اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی دارید اما نمیدانید کدام برند برای شما بهتر است، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را همراهی کنیم. همانطور که میدانید امروزه انتخاب بین دو برند کره‌ای غول پیکر الجی و سامسونگ بسیار سخت شده و هرکدام دست به هر تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا میزنند تا باهم رقابت کنند. اما سوال اصلی که ذهن همه ما را درگیر خود میکند این است که ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟ برای پیدا کردن پاسخ به این سوال بهتر است تا ابتدا هر دو برند را به طور مجزا مورد بررسی قرار دهیم.

ماشین ظرفشویی ال جی

LG باز هم دارد در زمینه ماشین‌های ظرفشویی گردوخاک میکند و نوآوری‌هایی اساسی را در حوزه شستن ظروف ایجاد می‌کند. دیگر نیازی نیست شستن ظرف‌ها را دوست داشته باشید، چرا که ماشین ظرفشویی LG این کار را برای شما انجام می‌دهد. با توجه به نوآوری‌های اخیر صورت گرفته توسط سازندگان لوازم خانگی، دیگر نباید نگران لکه‌هایی که روی ظروف می‌مانند یا کار خسته کننده شستشوی ظروف باشید. LG فن آوری TrueSteam خود را در سری جدید ماشین‌های ظرفشویی QuadWash خود ارائه کرده است.

ال جی که نوید “حداکثر تمیزی” و تا 60 درصد وجود لکه‌های آب کمتر روی ظروف را داده است، ماشین های ظرفشویی QuadWash را با TrueSteam ترکیب کرده است و فن‌آوری چهار بازوی اسپری کننده (بیشتر ماشین های ظرفشویی تنها دو بازو دارند) و نیز تولید کننده بخار را نیز به آن اضافه کرده است تا تمیزی بیشتری حاصل شود. فن‌آوری QuadWash که این ماشین‌های ظرفشویی بر اساس آن نامگذاری شده‌اند، از بازوهایی چند حرکتی برخوردار اند که در حین چرخش به سمت جلو و عقب نیز می‌چرخد و نیز آب پاش‌هایی با فشار قوی که از زوایای مختلف به کثیفی و چربی روی ظروف حمله می‌کند.

درباره الجی

نایب رئیس بخش بازاریابی شرکت ال جی، دیوید وندوال، می گوید “محصولات ال جی نخست از نیازها و رفتار مشتریان الهام گرفته است و سپس با سال‌ها تحقیقات و نو آوری‌های پیشرفته ترکیب شده است. رویکرد ما، ما را قادر می‌سازد تا به طور دائم پیشرفت‌هایی قابل توجه و جدید را به بازار ارائه کنیم که مصرف کنندگان را قادر می‌سازد زندگی آسانتر و لذت بخش‌تری داشته باشند. ماشین‌های ظرفشویی QuadWash ال جی با تکنولوژی TrueSteam یک مثال خوب از این قضیه هستند. آنها به این منظور طراحی شده‌اند که در یکبار شستشو ظرف‌ها را تمیز کنند و تا 60 درصد لکه‌های آب کمتری روز ظروف باقی بگذارند.”

حالا که کل خط تولید ماشین‌های ظرفشویی QuadWash ال جی در سال 2018 از فن‌آوری LG SmartThinQ برخوردار است، شما قادر خواهید بود لوازم خانگی‌تان را از هر کجا کنترل کنید. خیلی راحت از اپلیکیشن گوشی تلفن همراه‌تان برای روشن کردن یا متوقف کردن ماشین ظرفشویی‌تان استفاده کنید، زمان سیکل آن را کنترل کنید و زمانی که کار شستشو به پایان رسید آلارم‌هایی را دریافت کنید، به گونه‌ای که می‌توانید کار خالی کردن ظرف‌های ماشین را به اعضای خانواده‌تان محول کنید. علاوه بر این، لوازم خانگی متصل SmartThinQ، هم با آمازون و هم با دستیار گوگل سازگاری دارند که این امر کنترل هندز فری را امکانپذیر می‌کند.

ماشین‌های ظرفشیویی جدید LG QuadWash با فن آوری TrueSteam اکنون در خرده فروشی‌ها در سراسر ایالات متحده در دسترس هستند و شش مدل در تنوعی از سبک‌ها و رنگ‌ها را شامل می‌شوند. برای اینکه متوجه شویم ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ بهتر است تا بخش‌های بعدی را نیز مطاعه کنید.

ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟

ماشین ظرفشویی سامسونگ

ما می‌دانیم که اکثر مردم، ماشین ظرفشویی خریداری نمیکنند. به طور کلی، شما ‌یک بودجه مشخص در ذهن دارید و مایلید یک ماشین ظرفشویی قابل اعتماد را انتخاب کنید، بدون اینکه ویژگی های مدرن را از دست دهید. ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ با جدیدترین فناوری، طراحی شگفت انگیز و استفاده از رنگ‌های مناسب، شما را در انتخاب مصمم‌تر میکنند. وقتی از مشتریان در مورد مهمترین ویژگی مورد نیاز ماشین ظرفشویی جدید می پرسیم، آنها همیشه با بیان اینکه دوست دارند ماشین ظرفشویی بدون داشته باشند، پاسخ می‌دهند. تولیدکنندگان این محصول برپایه دسیبل (db یا dbA) رتبه‌های میزان صدای ماشین‌های ظرفشویی خود را منتشر می‌کنند. هرچه این عدد بیشتر باشد، ماشین ظرفشویی پر سر و صدا خواهد بود.

ما به شما توصیه میکنیم که میزان صدای انتخابی برای دستگاه‌تان باید زیر 50 dBA باشد که میزان صدای یک مکالمه عادی است. هر چیزی بالاتر از این عدد باعث برهم زدن آرامش در خانه شما خواهد شد. ماشین ظرفشویی سامسونگ از بی‌صدا ترین محصولات موجود در بازار است. آنچه شگفت انگیز است و شما را متعجب نیز خواهد کرد، قیمت مناسب آنها است. شما می توانید بهترین ماشین ظرفشویی سامسونگ را با میزان صدای 39 db خریداری کنید.

ظرفشویی سامسونگ

ویژگیهای منحصر به‌فرد ظرفشویی‌های سامسونگ

به طور معمول در تمامی ظرفشویی‌ها دو بازوی اسپری روی آنها پیدا می‌کنید، یکی در پایین کابین زیر رک پایین و یکی در سمت راست در زیر رک بالا. با گذشت زمان، تولیدکنندگان با توزیع همه جانبه آب، برای افزایش تمیزی، خلاقیت جدیدی ایجاد کردند. برخی از برندها نیز به بالای وان‌ها و یا کابین خود بازوی اسپری اضافه کردند. سامسونگ در این زمینه ابتکاری به خرج داد و طراحی آن برای پاشیدن آب، مانند دیواره از انتهای وان به سر دیگر “به صورت خطی” بود. با این فناوری شما مطمئن میشوید که هیچ نقطه‌ای از قفسه‌ها از از دست نمیرود. البته این به شرطی‌ست که ظروف را روی هم نگذارید و باعث مسدود شدن راه آب‌پاش‌ها نشوید.

LinearWash توسط شش جت قدرتمندی که به سمت میله متحرک پاشیده می‌شود، ایجاد می شود. این عمل به اندازه کافی با فشار قابل توجهی آب را هدایت میکند. در حال حاضر، LinearWash برای ماشین‌های ظرفشویی پیشرفته سامسونگ اختصاص داده شده است. یکی از نکات برجسته ظرفشویی‌های سامسونگ، درب رهاسازی بخار است. این یک پیشرفت عالی برای عملکرد خشک کردن داخل دستگاه است. با این فناوری درب ماشین ظرفشویی پس از اتمام چرخه به طور خودکار باز میشود، بخار خارج میشود تا داخل زودتر خشک شود.

ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تا به اینجا، نمیتوان یک انتخاب مصمم داشت که ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ. باید با توجه به تمامی امکانات و ویژگیهای که در اختیار شما قرار میدهد، یکی از این دو برند غول پیکر کره‌ای را انتخاب کرد. اگر سوال اصلی شما این است که بهترین مارک ماشین ظرفشویی چیست؟ باید به شما بگوییم که بهتر است بین دوبرند غول پیکر کره‌ای و برند آلمانی بوش یکی را با توجه به بودجه خودتان انتخاب کنید.

بهترین مدل ماشین ظرفشویی ال جی

اگر براس شما هم این سوال پیش آمده که کدام مدل ماشین ظرفشویی ال جی رو بخریم، ما به کمک شما آمده‌ایم و بهترین مدلهای ظرفشویی ال جی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

از بهترین مدل‌های ظرفشویی الجی میتوان به ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC34 و ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC35 اشاره کرد. مدل DC34 دارای 6 برنامه شست‌وشو و ظرفیت 14 نفره، مقدار مصرف 10 لیتر آب در هر بار شستشو، موتور دایرکت درایو و نمایشگر LED بوده و مدل DC35 دارای ظرفیت 14 نفره به همراه 7 برنامه شستشو است. ویژگی که مدل DC35 را متمایز میکند سیستم استرلیزه کردن از طریق Extra Hot (شستشوی بسیار داغ)، Hybrid Dry (سیستم هیبریدی پیشرفته برای خشک کردن ظروف)، سبد هوشمند قابل تنظیم (Smart Rack) و سیستم عیب یابی هوشمند است.

مسلما هیچ دستگاهی بدون عیب نیست؛ ماشین ظرفشویی‌های الجی نیز دارای چند ایراد کوچک میباشند که در مقابل ویژگیهای کاربردی میتوان از آنها چشم پوشی کرد. یکی از معایب ماشین ظرفشویی ال جی مصرف بیش از اندازه برق است که مسلما برای ارائه تمامی موارد ذکر شده نیاز است تا برق ورودی زیادی دریافت کند.

بهترین مدل ماشین ظرفشویی الجی

راهنمای کار با دکمه‌های ظرفشویی ال جی

ظرفشویی‌های الجی دارای دکمه‌های مختلف و متفاوتی میباشد که در ادامه این بخش قصد داریم تا برای شما راهنمای استفاده از دکمه های ماشین ظرفشویی ال جی و چند مورد پرکاربرد آن را گردآوری کنیم. دکمه RINSE: آبکشی ظروف، این برنامه برای شستن ظروف خیلی کثیف مناسب میباشد که قبل از انتخاب برنامه دیگر، این برنامه انتخاب میشود و در طی این مرحله از مواد شوینده استفاده نمیشود. استفاده از برنامه Express در ظرفشویی ال جی: شستشوی سریع ظروف بدون استفاده از مواد شوینده با زمان 60 دقیقه. برنامه Normal در ظرفشویی الجی: برای استفاده روزانه مناسب است. راهنمای استفاده از دکمه Auto در ماشین ظرفشویی ال جی: این برنامه به طور خودکار میزان کثیفی و چرب بودن ظروف را تشخیص میدهد و به نسبت آن از آب و مواد شوینده استفاده میکند.

استفاده از دکمه HEAVY در ماشین ظرفشویی الجی: از این برنامه برای ظروف بسیار کثیف مانند قابلمه‌های چرب استفاده میشود. اگر ماشین ظرفشویی شما دارای یک دکمه با نام RESET میباشد، همانطور که از نامش پیداست، این دکمه تمامی تنظیمات را مجددا انجام میدهد. امیدواریم تا اینجای مطلب برای این سوال که ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ پاسخی یافته باشید.

خرید ماشین ظرفشویی ال جی و سامسونگ

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 تمامی محصولات برندهای الجی و سامسونگ را با گارانتی اصلی گلدیران و سام سرویس به فروش میرساند که با اطمینان میتوانید پس از خرید ماشین ظرفشویی الجی و یا ماشین ظرفشویی سامسونگ این محصولات را با تضمین اصالت و سلامت کامل، درب منزل تحویل بگیرید. در صورت ساکن بودن در تهران، میتوانید هزینه ارسال را به ما بسپرید و هزینه محصول را درب منزل پرداخت کنید.

از این فروشگاه اینترنتی میتوانید به راحتی با چند کلیک ساده تمامی محصولات خانگی، وسایل کوچک آشپزخانه، لوازم برقی خانگی و … را خرید کنید.