فروشگاه لوازم خانگي پرداخت درب منزل

شايد هيچ گاه اين موضوع به ذهنمان هم خطور نميكرد كه روزي در خانه بنشينيم و كالاي مورد نيازمان را درب منزل تحويل بگيريم. اين روزها خريد كردن فقط محدود به فروشگاه ها و مراكز خريد نميباشد، شما در منزل خود هم با اتصال به اينترنت و مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی مي توانيد هر آنچه را كه نياز داريد سفارش دهيد و پس از ثبت سفارش، هزینه محصول را هنگام تحویل آن پرداخت کنید. مردم اين روزها به دليل فشار و سختي كار و نبود زمان كافي، خريد آنلاين را به خريد حضوري ترجيح مي دهند. روزانه ميليون ها خريد اينترنتي در كشور و خارج از كشور انجام مي شود و افراد بدون اينكه مستقيما با هم در ارتباط باشند خريد و فروش مي كنند تا وسايل مورد نياز خود را از فروشگاه لوازم خانگي تهيه كنند. يكي از روش هاي پرداخت اینترنتی لوازم خانگی، پرداخت درب منزل است.

همانطور كه از نامش پيداست، شما در اين روش پس از دريافت كالاي خود هزينه آن را به مسئول پست پرداخت مي كنيد. ما درمقاله دیگری به طور مفصل درمورد فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی صحبت کردیم. در اینجا قصد داریم اطلاعات دیگری درباره ویژگی پرداخت درب منزل این فروشگاه ها در اختیار شما قرار بدهیم، امیدواریم که ارائه این مطالب برای شما مفید باشد.

 

در چه شرايطي پرداخت درب منزل انجام مي شود؟

این روش يك نوع معامله تجاري به حساب مي آيد كه اكثرا توسط شركت حمل و نقل كالا و يا اداره پست انجام مي شود. در اين روش شما مي توانيد، محصول و يا كالاي خود را با اطمينان كامل از اينكه دروغي در كار نيست، دريافت كنيد و پس از مطمئن شدن از صحت وسلامت كالاي خود هزينه آن را بصورت نقدي و يا توسط دستگاه pose پرداخت كنيد.
معمولا فروشگاه ها يك مبلغي را براي هزينه ارسال لحاظ مي كنند كه نسبت به نوع كالا و قيمت آن، شرايطي را مدنظر قرار مي دهند كه اگر زماني هزينه خريد از يك مبلغ مشخصي بالاتر رفت ارسال به صورت رايگان انجام مي شود در غير اين صورت هزينه پرداخت بر عهده مشتري مي باشد.

 

روش ارسال رايگان، هم به سود فروشنده و هم خريدار مي باشد و دليل آن هم اين است كه اكثر خريداران بيشتر جذب فروشگاهي مي شوند كه هزينه ارسال نداشته باشد.

فروشگاهي كه ارسال رايگان دارد، فروش محصولاتش هم نسبت به فروشگاهي كه هزينه ارسال را دريافت مي كند بيشتر است.
خريد از فروشگاه لوازم خانگی با امکان پرداخت هزینه در محل تحویل محصول، ممكن است علاوه بر مزايا، معايب زيادي هم داشته باشد از شما مي خواهيم در ادامه با ما همراه باشيد.

در چه شرايطي پرداخت درب منزل انجام مي شود؟

مزاياي سرويس پرداخت درب منزل

سرویس پرداخت درب منزل با جلب اعتماد و رضایت مشتریان این امکان را برای خریداران فراهم میکند تا خرید خود را انجام دهند و نگران کلاهبرداری ها و تقلبی بودن فروشگاه ها نباشند. به این صورت که تا زماني كه محصول خود را دريافت نكرده اند هزينه اي پرداخت نمي كنند.

يكي ديگر از مزاياي این نوع از خرید، اين مي باشد كه ممكن است فردي كارت بانكي خود را گم كرده و يا اصلا رمز اینترنتی ندارد در چنين مواقعي هزينه خريد را به صورت نقدي به مامور اداره پست يا پيك پرداخت مي كند.

 

معايب این سیستم

بزرگترين ايرادي كه در اين سرويس وجود دارد اين است كه احتمال دارد مشتري محصول را قبول نكند، در اين صورت هزينه ارسال و برگشت محصول به عهده فروشنده است و شركت پست هيچ گونه مسئوليتي را در اين باره تقبل نخواهد كرد.

تاخير در زمان دريافت محصول مي تواند يكي ديگر از معايب سيستم پرداخت درب منزل باشد. زماني كه شما از يك فروشگاه لوازم خانگی خريد مي كنيد در قسمت خريد، روش پرداخت خود را گزينه درب منزل انتخاب مي كنيد ممكن است كمي زمان ببرد و با تاخير محصول به دست شما برسد.

ايراد ديگر موجود در اين نوع خرید اين است كه استفاده از این روش در بسياري از فروشگاه های اینترنتی، فقط مخصوص خريداران همان شهر است و اگر فردي از شهر ديگري خريد كند هزينه را بايد به صورت آنلاين بپردازد كه همين امر موجب انصراف مشتريان شهرهاي ديگر از خريد مي شود در نتيجه تعداد خريداران كاهش پيدا مي كند.
شركت هاي زيادي وجود دارند كه سيستم پرداخت درب منزل را براي مشتريان خود فراهم كرده اند.

این سیستم پرداخت داراي قانون و شرايط مشخصي است كه اگر شما در هنگام خريد اينترنتي از فروشگاه لوازم خانگي اين گزينه را انتخاب مي كنيد بايد تابع قوانين آن هم باشيد. در ادامه چند نمونه از اين قوانين را براي شما شرح خواهيم داد.

قوانين سيستم پرداخت درب منزل

کارمزد در خرید لوازم خانگی با امکان پرداخت درب منزل

اكثر شركت ها ي پستي و حمل و نقل، اگر هزینه محصول را درب خانه دریافت کنند يك هزينه اي را به عنوان كارمزد از خريدار مي گيرند.

پرداخت هزينه برگشت محصول

اين هزينه براي زماني است كه مشتري، محصول را مرجوع مي كند كه هزينه آن هم بر عهده فروشنده است. ميزان دريافت هزينه برگشتي در شركت ها متفاوت است. اكثر اين شركت ها فقط سه درصد هزينه ارسال را براي كالاي برگشتي دريافت مي كنند كه به آن تخفيف هزينه COD گفته مي شود.
در مطالب این مقاله اطلاعات لازم درباره فروشگاه لوازم خانگی پرداخت درب منزل را در اختیار شما قرار دادیم، امیدواریم که ارائه این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد.

 

فروشگاه لوازم خانگی نفیس 24

فروشگاه لوازم خانگی نفيس 24 با چندين سال سابقه درخشان، در تلاش است تا شما را در جهت سهولت در خريد اينترنتي لوازم خانگي و پرداخت آن درب منزل ياري كند. مي توانيد با مراجعه به سايت نفيس 24 ليست محصولات موجود را بررسي كرده و درمورد محصولات اطلاعات كافي را كسب كنيد.

فروشگاه لوازم خانگی نفیس 24