با آغاز تعطیلات نوروز و با وجود بیماری های شیوع پیدا کرده امروزی ترجیح همه با برای سپراندن روزها ماندن در خانه میباشد. مسلما به دنبال این موضوع استفاده از لوازم خانگی نیز بیشتر میشود.

ما در این مقاله به شما استفاده بهینه از لوازم خانگی در تعطیلات نوروز را آموزش میدهیم تا در این مدت با استفاده بیش از حد به آن ها آسیب نرسانید.

پیشنهادات ما را برای استفاده بهینه از لوازم خانگی در این مدت زا جدی بگیرید تا پاسخی نیز به سوالات پیش آمده شما داده باشیم.

استفاده بهینه از لوازم خانگی

استفاده بهینه از لوازم خانگی

نکات ضروری در استفاده از لباسشویی

اگر تا به امروز تمامی لباسها را در هر نوعی در ماشین لباسشویی قرار میدادید و برنامه شستشوی سریع را انتخاب میکردید، باید به شما بگوییم که کارتان اشتباه بوده است.

بهتر است تا لباس کودکان و نوزادتان را و یا لباسهای افراد بیمار را از بقیه لباسها جدا کنید و با توجه به نوع لباسها از برنامه مخصوص شستشو استفاده کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما مجهز به برنامه Hygiene و یا Allergy Care می باشد به راحتی میتوانید موادی که باعث حساسیت شما میشود را از بین ببرید. همچنین لباسهای فرد بیمار را میتوانید با برنامه Boilling care بشویید.

اکثر دستگاه های ماشین لباسشویی دارای برنامه تکمیلی Intensive می باشند که بهتر است از آن استفاده کنید تا لباسها با قدرت بیشتری شسته شوند.

در بیشتر لباسشویی های جی پلاس برنامه Hygiene Mate برای راحتی بیشتر در استفاده به کاربرده شده که به شما توصیه میشود برای ضدعفونی کردن هرچه بیشتر لباسها از آن استفاده کنید.

اگر لباسهای شما دچار لکه میباشند، بهتر است از برنامه Stain care استفاده کنید.

برنامه دیگری نیز در لباسشویی‌ها وجود دارد که میتوانید از آن برای لباسهایی که چروک کمی دارند اما مدت زیادی درون کمد شما بوده اند استفاده کنید. نام این برنامه Steam Refresh و یا همان فقط بخار میباشد.

این برنامه بخار را بدون استفاده از آب و مواد شوینده روی لباس ها اسپری میکند. پس حتما در نظر داشته باشید که باید برای لباسهای تمیز و بدون لکه از این برنامه استفاده کنید تا باعث تثبیت لکه ها نشوید.

استفاده بهینه از لوازم خانگی

این برنامه در برنامه هایی چون Alergy Care, Easy Care, Cotton Care, Mix نیز قرار دارد. برای استفاده از برنامه فقط بخار باید حداکثر 3 عدد لباس را داخل ماشین لباسشوی قرار دهید و برنامه Steam را انتخاب کنید.

برای اینکه به لوازم خانگی خود چون لباسشویی آسیب نرسانید بهتر است تا هرچند ماه یکبار به رسوب زدایی آن بپردازید. در ماشین های لباسشویی جی پلاس این عمل با برنامه Drum Cleaning و در ماشین های لباسشویی ال جی با برنامه Tub clean صورت میگیرد.

کلید Tub Clean در برخی مدلهای جدید لباسشویی ال جی با نام خود قابل نمایش و در برخی از مدل ها با علامت ستاره نمایش داده میشود. کافیست تا چند ثانیه این کلید را چند ثانیه نگه دارید تا پیغام TCL به شما نمایش داده شود.

اما اگر لباسشویی شما دارای این 2 برنامه نمیباشد و از مدلهای قدیمی آن‌ها میباشد، بهتر است از برنامه Cotton استفاده کنید تا با آب 90 درجه رسوب زدایی شود.

اگر تمامی نکات ذکر شده را به خوبی رعایت کنید به راحتی می توانید از لوازم منزل خود به خصوص لباسشویی‌تان استفاده بهینه کنید.

تا اینجا برای استفاده بهینه از لوازم خانگی چون لباسشویی را یاد گرفتیم. بهتر است تا بقیه مطالب را مطالعه کنید تا با استفاده بهینه لوازم خانگی چون مایکروویو و یخچال نیز آشنا شوید.

نکات ضروری برای استفاده بهینه یخچال

با شرایط امروزی ممکن است شما مواد غذایی را در حجم زیاد خریداری کنید. اما بهتر است تا برای جلوگیری از فاسد شدن آنها استفاده بهینه از لوازم خانگی چون یخچال را با دقت مطالعه کنید و به خاطر بسپارید.

مدت زمانی که موادغذاییتان را نگهداری میکنید و یا نحوه چیدمان آنها در یخچال، جلویگری از ایجاد بوی بد در یخچال و یا جلوگیری از فاسد شدن آن ها از مولفه های اصلی استفاده بهینه از لوازم خانگی چون یخچال میباشد.

  • سعی کنید غذای گرم را داخل یخچال قرار ندهید تا باعث آسیب به موتور یخچال نشوید.
  • میوه ها و موادغذایی که در شرف فاسد شدن میباشند را از بقیه آن ها جدا کنید.
  • اهمیت ویژه ای برای دمای یخچال قائل شوید.
  • میوه ها و سبزی ها را در نایلون قرار ندهید تا با تعریق دچار خرابی نشوند.
  • لبنیات و موادغذایی مشابه که قابلیت یخ زدگی دارند را در قسمت بالایی قفسه ها قرار ندهید.
  • درب دستگاه را کمتر باز و بسته کنید.
  • موادغذایی را در انتهای قفسه ها قرار ندهید تا مانع عبور سرما نشوید.
  • به نظافت یخچال اهمیت دهید.

استفاده بهینه از لوازم خانگی

اگر تمامی نکات ذکر شده را به خوبی رعایت کنید به راحتی می توانید از لوازم منزل خود به خصوص یخچالتان استفاده بهینه کنید.

نکات استفاده از مایکروویو

شاید شما ترجیح میدهید که نان و شیرینی را خدتان پخته و یا از قبل آن ها را گرم کنید سپس مصرف کنید. برای اینکه باعث خشک شدن آن ها نشوید بهتر است تا از زمان های کوتاه استفاده کنید.

اکثر دستگاه های مایکروویو دارای برنامه های کاربردی چون بوزدایی میباشد که با این ملکرد به راحتی میتوانید مایکرویوو خودتان را از شر بوی بد خلاص کنید. کافیست تا تا کلید Function فشرده و گزینه EZ Clean یا همان بوزدایی خودکار انتخاب کنید.

تیم مجله خبری فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 امیدوار است این مطالب برای شما مفید بوده باشد.

استفاده بهینه از لوازم خانگی

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24

نفیس ۲۴ بستر خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران در کنار قیمتی مناسب شده است و تمامی این موارد رقابتی بوده است.

ایده نفیس۲۴ همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد؛ لذا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات، همیشه از اولویتهای نفیس۲۴ به شمار رفته است.

در واقع همه این موارد، اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود.

این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات خانگی و لوازم آشپزخانه را به بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت به فروش می رساند. کافیست تا وارد سایت نفیس 24 شوید و با استفاده از فیلترهای موجود محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.