روشی آسان برای خرید محصولات

این روز ها با توجه به افزایش قیمت ها و هزینه هایی که افراد باید بابت خرید کالا های مورد نیاز خود پرداخت کنند، خرید کالا و پرداخت هزینه آن بصورت نقدی دیگر در توان اکثر مردم جامعه نیست. به همین علت صاحبان کسب و کار، شرایطی را برای خریداران فراهم کرده اند تا مشتریان بتوانند با پرداخت های قسطی و بلند مدت، اقدام به خرید کنند. در خرید قسطی، مشتری بخشی‌ از هزینه کالا را پرداخت کرده و مابقی را در فواصل زمانی مشخص پرداخت می کند. اگر شما نیاز به خرید یک کالایی را داشته باشید، اما به دلیل قیمت بالا، توانایی پرداخت هزینه آن بصورت یکجا را نداشته باشید، خرید اقساطی بهترین روشی است که می توانید انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با خرید اقساطی و مزایای آن بیشتر آشنا کنیم.

مزایای خرید اقساطی چیست؟

خرید کالا بصورت اقساطی برای هر دو طرف، فروشنده و خریدار دارای سود و مزایای مختلفی است.

مزایای خرید اقساطی برای خریدار

  • زمانی که شما بودجه کافی برای خرید کالا را نداشته باشید، با پرداخت بخشی از هزینه کالا، می توانید مابقی هزینه را در بلند مدت پرداخت کنید.
  • یکی دیگر از مزایای مهم خرید اقساطی این است که شما پس از پرداخت وجه اولیه، و تعهد برای پرداخت قسط ها، می توانید بلافاصله کالای خود را دریافت کنید. شما پس از پرداخت کردن پیش پرداخت، کالای خریداری شده را دریافت می کنید و لزومی به صبر کردن تا پایان اقساط نیست.
  • در برخی موارد، فروشندگان کالا را به صورت از دم قسط عرضه می کنند. از دم قسط بودن کالا به این معنا می باشد که دیگر نیازی به پرداخت وجه اولیه نیست. این مورد یک فرصت بسیار عالی برای خریداران است. در خرید به صورت از دم قسط، در واقع مشتری محصول مورد نیاز خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای تنها با پرداخت اقساط دریافت می کند.

خرید اقساطی

مزایای خرید اقساطی برای فروشنده

  • مهم ترین مزایای فروش محصولات بصورت قسطی این است که، فروشنده می تواند در مقابل دریافت بلند مدت هزینه محصول، درصدی را بیشتر از بهای نقدی کالا از خریدار دریافت کند.
  • فروش اقساطی کالا نوعی تبلیغ فروشگاه نیز محسوب می شود. فروشنده با بکارگیری این روش می تواند افراد زیادی را تشویق به خرید کرده و کسب و کار خود را رونق بدهد. فروش اقساطی بر روی رونق فروشگاه ها تاثیر بسزایی دارد. اکثر افراد جامعه شرایط مالی مناسب برای خرید کالا بصورت نقدی را ندارند. به همین علت فروشگاه هایی که کالا های خود را بصورت اقساطی می فروشند، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار می شوند.

خرید اقساطی لباسشویی جی پلاس در نفیس 24

روش های خرید بصورت اقساطی

خرید کالا بصورت اقساطی معمولا به روش چکی انجام می شود. به این صورت که خریدار چک یا سفته ای را جهت ضمانت به فروشنده ارائه می دهد.
روش دیگر داشتن ضامن معتبر است. شخصی که شما را تایید کند و این اطمینان را به فروشنده بدهد که خریدار، اقساط خود را به موقع و کامل پرداخت می کند. روش آخر، پیش پرداخت اولیه است که خریدار درصدی از کل مبلغ را در همان ابتدا پرداخت می کند برای خرید اقساطی تلویزیون جی پلاس همین الان اقدام کنید.

همانطور که اشاره کردیم خرید اقساطی از خالی شدن یکباره جیب های شما جلوگیری می کند‌. برخی افراد با وجود اینکه بودجه کافی برای خرید محصولات مورد نیاز خود را دارند، اما به دلیل مزایای بالایی که خرید قسطی دارد این گزینه را برای خرید انتخاب می کنند. تنها مزیتی که خرید نقدی نسبت به خرید اقساطی دارد، پرداخت یکباره هزینه و جلوگیری از نگرانی های پرداخت قسط است. با وجود این باز هم در این شرایط اقتصادی که تورم درون جامعه بیداد کرده و قیمت ها روز به روز در حال افزایش می باشد، پیشنهاد ما به شما خرید محصولات بصورت اقساطی است.

فروش اقساطی کالا در فروشگاه نفیس 24

فروشگاه اینترنتی نفیس 24 جهت رفاه حال مشتریان، محصولات خود را به صورت اقساطی به فروش می رساند. مراحل خرید اقساطی در فروشگاه نفیس 24 به این صورت می باشد که ابتدا باید کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. پس از پرداخت پیش پرداخت، کافیست مدارک مورد نیاز و چک های صیادی را به روش هایی که در سایت اعلام شده برای کارشناسان فروشگاه ارسال کنید. پس از بررسی اطلاعات شما و استعلام چک ها توسط فروشگاه، کالای خریداری شده در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

خرید اقساطی

برخی از فروشندگان، برای جلوگیری از سوخت نشدن سرمایه خود و همچنین اطمینان از پرداخت به موقع اقساط توسط مشتری، تقاضای مدارک سنگین و ضامن های مختلفی را دارند. فروشگاه نفیس 24 بدون نیاز به ضامن و با در دست ترین مدارک ممکن آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. شما عزیزان می توانید کالا های مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از نفیس 24 تهیه کنید.