برند وايت هاوس، يكي از توليدكنندگان لوازم خانگي در آمريكامي باشد. اين برند در اكثر كشور ها نمايندگي داردو در زمينه توليد و صادرات محصولات خانگي در كشور مكزيك آغاز به كار كرد. برند وايت هاوس به دليل كيفيت بالاي قطعات، محبوبيت خاصي در جهان پيدا كرده است. مهمترين ويژگي محصولات برند wihte house، گارانتي خدمات پس از فروش، صرفه جويي در مصرف برق و مستحكم بودن بدنه قطعات در اين برند مي باشد. مهمترين محصولاتي كه توليد و ساخت اين شركت مي باشند، شامل: انواع یخچال، ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي و …هستند. در این مطالب می خواهیم شما را با يخچال وايت هاوس و ویژگی های آن آشنا کنیم.

وايت هاوس جزو برند هاي در جه يك آمريكايي مي باشند كه به ندرت وارد كشورمان مي شوند. تمام افرادي كه به دنبال خاص بودن هستند و يك برند مطرح و با كيفيت براي آشپزخانه مي خواهند، سراغ اين برند مي روند. در كشور ما به دليل محدوديت هايي كه داريم برند وايت هاوس، تنوع محصول ندارد. اما در سطح جهاني كالا ها و محصولات متنوع زيبايي توليد و عرضه مي كند. در ايران شما با خريد يخچال white house عملا يك محصول آمريكايي اصل را ميهمان خانه خود كرده ايد.

يخچال فريزر هاي سايد باي سايد وايت هاوس، علاوه بر كيفيت و استحكام قطعات با طراحي منحصر به فرد خود زيبايي را به خانه هاي شما به ارمغان مي آورند. برند وايت هاوس، زير مجموعه برند وستينگ هاوس مي باشد. پس اگر زماني براي خريد محصولات اين برند به بازار مراجعه كرديد و با نام وايت وستينگ هاوس روبه رو شديد تعجب نكنيد.

خريد يخچال whitehouse

اگر به دنبال خرید يك يخچال با كيفيت هستيد كه عملكرد و كارايي خاصي داشته باشد، يخچال وايت هاوس بهترين گزينه براي شما مي باشد. نكته حائز اهميت اين است كه برند وايت هاوس تنها برندي است كه علاوه بر كيفيت بالا و استحكام قطعات، قيمت هاي مناسبي را براي محصولات خود در نظر گرفته است. همين موضوع موجب راغب شدن اكثر افراد براي خريد يخچال فريزر هاي اين برند شده است و هر روز به محبوبيت و اعتبار اين برند افزوده مي شود.

خريد يخچال whitehouse

نكات مهم در زمان استفاده از يخچال وايت هاوس

  • پس از خريد و قبل از هر اقدامي، يخچال خود را بررسي كنيد تا مشكل فني يا ظاهري نداشته باشد.
  • به هيچ عنوان يخچال فريزر خود را در نزديكي وسايل گرمايشي قرار ندهيد.
  • قبل از نظافت داخل يخچال، حتما دستگاه را از برق بكشيد.
  • حداقل ساليانه يك بار، يخچال فريزر خود را سرويس كنيد. توجه به خرابي يا پوسيدگي واشرهاي دور يخچال، نكته حائز اهميتي مي باشد.
  • در زمان بروز هر گونه مشكلي، حتما با نمايندگي هاي مجاز برند وايت هاوس تماس بگيريد.

تعمير يخچال وايت هاوس

در يخچال هاي وايت هاوس ميزان مصرف انرژي به صورت بهينه مي باشد كه به مرور باعث صرفه جويي در مصرف برق مي شود. مشكلاتي كه ممكن است به مرور براي يخچال ايجاد شود، سر وصداي نا مناسب يخچال، امكان وجود برفك در فريزر، كاهش و افت خنك كنندگي مي باشد كه تشخيص به موقع و رفع زود هنگام اين مشكلات از خراب شدن مواد غذايي داخل يخچال جلوگيري مي كند. با اينكه يخچال وايت هاوس امتحان خود را در زمينه كيفيت و عملكرد درست پس داده است اما احيانا اگر زماني با اين مشكلات مواجه شديد حتما با نماينگي هاي معتبر و حرفه اي تماس بگيريد.

بهترين روش بالا بردن طول عمر يخچال وايت هاوس

مهمترين كاري كه موجب بالارفتن طول عمر يخچال شما مي شود، اين است كه حداقل سالي يك بار كويل هاي كندانسور را تميز كنيد. اين روش در بعضي از يخچال ها، مانند مدل هاي جانبي و داخلي، ممكن است متفاوت باشد و لازم باشد كه سالي دوبار تميز شوند. يخچال فريزر هايي كه در پشت آن ها سيم پيچي هاي مشكي نصب شده است، احتياجي ندارند كه هر سال كويل آن ها تميز شود و پس از طي يك دوره سعي كنيد كويل ها را تخليه كنيد.

بهترين روش بالا بردن طول عمر يخچال وايت هاوس

ويژگي هاي يخچال وايت هاوس

  • يخچال فريزر هاي وايت هاوس مجهز به سيستم خنك كننده اينورتر هستند اين ويژگي علاوه بر حفظ رطوبت و دما، باعث افزايش ماندگاري مواد غذايي مي شود.
  • اين يخچال ها، داراي برچسب انرژي هستند كه باعث صرفه جويي در مصرف برق مي شوند.
  • ديگر نگران تراز و تنظيم كردن پايه هاي يخچال نباشيد برند وايت هاوس براي استحكام و حفظ يخچال هاي خود اين نكته را مورد توجه قرار داده است.
  • مجهز به ال اي دي براي روشن كردن فضاي داخل يخچال
  • بر روي صفحه نمايش يخچال وايت هاوس كنترل الكترونيكي لمسي وجود دارد.

روش تعويض فيلتر آب در يخچال سايد باي سايد وايت هاوس

براي افزايش طول عمر دستگاه خود، بايد به تعويض به موقع فيلتر هاي يخچال دقت كنيد. در مطالب زير سعي كرديم روش هاي تعويض فيلتر آب در يخچال هاي سايد باي سايد white house را براي شما توضيح دهيم.

در مرحله اول، محل قرارگيري فيلتر يخچال را بيابيد در بعضي از مدل ها ي وايت هاوس فيلتر پايين دستگاه و در بعضي مدل ها فيلتر آب پشت دستگاه نصب شده است پس از آن شاسي فيلتر را آزاد كنيد اگر فيلتر يخچال وايت هاوس از نوع كلاهكي مي باشد، آن را بچرخانيد زماني كه كلاهك به حالت عمود قرار گرفت آن را بكشيد تا آب ها خارج شوند سپس فيلتر جديد را نصب كنيد. در آخر هم دكمه ريست بر روي نمايشگر رافشار دهيد تا فيلتر آب ريست شود.

سخن پاياني

برند وايت هاوس، يكي از توليد كنندگان قدر در عرصه لوازم خانگي مي باشد كه به دليل كيفيت و مرغوبيت محصولات خود، همچنين قيمت مناسب، از محبوبيت بالايي در بين افراد برخوردار است و رضايت اكثر مشتريان را به خود جلب كرده است. در ايران اين برند بيشتر، يخچال فريزر هاي خود را در بازار لوازم خانگي عرضه مي كند. شما مي توانيد با مراجعه به نمايندگي هاي معتبر با مقايسه مدل هاي مختلف، اقدام به خريد يخچال white house كنيد. فروشگاه نفيس 24، با فروش محصولات خانگي با برند هاي متنوع ايراني و خارجي، به صورت اينترنتي شبانه روز در تلاش است تا رضايت شما مشتريان عزيز را جلب كند. شما مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي نفيس24، اقدام به خريد غير حضوري كنيد.