چگونه تلویزیون اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ امروزه مخاطبان و کاربران از خطر خرید نادرست و لوازم تقلبی در امان نیستند و باید راه هایی را برای تشخیص صحت کالا بیاموزید، محصولات دیجیتالی که در سطح بازار قرار دارند در بیشتر مواقع وارداتی هستند و یا قطعات لازم برای ساخت و تولید آن ها از سایر کشورها وارد می‌شود که این موضوع دست تولیدکنندگان را در جهت ارائه جنس تقلبی باز نگه می‌دارد زیرا با افزایش نرخ ارز در سطح بازار سود چشم گیری نصیب این تولیدکنندگان خواهد شد؛ این ما هستیم که با هوشمندی و هوشیاری و اطلاع از راه های تشخیص تلویزیون های اصلی و تقلبی از خرید اشتباه در امان می‌مانیم و در ازای پرداخت هزینه، جنس اصلی و با کیفیت  را تحویل می‌گیریم.

لازم به ذکر است که در حهت خریدی عالی و کار آمد باید سیستم DVD، ساندبار و سینمای خانگی را نیز بررسی کنیم. امروز در گروه نفیس 24 قصد داریم تا شما را با این راه ها بیشتر آشنا کنیم و در کنار شما تا خریدی درست گام برداریم و در سطحی وسیع تر با ملاک های خرید تلویزیون بیشتر آشنا شویم.

بسته بندی تلویزیون اصل

بسته بندی تلویزیون اولین گام در جهت تشخیص محصولات تقلبی است، بسته بندی کالاهای معتبر و اصلی کلکسیونی کامل و با کیفیت می‌باشد در حالی که محصولات تقلبی دارای نقص های عمده و بزرگی در نحوه بسته بندی می‌باشند. برند های مختلف سبک و سیاق خاصی را در بسته بندی محصولات خود به کار می‌ گیرند، در این میان می‌توان به بسته بندی محصولات سامسونگ اشاره نمود که سبک و سیاق خاصی دارند و لوگو و علامت مخصوص توزیع کننده کالا به صورت واضح بر روی جعبه بسته بندی چاپ شده است. لازم به ذکر است که در هنگام خرید محصول به خصوص خرید  تلویزیون از هر برندی به املای صحیح برند بر روی کارتون آن بسیار دقت نمایید زیرا در موارد بسیاری املای نادرست برند بر روی بسته بندی یا همان کارتون می‌تواند ما را در جهت تشخیص تقلبی بودن تلویزیون کمک کند.

بسته بندی تلویزیون اصل

ظاهر با کیفیت تلویزیون

بدون شک تلویزیون های اورجینال دارای ظاهری زیبا و با کیفیت هستند و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می‌کنند، در کنار این موضوع تلویزیون های تقلبی وجود دارند که در کنار تمامی تلاش ها در جهت اصلی جوه دادن آن ها دارای مشکلات ظاهری هستند و عوامل غیر استاندارد مانند وجود زدگی، سطوح ناصاف و پوسته پوسته و حتی لبه های تیز تلویزیون در جهت های مختلف به چشم می‌خورند که خودشان به تنهایی بازگو کننده اصالت نداشتن کالا است. به خوبی وبا دقت وافر ظاهر تلویزیون را از نظر بگذرانید زیرا تلویزیون های تقلبی در کارگاه های غیر استاندادر تولید شده و هیچگاه کیفیت تلویزیون های اصلی را نخواهند داشت، هوشمندی خریدار به راحتی می‌تواند دست این فروشندگان را رو کرده وبا عدم خرید آن ها را با شکست مواجه کند.

گارانتی تلویزیون

درخرید هر دستگاهی یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید گارانتی محصول می‌باشد زیرا در زمینه گارانتی با چندین چالش مواجه می‌شویم، گاهی ممکن است درخرید محصولات اورجینال نیز با مشکلات بزرگی رو به رو شویم که به طور مثال ممکن است محصول در حالی که اورجینال است از راه های قانونی وارد کشور و سطح بازار نشده باشد، در این صورت هیچ تضمین خاصی در مورد استاندارد بودن قطعات تعویضی وجود ندارد. این محصولات دارای گارانتی های معتبر از شرکت هایی همچون گلدیران و سام سرویس نیستند ودر صورت بروز مشکل باید به تعمیرکاران متفرقه مراجعه نمود که هیچ تضمینی در جهت قطعات تعویض شده وجود ندارد؛ لازم به ذکر است شرکت های معتبر گلدیران و سام سرویس گارانتی محصولات برند های معتبر ال جی و سامسونگ را برعهده دارند.

شماره سریال تلویزیون

درگام دوم یکی از مهمترین عوامل، دقت و توجه به شماره سریال تلویزیون می‌باشد که بر اساس خط مشی کمپانی های برجسته شماره سریال دستگاه شما باید مطابق با شماره ای که بر روی کارتون تلویزیون، پشت دستگاه و برگه های گارانتی می‌باشد هم خوانی داشته باشد، بر اساس برند سازنده این شماره سریال را می‌توانید در تنظیمات تلویزیون مورد نظر مشاهده کنید و از طریق ثبت موفق این شماره سریال در سایت برند از قابل اطمینان بودن خرید خود اطمینان حاصل نمایید. این روش یکی از بهترین راه های تشخیص تلویزیون اصلی و تقلبی در سطح بازار می‌باشد. فروشگاه اینترنتی نفیس 24 با سابقه درخشان بهترین ها را برای شما در نظر می‌گیرد و با ارائه تلویزیون های اصلی لحظات خوشی را به شما و خانواده عزیزتان تقدیم می‌کند.

چگونه تلویزیون اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ |شماره سریال تلویزیون

قیمت تلویزیون تقلبی

شاید یکی از مخرب ترین تفکرات حول موضوع تلویزیون های قاچاق به قولی قیمت پایین آن ها باشد، بسیاری از کاربران با این تفکر که محصولات تقلبی رنج قیمتی پایینی دارند وارد سطح بازارمی‌شوند اما به این نکته توجهه نمی‌کنند که واردکنندگان محصولات تقلبی درسطح بازار با هوشمندی کامل و به صورت زیرکانه کل بازار را تحت نظر داشته و اجناس و محصولات خود را مشابه قیمت  محصولات اصلی عرضه می‌کنند. یادمان باشد که آن ها در جهت پیشبرد  سود و منفعت خود چندین گام از ما جلوتر هستند.

مجصولات پبشنهادی نفیس 24

تلویزیون جی پلاس

خرید از فروشگاه های معتبر

چگونه تلویزیون اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ و در اخر یکی از مهمترین عوامل که می‌تواند تجربه خریدی خوب و با اطمینان را برای شما رقم بزند خرید از فروشگاه های معتبر است، فروشگاه هایی که جلب رضایت مشتری و ارائه کالاهای اصلی را در اولویت اول خود قرارداده اند و توانسته اند اعتماد مشتریان را جلب کنند بهترین گزینه برای خرید هستند.