همانطور که میدانید پیتزا از دسته فست فودهایی می باشد که همه به آن علاقه دارند و شاید بیشتر دوست داشته باشند تا خودشان در منزل این غذا را تهیه کنند تا از سالم بودن و با کیفیت بودن آن اطمینان داشته باشند.

در این بخش ما قصد داریم تا طرز تهیه پیتزا خانگی را به شما آموزش بدیم.

با تهیه پیتزا در خانه شما با توجه به سلیقه خود طعم آن را تهیه کرده و با خیال راحت می توانید آن را میل کنید و سالم بودن و کیفیت مواد اولیه آن اطمینان حاصل کنید.

پیتزا دارای طعم و مدل های مختلفی می باشد که در این بخش تیم حرفه ای مجله خانگی نفیس 24 چند مورد از بهترین و محبوب ترین طعم‌ها را برای شما آموزش می دهد تا هنگام پخت پیتزا یا تهیه پیتزا به مشکل بر نخورید.

این که شما چه طعم پیتزایی دوست دارید کاملا سلیقه و علاقه شما بوده و به مزاج شما بستگی دارد.

به عنوان مثال شما می توانید در پیتزای خود از مواد مختلف اعم از طعم های مختلف ژامبون ها هات داگ ها استفاده کنید و یا در صورت گیاهخوار بودن می توانید از سبزیجات مختلف استفاده کنید.

در این مقاله ما به شما طرز تهیه پیتزا ایتالیایی و یا طرز تهیه پیتزا سبزیجات را آموزش خواهیم داد.

پیتزا ایتالیایی

مواد لازم برای تهیه خمیر پیتزا

روغن مایع (دو قاشق)، نمک، آب ولرم (یک لیوان)، زرشک و زعفران، مایه خمیر (یک قاشق)، آرد (400 گرم)

تهیه خمیر

یک لیوان آب ولرم را داخل یک ظرف ریخته و کم کم به آن نمک و مایه خمیر را اضافه کنید و 10 دقیقه به آن فرصت دهید تا به خود بیاید. وقت آن است که زعفران و زرشک به مقدار دلخواه به آن اضافه کرده و ورز دهید.

حال نیز باید اجازه دهید در دمای اتاق 1 ساعت استراحت کند.

برای آماده شدن نیز باید خمیر را با ترکیب گریل و قدرت 360 وات در مایکروفر به مدت 5 الی 6 دقیقه قرار دهید و در همین حین خمیر را برعکس کنید.

طرز تهیه پیتزا ایتالیایی

مواد لازم برای تهیه پیتزا ایتالیایی

سس گوجه فرنگی، گوجه فرنگی حلقه شده (2 عدد)، کوکتل دودی رنده شده درشت (300 گرم)، فلفل دلمه ‌ای رنگی (2 عدد)، پنیر پیتزا (300 گرم)، قارچ، ذرت

طرز تهیه

برای تهیه پیتزا در مایکروویو یا سولاردام ابتدا باید سینی فلزی را با مقداری روغن مایع چرب کنید و خمیری که از قبل تهیه شده را به صورت خیلی نازک روی سینی پهن کنید.

مقداری سس گوجه روی خمیر بریزید و آن را در همه جای خمیر پخش کنید. حالا نوبت ریختن پنیر و کوکتل دودی می باشد. پس از این کار نیز گوجه های حلقه شده و فلفل دلمه‌ای ها را بریزید.

وقت آن است که مایکروفر را آماده کنید؛ از برنامه ترکیب گریل با مایکروفر به قدرت 540 وات و مدت زمان 6 الی 7 دقیقه استفاده کنید و در بین پخت سعی کنید پنیر را اضافه کنید.

پیتزا سبزیجات

طرز تهیه خمیر پیتزا سبزیجات

مواد لازم

آرد (3.5 پیمانه)، مایه خمیر ( 1.5 قاشق)، آب ولرم (1.5 پیمانه)، پنیر گودا (100 گرم)، ریحان خرد شده (3 قاشق)، روغن زیتون (5 قاشق)، جعفری، نمک

خمیر پیتزا

طرز تهیه

خمیر مایه و نمک را به همراه آب ولرم مخلوط کنید و اجازه دهید 10 دقیقه استراحت کند؛ آرد، جعفری، ریحان و روغن را به تدریج و کم کم اضافه کنید و ورز دهید.

اجازه دهید در یک ظرف درب دار 30 دقیقه استراحت کند و در آخر پنیر گودا را اضافه کنید. مواد را داخل سینی فلزی چرب شده پهن کنید و روی آن را با چنگال سوراخ کنید.

از ترکیب گریل و مایکروفر با قدرت 360 وات و بازه زمانی 5 الی 6 استفاده کنید برای پخت خمیر و در همین حین آن را مرتب برگردانید و برعکس کنید.

مواد لازم جهت پخت پیتزا سبزیجات

پودر ارگانو (یک قاشق)، زیتون سیاه، پنیر فیلادلفیا (350 گرم)، کرفس خورد شده (2 قاشق)، گوجه فرنگی، کدو (3 عدد)، پیاز، سس گوجه فرنگی، نمک و فلفل

طرز تهیه

مقداری سس گوجه روی خمیر پخش کرده و پیاز تفت خورده را به آن اضافه کنید؛ حالا نوبت پنیر فیلادلفیا، گوجه، کرفس، کدو، پودر ارگانو و زیتون سیاه می باشد. توجه داشته باشید که حتما نیمی از پنیر را بریزید.

مایکروفر را روی ترکیب گریل با قدرت 540 و زمان 6 الی 7 دقیقه قرار دهید و در این حین ادامه پنیر را اضافه کنید.

 

نکته: در هریک از روش های پخت خمیر پیتزا سعی کنید در گوشه های آن مقداری پنیر ریخته و لبه آن را برگردانید.

اهداف ما در نفیس 24 همراهی شما برای استفاده هر چه راحت تر از محصولات شخصی در منزلتان می باشد. برای خرید مایکروفر و یا سولاردام در هر برند و اندازه ای با هر قیمتی به سایت ما مراجعه کنید.

 

پیتزا سبزیجات

 

نفیس 24

نفیس ۲۴ بستر خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران در کنار قیمتی مناسب شده است و تمامی این موارد رقابتی بوده است.

ایده نفیس۲۴ همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد؛ لذا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات، همیشه از اولویتهای نفیس۲۴ به شمار رفته است.

در واقع همه این موارد، اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود.

با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است.

نفیس 24 زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید اینترنتی محصولات برند های مختلف را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی، قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.