خرید سشوار

برای موهای فر و مجعد و یا خیستان به دنبال راهکار می گردید؟ می خواهید در کمترین زمان ممکن موهایتان را خشک و یا حالت دار کنید؟ شما به یک سشوار نیاز دارید. ما در نفیس 24 لیست کاملی از سشوار های خانگی، مسافرتی و حرفه ایی را برای شما همراهان همیشگی به همراه مقاله نقد و بررسی فراهم کرده ایم؛ پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هر کالایی مشخصات کامل آن برند و مدل خاص را مطالعه کرده و بسته به بودجه و نیازتان بهترین آن را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که در خرید جنس موهایتان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است تا در حین استفاده مداوم موهایتان آسیب نبیند. بسته به نیاز و کارآیی مورد نظرتان می توانید نمونه های مسافرتی، حرفه ایی ویا صنعتی را انتخاب کنید که هر کدام معایب و مزایای خودشلن را دارند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد که با علم کامل یکی از بهترین ها را بتوانید خریداری کنید تا سالها برایتان بدون کوچک ترین خطا کار کند.

در بازار این روزها سشوارها از تنوع بالایی برخوردار هستند که شامل:

 برس دار چرخشی (گردان)

فکرش را بکنید به صورت غیر منتظره ایی به یک مهمانی دعوت شوید و زمان زیادی برای آماده شدن نداشته باشید، بهترین همراه برای آن زمان سشوار برس دار چرخشی است؛ این کالا چندین سری از جنس پلاستیک و سرامیک قابل نصب هستند که با انتخاب شما به دو سمت و یا یک سمت قابل چرخش هستند. با استفاده از این دستگاه می توانید موهایتان را صاف و یا حالت دار درست کنید، لازم به ذکر است که به دلیل کاربرد بالای سشوار برس دار چرخشی علاقه مندان زیادی از آن استفاده می کنند.

راهنمای خریدسشوار

برسی غیر چرخشی

خرید سشوار غیر چرخشی ، این نمونه از سشوار می تواند با حرکت مچ دست امر صاف کردن و یا حالت دادن مو را برای شما آسان کند.

سشوار حرفه ایی (آرایشگاهی)

این دسته از سشوارها برای سالن های آرایشگاهی و یا افرادی که به صورت حرفه ایی در منزل کار براشینگ را انجام می دهند مناسب خواهد بود.

نوع صنعتی

مانند سشوار های معمولی کار می کنند تنها با این تفاوت که ده ها برابر نوع معمولی باد گرم تولید می کنند، سشوار صنعتی می تواند حرارتی ما بین 50 الی 700 درجه سانتی گراد تولید کنند .

سشوار مسافرتی

اگر قصد سفر دارید و نمی دانید در طول سفر با موهای خیس و یا مجعدتان چه کنید بهترین راهکار خرید سشوار های مسافرتی است که نسبت به نوع خانگی بسیار سبک تر بوده و تاشو نیز می باشد که به راحتی در ساک مسافرتیتان جا بگیرد.

راهنمای خریدسشوار

نوع موتور سشوار

موتور DC:

این نوع موتور ها بسیار سبک تر بوده و قدرت و توان پایین تری نیز دارد که معمولا در سشوارهای خانگی و مسافرتی از آن استفاده می شود؛ لازم به ذکر است که این موتور ها را نمی توان زیاد روشن نگه داشت.

موتور AC:

این نوع موتور صدای زیادی را تولید می کنند و نسبت به نوع DC سنگین تر نیز می باشند البته شاید برایتان جالب باشد که بدانید این نوع سشوار ها را نمی توانید در طول زمان زیاد روشن نگه دارید.

اگر میزان صدای سشوار برایتان مهم است به سراغ سشوارهای قدیمی و ارزان قیمت نروید زیرا آن ها برایتان اختلال ایجاد می کنند، سشوار های قدیمی معمولا از حرارت بالایی برخوردار هستند که شدیدا به موهایتان آسیب می رساند و موجب زبری و شکنندگی موها خواهند شد و تنها می توانند در مواردی خیلی ضروری و شاید تنها هر چند سال یک بار مورد استفاده قرار بگیرند در غیر این صورت آب موهایتان خشک شده و موهایتان ضبر و شکننده خواهد شد.

لزوم خرید سشوار مسافرتی

طبق تمام فرضیه ها لزوم خرید سشوار مسافرتی برای این است که به راحتی در ساک مسافرتی جای بگیرد، دسته سشوار مسافرتی باید روی بدنه خم شود و به راحتی در کنار دیگر ملزومات سفر جای بگیرد و جای کمتری را اشغال کند و این امکان را برای شما فراهم کند که بتوانید در سفر به راحتی موهایتان را حالت بدهید و یا همانطور که در ابتدا خدمتتان عرض کردم در محیط های مرطوب موهایتان را خشک کنید.

یکی از مواردی که در تولید سشوار مسافرتی مورد توجه قرار می گیرد موتور آن است که باید به دلیل اینکه کم حجم تر و سبک تر باشد از موتور کم قدرت تری نسبت به سشوارهای خانگی و حرفه ایی استفاده شود، با کم قدرت بودن سشوار واضح است که پرتاب باد قوی نخواهد داشت و تنها برای موارد ضروری و ابتدایی کاربرد خواهد داشت.

خرید اینترنتی لوازم خانگی

مشاوران ما از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود تا شما را برای خریدی مقرون به صرفه همراهی کنیم؛ خرید آسان و مطمئن چیزی است که می توانید درسایت نفیس ۲۴ تجربه کنید. شایان ذکر است که پس از ثبت سفارش در سایت نفیس ۲۴ اگر ساکن تهران باشید به صورت رایگان و در کمتر از ۲۴ ساعت کالای سفارشیتان به دستتان خواهد رسید و اگر ساکن دیگر شهرهای ایران باشید طی سه روز کاری کالای سفارشیتان به دستتان خواهد رسید.