فناوري شست و شوي حبابي در ماشين هاي لباسشويی

هنگامي كه به بازار محصولات خانگي مي رويم و قصد خريد وسيله اي را داريم، معمولا به مزايا و ويژگي هاي آن محصول دقت مي كنيم. اما هستند افرادي كه هنگام خريد ماشين لباسشويي، بدون توجه به ويژگي های مهم اقدام به خريد مي كنند. هنگام خريد هر محصولي سعی کنید به تمام نكات و ويژگي هاي آن محصول توجه كنید.

در اين مطالب قصد داريم در مورد یکی از ويژگي های مهم در ماشين هاي لباسشويي برند سامسونگ اطلاعاتي در اختيار شما عزيزان قرار دهيم. معمولا يكسري نكات و ويژگي هايي هستند كه در تمام برند هاي مختلف ماشين لباسشويي يكسان مي باشند. اما گاهي اوقات تفاوت هايي هم وجود دارد كه اين محصول را نسبت به برند هاي ديگر متمايز مي كند. ويژگي Eco Bubble يا همان فناوري شست و شوي حبابي در ماشين هاي لباسشويي سامسونگ يك شاخص مهم به حساب مي آيد كه اين ويژگي در برند هاي ديگر ماشين لباسشويي وجود دارد.

 فناوري شست و شوي حبابي در لباسشويي

علاوه بر فناوري شست و شوي حبابي ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که مخصوص لباسشویی های سامسونگ است. مانند ویژگی ادواش یا درب دوم ماشین لباسشویی که از ويژگي هاي منحصر به فرد اين محصول است و در برندهاي ديگر به چشم نمي خورد. موتور ماشين هاي لباسشويي سامسونگ اينورتر ديجيتالي مي باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اگر از فناوری اینورتر چیزی نمیدانید اینجا کلیک کنید.

فناوري شست و شوي حبابي به چه صورت است؟

برنامه های ماشین لباسشویی دارای تنوع و کاربرد زیادی هستند.  فناوري شست و شوي حبابي همانطور که از نام آن می شود تشخيص داد كه عمل شست و شو را به وسیله حباب ها انجام می دهد. زمانی که جريان هوا با فشار بالا به داخل ماشين لباسشويي وارد مي شود، باعث تشكيل تعداد زيادي حباب خواهد شد.

مواد شوينده همراه با حباب ها ترکیب شده و با فشار زياد آب منبسط و منقبض مي شوند. این حباب ها با تحرك زيادي كه دارند به صورت فنري به داخل بافت لباس ها نفوذ مي كنند. فناوري شست و شوي حبابي در ماشين هاي لباسشويي سامسونگ با قدرت بالايي كه دارد تمام لكه ها را از بين خواهد برد.

فناوري شست و شوي حبابي به چه صورت است؟

دیگر ویژگی مهم فناوري شست و شوي حبابي اين است که حباب ها از اصطكاك بين لباس ها جلوگيري ميكنند. به دليل اينكه لباس ها كمتر با آب برخورد دارند و همچنين دماي آب در فناوري شست و شوي حبابي پایین است، به هيچ وجه در فرم لباس ها تغييري ايجاد نخواهد شد و مانع از آسيب هاي وارده به الياف لباس مخصوصا لباس هاي ظريف و حساس مي شود.

مزاياي فناوري شست و شوي حبابي در لباسشويي هاي سامسونگ چيست؟

برند سامسونگ هميشه با يك خلاقيت و ابتكار نو در محصولات خود، سعي بر اين دارد كه علاوه بر بالا بردن سطح عملكرد اين محصولات به راحتي مصرف كنندگان هم اهميت دهد. مهمترين مزيت فناوري شست و شوي حبابي در لباسشويي هاي سامسونگ اين است كه در فرآيند شست و شو، دما بالا نمي رود. اين كار موجب كاهش سرعت چرخش درام مي شود كه قطعا اين اتفاق كاهش مصرف انرژي را به همراه خواهد داشت.

مزيت ديگر فناوري شست و شوي حبابي توليد حباب هاي آنتروپي مي باشد كه به آساني به بافت البسه نفوذ كرده و نسبت به وسعتي كه دارند، تمام لكه ها و آلودگي ها را به خود جذب كرده و لباس ها را تميز مي كنند. لازم به ذكر است كه بدانيد، اين تكنولوژي جديد مجهز به يكسري ويژگي هاي ديگري هم مي باشد از جمله ويژگي Laundry Recipe، اين ويژگي با توجه به جنس و رنگ پارچه ها به طور خودكار بهترين چرخه شست و شو را به شما پيشنهاد مي دهد.

مزاياي فناوري شست و شوي حبابي در لباسشويي هاي سامسونگ چيست؟

ويژگي ديگر اين سيستم Homecare wizard مي باشد. اين ويژگي به اين منظور طراحي شده كه تمام مشكلات و ايرادات دستگاه را به درستي بررسي كند و اين مشكلات را به كاربر هشدار دهد. همچنين براي برطرف كردن آن ها بهترين راه حل را پيشنهاد مي دهد. فناوري شست و شوي حبابي به تازگي در لباسشويي هاي سامسونگ قرارگرفته است.

نقاط قوت و ضعف اين سيستم هنگامي مشخص مي شود كه اين دستگاه را با نمونه هاي هم رده و تقريبا مشابه خود كنار يكديگر قرار دهيد. البته ضعف و قوت اين ويژگي ها فقط به مرور زمان و استفاده كاربران مشخص خواهد شد.

جمع بندي

هدف ما از ارائه اين مطالب، آشنايي شما عزيزان با فناوري شست و شوي حبابي مي باشد كه در لباسشويي هاي سامسونگ به كار برده شده است. در مورد فناوري شست و شوي حبابي نقد هاي زيادي وجود دارد. در هر صورت لازم دانستيم در مورد نحوه عملكرد اين سيستم توضيحاتي را در اختيار شما قرار دهيم. معمولا هر لباسشويي يك ويژگي خاص و مخصوص به خود را دارد كه افراد براي اطلاع و شناخت اين ويژگي ها، بايد قبل از هر اقدامي به سايت هاي معتبر مراجعه كرده و اطلاعات لازم را كسب كنند.

مزاياي فناوري شست و شوي حبابي در لباسشويي

وجود فناوري شست و شوي حبابي يا EcoBubble در لباسشوهاي سامسونگ علاوه بر اينكه به كاهش مصرف انرژي كمك فراواني مي كند، با قدرت بالاي پاك كنندگي كه دارد، رضايت شما عزيزان را جلب خواهد كرد. معمولا اكثر لباسشويي هاي سامسونگ مجهز به اين ويژگي هستند كه در اكثر اوقات در قسمت جلويي درب لباسشويي هم به اين نكته اشاره شده است. اما براي اينكه از خريد خود مطمئن شويد، حتما از فروشگاه ها و نمايندگي هاي معتبر خريد كنيد.

فروشگاه اينترنتي نفيس 24، بزرگترين مرجع فروش محصولات خانگي با كارشناسان مجرب خود، همه روزه در تلاش است تا رضايت شما خريداران گرامي را در جهت خريدي مطمئن جلب كند. اين فروشگاه در بين محصولات خود، انواع لوازم برقي از جمله يخچال فريزر، اجاق گاز، ماشين ظرفشويي، ماشين لباسشويي و بسياري محصولات پر کاربرد دیگر را در اختيار شما خريداران گرامي قرار داده است. شما مشتري عزيز مي توانيد پس از كسب اطلاعات كامل و مطالعه دقيق در مورد محصول مورد نظر خود اقدام به خريد آن محصول كنيد.