زماني كه به مسافرت مي رويم، شستن لباس هاي كثيف يكي از دغدغه هاي اصلي ما ميباشد. ماشين های لباسشويي جزو ضروري ترين لوازم برقي آشپزخانه هستند كه شايد در طول هفته چندين بار از آن ها استفاده كنيم. اگر مسافرت باشيم كمبود اين وسيله به وضوح حس ميشود. گاهي اوقات در مسافرت هاي چند روزه كه امكان شستن لباس ها وجود ندارد، زمان برگشت باید يك ساك پر از لباس هاي كثيف را با خود حمل كنيم. خانواده هايي كه نوزاد كوچك تر دارند، مشكلاتشان از اين بابت چند برابر است. دليل آن هم تعويض مرتب لباس نوزاد است و در نهايت انبوهي از لباس هاي كثيف، روي هم انباشته ميشوند و واقعيت اين است كه كسي تمايل به شستن لباس در سفر را ندارد و ترجيح ميدهد از زمان خود در سفر استفاده كند و لذت ببرد. ماشين لباسشويي جيبي این مشکل شما را حل کرده است.

ديگر نگران لباس هاي كثيف خود در سفر نباشيد. اين روزها با پيشرفت هاي جديد در توليد تجهيزات و لوازم خانگي، يك محصول جديد با نام ماشين لباسشويي جيبي براي سهولت در شستن و نظافت لباس ها، توليد و عرضه شده است كه خيال شما را از بابت لباس هاي كثيف در مسافرت راحت كرده است. در ادامه اين مقاله ما را همراهي كنيد تا توضيحات كاملي در مورد اين محصول جديد به شما عزيزان ارائه دهيم.

نخستين ماشين لباسشويي جيبي در جهان

حدود چند سال پیش، نخستين ماشين لباسشويي جيبي را برند Scrubba به بازار عرضه كرد. اين وسيله به عنوان سبك ترين و كوچك ترين ماشين لباسشويي در جهان شناخته شد. به مرور طي گذشت سال ها، تغيرات مهمي در طراحي و نحوه عملكرد اين وسيله صورت گرفت كه به روز ترين و پيشرفته ترين مدل آن با نام Scrubba در بازار موجود است. وزن اين محصول، 70 گرم مي باشد كه در بهترين حالت بسته شده مي توانيد آن را در كف دست خود جاي دهيد. اين فناوري واقعا فوق العاده است و بهترين گزينه براي مسافران و كوهنوردان مي باشد. جنس كيسه اين ماشين لباسشويي، پلي اتر است كه قادر به شست و شوي لباس ها در سه دقيقه مي باشد.

براي استفاده از اين وسيله، مي توانيد لباس هاي كثيف را با مقداري پودر و آب داخل كيسه قرار دهيد و بعد از سه دقيقه، لباس هايي تميز تحويل بگيريد. در حال حاضر به دليل تحريم هاي سنگيني كه بر ما تحميل شده است، امكان وجود اين وسيله در بازار ايران وجود ندارد اما نگران نباشيد محصولات مشابه ديگري در بازار به فروش مي رسند كه در مورد آن ها توضيحاتي خواهيم داد .

معرفي كوچك ترين ماشين لباسشويي جيبي در دنيا

كوچك ترين ماشين لباسشويي جيبي در جهان، هاير مي باشد. اين محصول كوچك و كاربردي، بيشتر مناسب ادارات، ميهماني ها و قرار هاي مهم و حساس مي باشد كه باريختن ذره اي ماده غذايي، مانند چاي، قهوه يا سس، تمام تمركز و حواس شما را پرت مي كند. فكر كنيد در مراسم و قرار هاي مهم با اين مشكل رو به رو شويد تنها فكري كه به ذهنتان مي رسد، تعويض لباس است. اما با وجود يك لباسشويي جيبي، تمام نگراني هاي شما از اين بابت رفع خواهد شد. اين وسيله پركاربرد Sonic Soak نام دارد و قابل حمل است که از آن براي شست و شوي لباس هاي كودكان، اسباب بازي ها و زيورآلات استفاده مي شود.

معرفي كوچك ترين ماشين لباسشويي جيبي در دنيا

نحوه عملكرد ماشين لباسشويي جيبي هاير

عملكرد اين وسيله كوچك با امواج فراصوت مي باشد كه هنگام قرار گيري در آب با توليد حباب هاي بسيار قوي، تمام لكه ها و آلودگي هاي روي لباس را از بين مي برد. ماشين لباسشويي جيبي هاير هر ثانيه، تقريبا پنجاه هزار لرزش فراصوت از خود نشان مي دهد. جنس اين محصول از فولاد ضد زنگ مي باشد كه در ابعاد 10.5 در 3.5 سانتي متر وجود دارد. براي شست و شوي لباس ها، حتما مقداري مايع لباسشويي به آب و یا به لباس اضافه كنيد.

نحوه عملكرد ماشين لباسشويي جيبي هاير

ويژگي مهمي كه اين لباسشويي جيبي دارد، بدون صدا بودن آن است همچنين هنگام شست و شوي لباس ها، ميزان مصرف آب آن، فقط دو درصد از كل حجم آب ماشين هاي لباسشويي معمولي مي باشد. ويژگي ديگري كه اين وسيله دارد این است که شما مي توانيد با نصب برنامه و تنظيمات اين دستگاه در تلفن همراه خود، لباسشويي خود را مديريت و كنترل كنيد. لباسشويي جيبي هاير در بازار لوازم خانگي ايران هم موجود مي باشد كه نسبت به ويژگي و كارايي كه براي ما دارد از قيمت خوبي برخوردار است.

نوع دیگری از این ماشین های لباسشویی جیبی وجود دارد که به وسیله باتری کار می کنند و حمل آن ها بسیار راحت است. نحوه کار آن ها به صورت زیر می باشد:

نحوه عملكرد ماشين لباسشويي جيبي هاير

ماشين لباسشويي كوچك دلفي

اين وسيله، مانند ماشين لباسشويي جيبي تمام لكه ها و بوي بد لباس را از طريق امواج فراصوت از بين مي برد. لكه بر دلفي هم به نوعي يك ماشين لباسشويي كوچك در جهان به حساب مي آيد. اين محصول در ابعاد يك صابون است كه به راحتي در كيف شما جا مي شود اين وسيله بيشتر مناسب لباس هاي ظريف و حساس ابريشمي مي باشد كه بايد به آرامي و لطافت شسته شوند. این ماشين لباسشويي جيبي هيچ نوع آسيبي به بافت لباس شما وارد نخواهد شد. احتياجي نيست اين وسيله را روي لباس بچرخانيد و يا مالش دهيد. اين محصول با امواج قوي كه دارد به راحتي به بافت لباس نفوذ كرده و هر نوع لكه و آلودگي را از بين مي برد.

نحوه استفاده از ماشين لباسشويي كوچك دلفي

ابتدا لباس هاي كثيف را داخل يك وسيله ضد آب مانند سينك قرار دهيد. سپس مقداري آب و مايع بر روي لباس ها بريزيد. دستگاه دلفي را داخل آب قرار دهيد و دكمه شروع را بفشاريد. زماني كه دلفي تغيير رنگ داد و آبي شد عمليات پاكسازي و شستن لباس ها آغاز مي شود. شما مي توانيد به كارهاي روزمره خود ادامه دهيد و پس از 30 دقيقه به سراغ لباس ها برويد تا آن ها را خارج كرده و پهن كنيد. اين وسيله با توليد حباب هاي قوي ميكروسكپي، از منافذ خود، تمام كثيفي ها را از بين مي برد. اين دستگاه، محصول كشور سوئيس مي باشد.

نحوه استفاده از ماشين لباسشويي كوچك دلفي

فروشگاه نفيس 24، با هدف ارائه مطالب مفيد در زمينه محصولات خانگي به روز و پيشرفته، سعي دارد شما را در جهت خريد كالاي مورد نياز خود ياري دهد. شما مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي نفيس 24 و مشاهده محصولات اقدام به خريد لوازم خانگی مورد نیاز خود از جمله انواع جارو برقی ها، ماشین های ظرفشویی، یخچال و فریزر و …. كنيد.