اگر شما هم خودتان لباستان را داخل ماشین لباسشویی می اندازید حتما با این مشکل رو به رو شده اید که مواد شوینده روی لباس می ماند و به اجبار باید مجددا لباس ها را داخل ماشین لباسشویی بریزید تا آبکشی بشوند و این می تواند وقت شما را از قبل هم بیشتر بگیرد. این موضوع که مواد شوینده روی لباس می ماند چندان هم بی دلیل نیست و قصد داریم در ادامه راهکارهایی که می تواند کمکتان کند تا با این مشکل مواجه نشید را بررسی کنیم پس با فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24 همراه باشید.

مواد شوینده روی لباس می ماند، شیر آب سرد را قطع کنید!

فرمولاسیون اکثر مواد شوینده به گونه ایی است که با آب ولرم و یا گرم به خوبی حل می شوند و در آب سرد کمی به سختی حل می شوند پس بهتر است برای شست و شوی لباس ها از آب نیمه گرم استفاده کنید تا مواد شوینده در آن به خوبی حل شود.

مواد شوینده مناسب انتخاب کنید

سعی کنید هنگام خرید مواد شوینده حتما موردی را انتخاب کنید که به خوبی در آب حل بشود و بتواند باکتری ها و کثیفی های روی لباس را جدا کند، برای آنکه مواد شوینده روی لباس نماند باید به تاریخ مصرف آن، میزان حلال بودن آن در آب و مناسب بودن پودر برای ماشین لباسشویی تان توجه کنید.

اگر از آن دسته افراد هستید که چندین پودر ماشین لباسشویی میخرید و و  آن ها را در انبار نگهداری می کنید و مصرف چند ماهتان را یک جا می خرید و تاریخ انقضا محصول از روی پاکت پاک شده است برای آنکه تاریخ مصرف آن را متوجه شوید کافی است یک قاشق پودر ماشین لباسشویی را در یک لیوان آب گرم بریزید و ده دقیقه به آن زمان بدید که به طور کامل در آب حل شود و سپس اگر حل شد که تاریخ انقضای آن درست است در غیر این صورت تاریخ انقضای آن گذشته است.


به صورت تخصصی لرزش ماشین لباسشویی را تعمیر کنید!


مسدود شدن مسیر مواد شوینده در ماشین لباسشویی

در صورتی که مواد شوینده با آب حل نشود بعد از چند بار مقداری مواد شوینده در مسیر ورود مواد شوینده به داخل ماشین لباسشویی جمع می شوند که اجازه عبور هیچ نوع مواد شوینده ایی را نمی دهند در صورتی که با این مشکل مواجه شدید کشوی مواد شوینده را جدا کنید وآن را با آب گرم بشوئید و سپس کاملا با یک پارچه خشک کنید؛ پیشنهاد می کنیم برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید و نگران آن نباشید که مواد شوینده روی لباس می ماند بعد از آنکه مواد را داخل مخزن مخصوص ریختید با استفاده از یک لیوان آب گرم آن را به سمت مخزن داخلی ماشین لباسشویی بفرستید تا در قسمت مخزن مواد گیر نکند.

مسدود شدن مسیر مواد شوینده در ماشین لباسشویی

برنامه شستشو درست را انتخاب کنید

قبل از آنکه لباس هایتان را داخل ماشین لباسشویی بر یزید حتما آنها را بر اساس جنس پارچه جداسازی کنید و بسته نوع پارچه میزان مواد شوینده تان را تنظیم کنید تا مواد شوینده روی لباس نماند، به شست و شو ماشین لباسشویی نیز توجه کنید که به خوبی آب را داخل لگن بریزد تا مواد شوینده بتوانند با آب حل شوند.

چیدمان درست لباس ها

سعی کنید در یک دور شستوشو لباس ها تعداد زیادی لباس را با زور در آن فشار ندهید زیرا در این صورت لباس ها فضایی برای چرخش ندارند و مواد شوینده لا به لای آنها می مانند و حل نمی شود و باید با این مشکل که مواد شوینده روی لباس می ماند دست و پنجه نرم کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی

اگر دچار مشکل شده اید و هیچ یک از موارد ذکر شده نتوانستند کارتان را راه بی اندازند و یا اینکه از نظر فنی با ماشین لباسشویی آشنایی ندارید بدون انجام هیچ کاری با تکنسین های متخصص تماس بگیرید تا بتوانند بهترین راهنمایی را به شما عزیزان بکنند؛ در زمان خرید ماشین لباسشویی به گارانتی آن توجه کنید، اینکه آن شرکت در شهری که شما سکونت می کنید شرکت خدمات پس از فروش داشته باشد تا بتوانید به راحتی از آن گارانتی استفاده کنید.

خرید اینترنتی لوازم خانگی اللخصوص ماشین لباسشویی

در فروشگاه اینترنتی نفیس ۲۴ لیست قیمتی از پرچم دار ترین ماشین لباسشویی های بازار این روزها را به شما معرفی می کنیم که همگی در رده مصرف انرژی A,B قرار دارند. در سایت ما این امکان برای شما فراهم است که می توانید برای خرید ماشین لباسشویی با مشاوران متخصص ما صحبت کرده و بسته به بودجه مورد نظرتان، تعداد افراد خانواده و فضای آشپزخانه تان بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای تحویل و اصالت کالا به شما کاربران عزیز تضمین می دهیم و این امکان برای شما خریداران عزیزی که از سایت نفیس ۲۴ ماشین لباسشویی خریداری کرده اید فراهم خواهد بود که درب منزل در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنید البته این امر مستلزم این است که ساکن تهران باشید.