شايد بارها براي شما هم پيش آمده باشد زماني كه قصد رفتن به يك مراسم مهم مثل جشن تولد، عروسي يا يك قرار كاري را داريد، از يك هفته قبل لباس مناسب اين مراسم را مد نظر قرار داده ايد. درست روز موعود زماني كه قرار است به مراسم برويد، مستقيم مي رويد سراغ كمد لباستان و با صحنه بدي رو به رو مي شويد، لباس شما چروك شده و اتو ندارد در اين مدت زمان كم براي از بين بردن چروك ها تنها گزينه اي كه به ذهنتان مي رسد خشكشويي مي باشد. اما براي رفتن به خشكشويي خيلي دير است. با خرید استایلر دیگر نگران این مشکلات نباشید.

بعضي از لباس ها به دليل جنس و پارچه خاصي كه دارند به راحتي در خانه شسته و اتو نمي شوند و بايد لباس ها را به خشكشويي برد. هنوز هم اكثر افراد از اين روش استفاده مي كنند. اما با پيشرفت هاي جديد در زمينه لوازم خانگي، محصولي به نام استايلر، مهمان خانه ها شد. شما با استفاده از اين دستگاه مي توانيد در هر زمان بدون نیاز به اتلاف وقت در خشكشويي ها، لباس هاي خود را در خانه به راحتي اتو و بخار كنيد. برند های زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند. در اینجا می خواهیم استایلر ال جی را به شما معرفی کنیم. همانطور که می دانید محصولات برند ال جی از کیفیت بسیار بالا و مناسبی برخوردار هستند. این برند در عرصه تولید محصولات خانگی موفقیت های زیادی را کسب کرده و طرفداران زیادی دارد.

 

استایلر ال جی

اين محصول بدون استفاده از هيچ نوع مواد پاك كننده، لباس هاي شما را با بخار تميز مي كند. دستگاه استايلر، بيشتر مناسب لباس هاي حساس با پارچه هاي مخصوص مانند: كاپشن هاي چرمي، كت و شلوار و پيراهن هاي مجلسي است. Styler يك محصول جديد از خانواده لوازم خانگي ال جي مي باشد كه باسرعت بالا و دقت هرچه تمام، چروك هاي لباس شما را از بين مي برد. با فشردن كليد Truestean در دستگاه استايلر ال جي، با استفاده از بخار، تمام ميكروب هاي روي لباس ها از بين مي رود.

در این دستگاه يك آويز متحرك به نام Moving Hanger قرار دارد. شما مي توانيد لباس هايي را كه مدت ها در كمد مانده است و بوي نم دارند در اين قسمت آويزان كنيد. اين قابليت با تكان دادن لباس هاي شما با قدرت بخار بالا، تمام بوي بد و چروك روي لباس ها را از بين مي برد. يك درب شيشه اي براي اين دستگاه طراحي شده است كه با قابليت Easy Pants Creasee شلوار هاي شما را با دقت تمام اتو كشي كرده و خط اتوي منظمي بر روي شلوار قرار مي دهد.
با خريد استايلر ال جي ديگر نگران چروك روي لباسهايتان نباشيد.

از سيستم بخار در استایلر ال جی براي چه پارچه هايي مي توان استفاده كرد؟

برای لباس هاي پشمي، چرم طبيعي، كت و شلوار هايي با پارچه هاي ضخيم، لباس هاي مجلسي و حرير مي توانيد از اين دستگاه استفاده كنيد. اما اين نكته را به ياد داشته باشيد هيچ گاه لباس هايي كه از جنس چرم مصنوعي، ابريشم و خز هستند و همچنین وسايل بازي كودكان و محصولاتي كه از جنس فوم هستند را در اين دستگاه قرار ندهيد.

از سيستم بخار در استایلر ال جی براي چه پارچه هايي مي توان استفاده كرد؟

بخش های قرار گرفتن لباس در استایلر ال جی

اين دستگاه از قسمت هاي مختلفي تشكيل شده است كه هر قسمت مخصوص يك نوع لباس مي باشد تا شما بدانيد كه هر لباس را در كدام قسمت قرار دهيد و نتيجه بهتري از عملكرد استایلر بگيريد. استايلر ال جی مجهز به دو قسمت آويز لباس متحرك و قفسه مي باشد كه در ادامه كارايي هر يك از اين قسمت ها را براي شما شرح خواهيم داد.

 رخت آويز متحرك استایلر

در هنگام استفاده از رخت آويز متحرك استایلر ال جی شما مي توانيد لباس هايي مانند: ژاكت، كت بلند، انواع لباس هاي كوتاه و بلند، پتوهاي مسافرتي، روكش پارچه هاي مبلي، شلوار و تمام لباس هاي فرزندان خود را در اين قسمت آويزان كنيد.

قفسه لباس استایلر ال جی

در قسمت قفسه لباس استايلر پارچه ها و لباس هايي را قرار دهيد كه امكان آويزان كردن ندارند. اين قسمت براي راحتي بيشتر شما طراحي شده است تا حتي لوازم و لباس هايي كه نمي شود آويزان كرد مانند: عروسك هاي پارچه اي، بالشت، كلاه، و لباس هايي كه كشي هستند را در اين قسمت قرار دهيد.

قفسه لباس استایلر ال جی

چراغ های استایلر

چراغ هايي كه در زمان انتخاب برنامه به طور پيش فرض براي شما روشن مي شوند هرکدام معنای بخصوصی دارند برای مثال:

چراغ Preparing آبي را كه درون مخزن قرا دارد و آماده بخار شدن است گرم مي كند.

چراغ Steaming بخارهاي آماده شده را به روي لباس ها اسپري مي كند.

روشن بودن چراغ Drying مربوط می شود به برنامه ای که باعث از بین رفتن رطوبت موجود در لباس ها می شود.

و در نهایت چراغ Sanitizing نشان دهنده ضد عفونی شدن لباس های شما می باشد.

سخن پایانی

با خريد استایلر ال جی از زمان تلف شده برای بردن لباس ها به خشكشويي جلوگيري كنيد. اين محصول به شما كمك مي كند تا هر روز با ظاهري مرتب و آراسته در قرار ها و ميهماني هاي خود حاضر شويد. برنامه هاي استايلر ال جي طوري طراحي شده است كه شما با توجه به نوع لباس و جنس پارچه، برنامه مربوط به آن را انتخاب كنيد تا علاوه بر جلوگيري از آسيب هاي احتمالي به پارچه، بهترين نتيجه را دريافت كنيد. اين محصول همانطور كه به كارهاي روز مره ما سرعت مي بخشد به همان اندازه حساس است و ممكن است در اثر كوچكترين اشتباه و اتفاق از كار بيافتد پس در حفظ و نگهداري آن كوشا باشيد.

فروشگاه اينترنتي نفيس 24 براي سهولت در امور روز مرگي شما و بالا رفتن سرعت كار هايتان با راه اندازي اين سايت، توسط كارشناسان و مهندسين خبره سعي كرده است اطلاعات كاملي را در مورد محصولات خانگی جمع آوري و در اختيار شما خريداران عزيز قرار دهد تا پس از مطالعه دقيق در مورد لوازم خانگي، اقدام به خريد اينترنتي از طريق اين سايت كنيد.