وسایل و تجهیزات IOT

IOT یا اینترنت اشیاء در حال تغییر دادن گوشه گوشه زندگی ما می باشد: خانه ها، دفاتر کار، خیابان های شهر و فراتر از آن. محصولات IOT کنترل بیشتری بر قفل درها، چراغ ها و لوازم منزل را برای ما ایجاد می کنند؛ بینش و آگاهی بیشتری نسبت به عادت های مصرفی مان ایجاد می کنند؛ فرایندهای کسب و کار را ساده و آسان می کنند؛ و ما را به شکل بهتری به افراد، سیستم ها و محیط پیرامونی که زندگی های روزمره ما را شکل می دهد متصل می کنند.

خواه شما یک فرد خانه دار باشید که در جستجوی بهترین محصولات برای شروع ساخت یک زندگی با هم مرتبط هستید، یا رئیس یک کسب و کار که قصد دارد شرکت خود را یک مرحله به پیش ببرد – اینجا جایی است که باید از آن شروع کنید. ما بهترین و محبوب ترین گزینه های IOT را برای شما پیشنهاد کرده ایم، از تجهیزات خانگی هوشمند تا پلتفرم های شرکت ها تا نرم افزارها و ابزارهایی که برای ساختن محصولات هوشمند و به هم متصل خود به آنها نیاز دارید.

مقاله زیر به شما کمک می کند تا :

 • انواع محبوب محصولات و پروژه های به هم متصل در بازار IOT را شناسایی کنید
 • این محصولات را بر اساس نوع آنها، موارد کاربردشان و بخش بازار مورد نظرتا (خانه های هوشمند، کسب و کارها، غیره) طبقه بندی کنید
 • یادبگیرید کدام وسایل با دستگاه های اندروید یا iOS شما کار می کنند یا با هاب های خانگی یا پلتفرم IOT هوشمند شما تلفیق می شوند.

راحتی مصرف کنندگان

بسیاری از محصولات IOT که در سطح مبتدی هستند، با راحت تر کردن کارهای روتین و روزمره شما به راحتی در الگوی زندگی تان جا پیدا می کنند. پیدا کردن کلید های تان، بازکردن قفل در، روشن  و خاموش کردن چراغ ها – اینها و بسیاری دیگر از عادت ها را می توان با استفاده از سنسورها و نرم افزارهای هوشمند اتوماتیک کرد. یک خانه هوشمند واقعی پر است از محصولاتی که ترجیحات شما را می دانند، نیازهای شما را پیش بینی می کنند و به صورت پویا به رفتار شما واکنش نشان می دهند، بنابراین شما می توانید زمانی کمتری را صرف مدیریت موارد جزئی در منزل کنید و زمان راحت تری را در خانه بگذرانید.

 

محصولات برجسته در خصوص راحتی مصرف کنندگان

آیا درجستجوی یافتن راه حلی سریع برای یک دسته از محصولات زیر هستید؟

دستگاه های هوشمند صرفه جویی در انرژی و منابع

همه ما می دانیم که باید تلاش کنیم تا آب و برق و دیگر منابع را کمتر هدر دهیم، اما تغییر دادن عادت ها حقیقتا می توانند دشوار باشند – خصوصا زمانی که نمی توانیم تاثیرات اعمال مان را بصورت آنی مشاهده کنیم. شماری از محصولات IOT با استفاده از رهگیری و نمایش دادن آنی و لحظه ای داده ها به کاربران، استفاده از منابع را هدف قرار داده اند. این دستگاه ها عملکرد چراغ ها، دستگاه ها و سیستم های سرمایش و گرمایش را بصورت اتوماتیک درآورده اند تا مصرف را کاهش دهند.

 

محصولات برجسته هوشمند صرفه جویی در مصرف انرژی و منابع

آیا به دنبال یافتن راه حلی سریع در خصوص یکی از دسته محصولات زیر هستید؟ پیشنهادهای برجسته ما را آزمایش کنید.

محبوب ترین محصولات IoT

می خواهید بدانید کدام محصولات در بازار IoT داغ ترین هستند؟ تعدادی از محبوب ترین محصولات در هر دسته به شرح ذیل هستند.

 

کنترل های آب پاش های هوشمند Rachio نسل دوم


ویژگی های مهم:

 • تنظیم های اتوماتیک با توجه به وضعیت آب و هوا
 • اتصال وای فا (با Echo، Nest، Wink و دیگر سیستم ها کار می کند)
 • دریافت آلارم زمانی که برنامه تغییر می کند.

 

ecobee

ویژگی های مهم

 • سرویس صوتی Alexa در درون آن تعبیه شده است، بنابراین شما می توانید تایمر آن را تنظیم کنید تا اخبار را برای شما بخواند، درجه حرارت را تنظیم کند و غیره.
 • همراه با یک پکیج سنسورهای حرارت و رطوبت می باشد که شما می توانید آنها را در خانه های تان قرار دهید.

 

Amazom Echo

ویژگی های مهم

 • هفت میکروفن و میله فن آوری را شکل داده اند که می تواند صدای شما را در هر کجای اتاق بشنود.
 • اتصال وای فا و بلوتوث
 • کنترل نور، کلیدها و ترموستات ها، سازگار با WeMo، Philips Hue، Samsung SmartThings، Wink، Nest و دستگاه های خانه های هوشمند ecobee.