره‌های تماس 77222395 | 77222396 | 77222397 نفیس24 تماس حاصل نمایید.