اگر قصد خرید بخاری را دارید و بودجه محدودی را برای آن در نظر گرفته اید ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید، انواع مدل های آن را بررسی کنید و هر کدام که با نیاز، بودجه و فضای مورد نظرتان تطابق دارد را در سایت اینترنتی نفیس 24 خریداری کنید. ما همواره در تلاشیم که شما عزیزان خریدی آسان و مقرون به صرفه ایی را با ما تجربه کنید. با تمام شدن فصل تابستان افراد به فکر خرید بخاری می افتند و سعی می کنند منزل، محل کار و یا محیط های پر رفت و آمدشان را به یک بخاری مجهز کنند. اما لازم است قبل از خرید به یک سری موارد توجه کنید که در ذیل برایتان برخواهیم شمرد.

انواع بخاری

بخاری برقی

بخاری های برقی همان طور که از اسم شان پیداست، با برق کار می کنند. از مزیت های این دستگاه این است که قابل حمل بوده و به راحتی جابجا می شوند. حمل آن بسیار ساده است زیرا هیچگونه نیازی به دودکش ندارند و هم چنین به دلیل داشتن فن، بلافاصله بعد از روشن شدن دستگاه، گرمادهی خود را شروع می کنند. ششایان ذکر است که این بخاری ها برای محیط های کحوچکی مثل اتاق خواب، اتاق کار و… طراحی شده است و توان گرم کردن اتاق های بزرگ را ندارد.

بخاری گازی

در نصب این نمونه از بخاری ها باید نکات ایمنی کاملا رعایت شود و به صورت کاملا ایمنی دودکش نیز برروی آن سوار شود، این نوع بخاری تنها با گاز شهری کار می کند و در صورت نشت می تواند خطرهای جبران ناپذیری را برای شما رقم بزند.

شومینه

این دسته در دو نوع شومینه گازی و شومینه چوب سوز طراحی شده و در بازار عرضه می شود نمونه چوب سوز آن مقدار قابل توجهی چوب مصرف می کند و به شدت به طبیعت آسیب می رسد و اما نمونه گاز سوز آن نیز از بخاری های گازی خیلی بیشتر گاز مصرف می کند که چندان اقتصادی نیست.

در زمان خرید بخاری باید به مواردی چون بودجه ، میزان مصرف انرژی و فضا توجه کنید. یکی از مهم ترین موضوعات در خرید این دستگاه میزان مصرف انرژی آن است زیرا در 6 ماه از سال به طور مداوم روشن خواهد بود و می تواند میزان قابل توجهی انرژی را حرام کند و یا مبلغ قابل توجهی را روی قبض گازتان اضافه کند؛ برای صرفه جویی در انرژی و هزینه هایتان سعی کنید بخاری را خریداری کنید که در رده A,B قرار بگیرد.

خرید بخاری شومینه

مسافت اتاقتان چقدر است؟

از اصلی ترین موضوع شروع می کنیم، مسافت اتاقتان چقدر است؟ با در نظر گرفتن میزان مسافت اتاقتان می توانید در هزینه ها، میزان مصرف انرژی و وقت صرفه جویی کنید. ابتدا باید تعیین کنید که فضای اتاقتان چقدر است و چه تعداد آدم در روز در آن رفت و آمد می کنند و بعد اقدام به خرید بخاری نمایید.

 میزان مصرف انرژی

حواستان باشد که میزان مصرف انرژی لوازم های خانگی تا حد قابل توجهی دچار اهمیت است ، اما وقتی بحث بخاری باشد این اهمیت 100 برابر خواهد زیرا کوچکترین خطا و ایمن نبودن دستگاه می تواند جان افراد را به خطر بی اندازد و یا اینکه باعث آتش سوزی شود؛ لازم به ذکر است که بخاری‌های دودکش‌دار۳۰درصد و شومینه‌ها تا۵۰درصد انرژی را تلف می‌کنند اما نمونه های بدون دودکش‌ تا ۹۹درصد بهینه‌اند و احتمال بروز خطا در آنها تا حد قابل توجهی پایین است و هنگام خرید بخاری یکی از گزینه های پر اهمیت هستند.


راهنمای خرید دستگاه بخار لباس


 آتشی که دود ندارد

از تکنولوژی های جدید خبر دارید؟ این روزها طراحان ادعا می کنند که آتشی بر دل بخاری گازی انداخته اند که هیچ دودی ندارد، در ابتدا مقاله راهنمای خرید بخاری باید بدانید که بخاری های بدون دود برای محیط هایی چون اتاق خواب، اتاق زیرشیروانی، انباری، هتل و تمامی محیط های کوچک بدون تهویه ممنوع است و می تواند جان افراد را به خطر بیندازد.
یکی دیگر از مواردی که در بخاری های بدون دودکش اهمیت دارد، سیستم ods است؛ همانطور که مستحضر هستید طریقه کار آن هم به این گونه است که اگر اکسیژن محیط به 18 درصد برسد جریان گاز ورودی گاز قطع خواهد شد.

هم قدر جیبتان خرید کنید

گرمای زمستان! تو روزای سرد زمستان دلتان به گرمای بخاری گرم باشد، سعی کنید بهترین بخاری را از نظر قیمت انتخاب کنید که البته قیمت‌ خرید بخاری بر اساس چند منطق مشخص متغییر است که اصلی‌ترین آن بزرگی بخاری است زیرا هر چی بزرگتر باشد میزان انرژی بیشتری را تولید می کند و البته ورقه‌های فلزی به کار رفته و ضخامت رنگ نسوز در آن بیشتر بوده و به همین نسبت هم گران‌تر خواهد بود.

خرید بخاری

خرید اینترنتی لوازم خانگی

قصد خرید بخاری را دارید و زمان کافی برای گشت گذار در بازارها ندارید و یا حوصله ترافیک های خیابان تهران را ندارید و ترجیح می دهید در خانه با آرامش بنشینید و سفارشتان را درب منزل تحویل بگیرید بهتان پیشنهاد می کنیم گشتی در فروشگاه اینترنتی نفیس 24 بزنید، تمامی لوازم های کوچک و بزرگ منزل را با نقد و برسی تخصی برایتان در نظر گرفته ایم که می تواند در خرید به شما عزیزان کمک کند.