این روزها با وجود مشکلات آب و هوایی، ترافیک درون شهری و تنگی وقت دیگر کمتر کسی ترجیح می دهد که به صورت حضوری اقدام به خرید کند آن هم خریدی مثل اوازم ریز و درشت خانه و آشپزخانه، به طور مثال برای خرید ابزارالات فنی چون ماشین لباسشویی را باید قبل از انتخاب و مقایسه و… ابتدا بدانهیم هر کدام از ویژگی های آن به چه معنایی است و قرار است چه کاری را برای ما انجام بدهد؛ ماشین لباسشویی انتخابیمان باید به خوبی در طی سال ها لباس ها و پارچه های مختلف را با جنس های متفاوت بشورد بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به بافت پارچه وارد شود. در اغدامخه این مقاله قصد داریم موارد قابل توجه در حین خرید ماشین لباسشویی را مرور کنیم.

ویژگی های ماشین لباسشویی

جنس صفحه نمایش

توجه داشته باشید که روی این صفحه تعداد برنامه ها و ساعات شستشوی پارچه ها قرار دارد که قرار است با استفاد ه از آن به ماشین لباسشویی برنامه بدهید، دقت داشته باشید که با دست خیس به صفحه های لمسی دست نزنید که طول عمرشان را کوتاه خواهد کرد.

تاخیر شستشو

با به کارگیری این ویژگی می توانید ماشین لباسشوییتان را تنظیم کنید که در زمان اوج مصرف انرژی روشن نشود و شب به هنگام خواب شروع به کار کند و یا اینکه زمانی که به مهمانی می روید آن شروع به کار کند و وقتی به منزل امدید تنها زحمت آویزان کردن آنها را بکشید.

تشخیص وزن

برخی از ماشین لباسشویی های بروز موجود در بازار مجهز به ویژگی تشخیص وزن هستند که می تواند برای شما بسیار کارآمد و مسمر ثمر واقع شوند، زیرا کاربرد این ویژگی به این صورت است که ماشین لباسشویی با توجه به وزن لباس هایی که داخل آن قرار می دهید بهترین برنامه شستشو را پیشنهاد می کند و در وقت، انرژی و.. شما صرفه جویی می کند.

ماشین لباسشویی

قفل کودک

این ویژگی در ماشین لباسشویی های امروزی می تواند خیال مادرانی را که فرزند کوچیک دارند را راحت کند و آنها را تا مقداری از ایمنی دستگاه و فرزندشان مطمئن کند، با فعال کردن این ویژگی دیگر هیچ یک از دکمه های دستگاه کار نخواهد کرد.


خرید اینترنتی لوازم خانگی از سیر تا پیاز


برنامه های ماشین لباسشویی برای پارچه های مختلف:

پارچه هایی از جنس الیاف و نخ

برای شستوشوی پارچه های نخی و یا الیاف در تمامی ماشین لباسشویی های بروز یک یا دو برنامه وجود دارد که نه تنها لباستان را خراب نمی کند سعی می کند در دمای زیر 40 درجه لباس ها را بشورد تا کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود، لازم به ذکر است که سرعت چرخش ماشین برای این نوع پارچه کمتر از جنس های دیگر است.

پارچه های حساس، پشمی و یا شستشوی دستی

اگر لباس های حساس شما زیاد هستند و یا اینکه نوزاد در خانه دارید اغین برنامه برای شما بسیار پرکاربرد خواهد بود، این برنامه لباس ها را به آرامی در دمای پایین و با حداقل سرعت می شورد تا به آنها کوچکترین آسیبی وارد نشود.

لباس های ورزشی

یکی از دلاغیلی که بسیاری از افراد را از ورزش کردن پشیمان می کند این است که نمی دانند چگونه در کمترین زمان ممکن بوی بد عرق کردن را از روی لباس هایشان پاک کنند و کمترین آسیبی هم به لباس ورزشیشان وارد نشود، این این برنامه می تواند لکه و بوی بد ناشی از عرق کردن را از بین ببرد؛ در این حالت لباس ها در چرخه طولانی تر و دمای پایین تر شسته می شوند که برخی از ماشین ها قابلیت شستشوی کفش ورزشی را هم دارند.

شستشوی سریع لباس ها

تا حالا برایتان پیش آمده که لباس هایتان را خیلی زود نیاز داشته باشید و یا اینکه بخواهید در کمترین زمان ممکن آن را شسته و استفاده کنید؟ تنها راه حلی که می تواند به شما کمک کند استفاده از شستشوی سریع است، با به کارگیری این ویژگی خیلی زود لباس هایتان شسته و آبگیری می شوند و  می توانید از آن ها استفاده کنید؛ بعضی از ماشین لباسشویی ها امکان شستشوی لباس زیر 30 دقیقه را دارند  اما محدودیت وزن دارند و برخی هم محدودیت وزن ندارند و می توانید هر چقدر که می خواهید ماشین را از لباس پر کنید که البته نمی تواند چندان لباستان را تمیز کند و تنها می تواند گرد و خاک روی لباس هایتان را پاک کند.

حالت نیمه پر

برنامه ایی است که در آن می توان با مصرف میزان کمی از انرژی تعداد کمی لباس را شست.

ضد چروک

تا حالا شده مانتو و پیرهن و یا هر لباسی را بعد از شستشو بارها اتو کنید و باز هم روی آن چروک به نظر برسد و خط های ریز و درشت روی لباس اعصابتان را خورد کنند؟ تنها برنامه ایی که می تواند به شما کمک کند و مشکلتان را حل کند برنامه ضد چروک است زیرا با به کار گیری این برنامه ماشین تمامی تلاشش را می کند که لباس ها را چروک نکند و این امر با تند کردن دور موتور و یا کاهش زمان چرخش امکان پذیر خواهد بود.

ضد حساسیت

این برنامه این قابلیت را دارد که با استفاده از بخار و یا دمای خیلی بالا برای آب ، عوامل آلرژی زا و باکتری ها را از بین ببرد و جلوی حساسیت های احتمالی نوزادان عزیزمان را بگیرد.

ماشین لباسشویی

آبکشی اضافی

این گزینه بیشتر زمانی کاربرد دارد که یکی از افراد خانو اد ه  به مواد شوینده آلرژی دارد و یا اینکه زمان شروع کار به صورت تصادفی مقدار زیادی مواد شوینده روی لباس ها ریخته اید و حالا برای پاک کردن لباس ها از هرگونه مواد شوینده باید آنها را دوباره آبکشی کنید.

تاخیر در آبکشی

با به کار گیری این گزینه لباس های شسته شده در آب تمیز نگهداری می شوند تا زمانی که شما دستور آبکشی را صادر کنید و به محض اتمام کار لباس ها را آویزان کنید و از چروک شدن لباس ها جلوگیری کنید.

خرید اینترنتی ماشین لباسشویی

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید پیشنهاد می کنم قبل از خرید ابتدا اطلاعات جامعی مبنی بر برنامه های ماشین های لباسشویی کسب کنید و بعد بهترین آن را برای منزلتان انتخاب کنید.

نظافت امری است که در بین ایرانیان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است، برای شست و شوی لباس ها معمولا از ماشین لباسشویی هایی کار آمد با وزنی مناسب با نیاز کاربر، قیمتی مقرون به صرفه و مصرف انرژی پایین استفاده می کنند تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرده باشند. در سایت فروشگاهی نفیس 24 لیست قیمتی از پرچم دار ترین ماشین لباسشویی های بازار این روزها را به شما معرفی می کنیم که همگی در رده مصرف انرژی A,B قرار دارند.

نفیس 24

در سایت ما این امکان برای شما فراهم است که می توانید برای خرید ماشین لباسشویی با مشاوران متخصص ما صحبت کرده و بسته به بودجه مورد نظرتان، تعداد افراد خانواده و فضای آشپزخانه تان بهترین انتخاب را داشته باشید. برای تحویل و اصالت کالا به شما کاربران عزیز تضمین می دهیم و این امکان برای شما خریداران عزیزی که از سایت نفیس 24 ماشین لباسشویی خریداری کرده اید فراهم خواهد بود که درب منزل در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنید البته این امر مستلزم این است که ساکن تهران باشید.

ماشین لباسشویی های جدید با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند و به راحتی از بر آورده کردن نیاز شما برخواهند آمد، ماشین لباسشویی ها همگی در دو مدل ارائه می شوند یا درشان از بالا باز می شود و یا اینکه درشان از مقابل باز خواهد شد در مدل اول امکان اضافه کردن لباس در حین انجام کار نیز وجود دارد. بیشتر مدل های جدید با استفاده از یک پنل LED تنظیم می شوند و شروع به کار می کنند و قابلیت این را دارند که زمان شستوشوی لباس ها را در آن تعیین کنید تا در همان بازه زمانی لباس ها را شسته و تحویل بدهد.