یخچال دو قلو دوست داشتنی من! قیمت یخچال دوقلو بسته به برند سازنده و امکاناتی که ارائه می‌دهد در رنج  قیمتی متفاوتی ارائه می شود، برند های خارجی و تمامی برند های ایرانی یخچال دوقلو را در میان کلکسیون محصولات خودجای داده اند زیرا این دسته از یخچال ها به دلیل فضای گسترده ای که در اختیار کاربران قرار می‌دهند توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده اند؛ اگر قصد خرید یخچال دوقلو را دارید با اطلاع از ویژگی های انواع یخچال ها موردی را انتخاب کنید که در کنار کارآیی بالا مقرون به صرفه نیز باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع یخچال فریزر و تفاوت های آن آشنا کنیم تا شما بتوانید بر اساس نیاز، فضا و بودجه خود مناسب ترین یخچال را خریداری نمایید.

یخچال فریزر دوقلو

یخچال فریزر دوقلو در واقع در زیر مجموعه یخچال فریزر های ساید بای ساید قرار می‌گیرد با این تفاوت که در واقع یخچال فریزر دوقلو حجم بالاتری را در مقایسه با یخچال های ساید دارند، اگر در دسته مخاطبان پرجمعیت ما قرار دارید خرید یخچال فریزر دوقلو نیاز شما را به راحتی رفع می‌کند و فضایی گسترده را در جهت ذخیره مواد غذایی و خوراکی در اختیار شما قرار می‌دهد و دیگر نیاز نیست دلواپسی از جهت جای گیری مواد غذایی در یخچال داشته باشید.

از لحاظ ساختاری یخچال فریزر دوقلو دو بخش مستقل از هم تحت عنوان یخچال و فریزر دارد که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و مجموعه یخچال فریزر منحصر به فردی را برای شما ایجاد می‌کنند؛ در مقایسه با یخچال های سایدبای ساید، یخچال دوقلو فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد که مخاطبان اصلی خرید یخچال دوقلو خانواده های پرجمعیت و افرادی هستند که به صورت یکجا و در مقیاس بالایی خرید می‌کنند.

یخچال فریزر دوقلو

تفاوت یخچال فریزر دوقلو و ساید بای ساید

یخچال فریزرهای دوقلو و ساید بای ساید همواره در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر قرار دارند و هرکدام بسته به فضا و امکاناتی که ارائه می‌دهند مخاطبان خاص خود را دارند. بدون شک اگر قصد خرید یخچال فریزر را داشته اید و سری به بازار خزید زده باشید با تنوع بالایی از یخچال فریزر ها رو به رو شده اید که در میان آن ها یخچال ساید و دوقلو محبوبیت بیشتری دارند.

در یخچال های ساید بای ساید قسمت فریزر دارای طراحی طبقه ای می‌باشد و تمامی فضای فریزر توسط طبقه از هم جدا شده اند، نکته دیگر در طراحی ظاهری فریزر می‌باشد که قسمت فریزر در یخچال ساید دارای آبسردکن بوده اما این طراحی در یخچال دوقلو به چشم نمیخورد؛ در یخچال فریزرهای ساید هر دو قسمت یخچال و فریزر در قالب یک دستگاه طراحی می شوند درحالی که در یخچال فریزر های دو قلو، یخچال و فریزر در قالب دو دستگاه مجزا در کنار هم قرار می‌گیرند.

معایب و مزایای یخچال فریزردوقلو

امروزه با تغییر سبک و رویه زندگی، طراحی آشپزخانه و کابینت سبک خاصی پیدا کرده است و محل قرارگیری یخچال فریزر ها اندازه های خاصی دارد که در اکثر مواقع این اندازه ها مطابق با ابعاد یخچال های ساید می‌باشند. در نتیجه ممکن است برای قرار دادن یخچال فریرز های دوقلو در مکان مورد نظر دچار مشکل شوید. در کنار این چالش ابعاد، ظرفیت بالای یخچال و فریزر ما در جهت انتخاب و استفاده از آن ها سوق می‌دهد. از دیگر مزایای یخچال دوقلو راحتی در حمل و نقل آن می‌باشد زیرایخچال و فریزر از هم جدا هستند وبه راحتی  می‌توان هر کدام را حمل و تغییر مکان داد.

نکات لازم در خرید یخچال فریزر

یخچال دو قلو دوست داشتنی من! یکی از مهمترین نکات قابل توجه در خرید یخچال فریزر ابعاد آن می باشد که در فضای مورد نظر شما جای بگیرد، باید به مواردی چون محل قرار گیری، میزان عرض، عمق و ارتفاع توجه کرده و حداقل دو سانت از اعداد به دست آمده را کم کنید تا فکری به حال گردش هوا در اطراف یخچال فریزرتان کرده باشید؛ در مبحث مهم خرید یخچال دوقلو به موضوع اندازه ورودی آشپزخانه می‌رسیم که بسیار مهم است شما باید ابتدا ابعاد را اندازه گیری کرده و در فرآیند خرید آن را همراه خود داشته و مد نظر بگیرید.

نکات لازم در خرید یخچال فریزر

انواع یخچال فریزر

یخچال فریزرها دنیای شگفت انگیزی را برای ما تداعی می کنند و با تنوع بالا در طراحی های گوناگون دست شما را برای انتخاب یخچال فریزر مورد نظرتان باز می گذارد، از میان کلکسیون یخچال های متفاوت می‌توان به یخچال فریزر بالا، یخچال فریزر پایین، یخچال فریزر درب فرانسوی، یخچال فریزر چهار درب، یخچال فریزر ساید بای ساید، یخچال فریزر دوقلو و سایر موارد اشاره کرد؛ در این میان بسیاری از یخچال فریزر ها به تکنولوژی های هوشمند مجهز شده اند که از میان آن ها می‌توان به قابلیت های اتصال به اینترنت، اطلاع از محتویات یخچال توسط گوشی موبایل هوشمند، دستیار صوتی و سایر موارد اشاره نمود. با توجه به میزان بودجه و نیاز خانواده خود می‌توانید از طریق سایت فروشگاهی نفیس 24 اقدام به خرید یخچال مورد نظر خود بکنید و با آرامش خیال و اطمینان از اصالت کالا خریدی فوق العاده راحت و مطمئن را تجربه کنید.

موتور اینورتر کم مصرف

یکی از نکات بسیار مهم در خریداری یخچال فریزر میزان مصرف آن می‌باشد که ارتباط مستقیمی با موتور به کار گرفته شده در آن دارد، در مدل های جدید از موتور اینورتر خطی در ساختار یخچال فریزر ها استفاده می‌شود که با تسلط و کنترل بر میزان مصرف انرژی، میزان اتلاف انرژی را کاهش داده و از استهلاک یخچال فریزر ممانعت به عمل می‌آورد.