هوای داخل خانه و اتاق ها به علت راکد بودن و نبودن راه برای خروج و ورود هوا ممکن است حتی از بیرون آلوده تر باشد.

معمولا ما مدت زمان بیشتری را در منزل سپری می کنیم که ممکن است این هوای راکد که ناشی از ذرات آلوده هوای بیرون، هوای بد ناشی از پختن غذا و … باعث ایجاد حساسیت و بروز آلرژی و بیماری های تنفسی در افراد خانواده شود.

توصیه ما به افراد دارای بیماری های تنفسی چون آسم و آلرژی و یا افرادی که در منزل خود سالمند و یا کودک دارند، خرید دستگاه تصفیه هوا جی پلاس می باشد که به راحتی تمامی هوای منزل یا محل کار شما را تصفیه خواهد کرد.

نفیس 24 برای اینکه شما بتوانید هوایی مطبوع را در فضای منزل یا محل کار خود داشته باشید، خرید محصول جدید جی پلاس یعنی دستگاه تصفیه هوا جی پلاس را که اتفاقا هم به تازگی تولید و عرضه کرده است را پیشنهاد می کند.

اما سوال اصلی اینجاست! این دستگاه چگونه کار می کند؟

دستگاه تصفیه هوا جی پلاس
دستگاه تصفیه هوا جی پلاس

نحوه کارکرد دستگاه های تصفیه هوا

این دستگاه ها قابلیت حذف ذرات و گردوغبار آلوده هوا را از محیط داشته و کاملا مناسب خانه هایی می باشد که در آن همیشه دود سیگار وجود دارد. به طور کل با خرید دستگاه تصفیه هوا جی پلاس حافظ سلامتی خود و افراد خانواده خود شوید.

به محض روشن کردن دستگاه تصفیه هوا جی پلاس حسگر میزان گردوغبار آن نیز فعال خواهد شد که این حسگر ابتدا میزان کیفیت را در اتاق بررسی کرده و بر اساس تشخیص خود دور فن دستگاه را تنظیم خواهد کرد.

برخی از مدل های این دستگاه نیز دارای عملکرد رطوبت سازی نیز می باشند که در ادامه به شرح مهم ترین مدل آن خواهیم پرداخت.

معمولا این دستگاه ها دارای صفحه نمایش برای نمایش تنظیمات دستگاه می باشد که شاخص رطوبت نیز روی این نمایشگر نمایش داده خواهد شد.

نمایشگر بر اساس حسگری که برای رطوبت و کیفیت هوا دارد، اطلاعات را هر 10 ثانیه بروز رسانی می کند. پس شما امکان سنجیدن کیفیت هوا را به طور دائم خواهید داشت.

تا به امروز کمپانی جی پلاس 2 مدل فوق العاده برای این دستگاه ها تولید کرده است که می توان به 2 مدل GAP-J670I و GAP-J450I اشاره کرد.

در دستگاه تصفیه هوا جی پلاس مدل GAP-J450I همه فیلتر ها به جز فیلتر رطوبت به هم متصل هستند و قابل جدا شدن نخواهد بود. اما این موضوع برای مدل GAP-J670I صدق نمی کند و فیلتر رطوبت نیز قابلیت جدا شدن را دارد.

دستگاه تصفیه هوا جی پلاس
دستگاه تصفیه هوا جی پلاس

انواع فیلتر ها در دستگاه تصفیه هوا جی پلاس

فیلتر مجهز به یون نقره

این فیلتر مو، فیبر و سایر آلودگی ها را در خود جذب خواهد کرد.

فیلتر جمع کننده گردوغبار هپا و کربن فعال

این فلتر هپا نیز باکتری ها، دود، گردوغبار و تمامی ذرات آلوده در هوا را در خود جذب کرده و با داشتن ویژگی ضد باکتری این قابلیت را دارد تا کیفیت هوا را به 2.5 PM برساند و تا بیشترین حد ممکن بوی سیگار را از بین خواهد برد.

رطوبت ساز تصفیه هوا

این فیلتر قادر است به راحتی رطوبت هوا را تنظیم و یا در صورت نیاز در هوا رطوبت ایجاد کند.

استاندارد محل قرار گیری دستگاه تصفیه هوا و نکات لزوم برای استفاده

اگر پس از خرید دستگاه تصفیه هوا جی پلاس به این فکر افتادید که چه جور جایی در منزل شما محل مناسبی برای قرار گیری دستگاه مناسب می باشد، نفیس 24 به کمک شما آمده است.

  • حتما محل قرار گیری دستگاه تصفیه هوا باید از بالا، چپ، راست، پایین و قسمت پشتی 30 سانتی متر فضای آزاد برای عبور هوا وجود داشته باشد.
  • محل قرار گیری دستگاه باید از دستگاه های دارای امواج چون مودم و تلویزیون، حدود 2 متر فاصله داشته باشد.
  • حسگر آن نیز نباید در معرض مستقیم باد قرار داشته باشد.
  • حتما فیلتر های آن را در صورت قرار گیری در محل مملو از دود، در بازه زمانی کوتاه مدت، تعویض یا اقدام به خرید آن ها کنید.
  • برای استفاده استاندارد از دستگاه سعی کنید از آن به صورت روزانه و 8 ساعت در روز استفاده کنید.
  • به طور دوره ای نسبت به نظافت آن اقدام کنید.

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا

اگر تاکنون به این فکر می کردید که “وقتی من در شهری زندگی می کنم که هوای آن بسیار آلوده است، چه تفاوتی دارد هوای منزل تمیز باشد یا آلوده؟” ما به شما می گوییم که خیر! تفکر شما کاملا غلط است.

حتی اگر شما شاغل هم باشید بیش از نیمی از طول شبانه روز را در منزل سپری می کنید. خب در منزل شما هوای راکد وجود دارد و در محیطی کاملا بسته قرار دارید.

پس حتی اگر در شهر آلوده ای زندگی می کنید این فرصت را می توانید به خود بدهید که هوایی سالم و پاک را تنفس و تجربه کنید.

دستگاه تصفیه هوا جی پلاس
دستگاه تصفیه هوا جی پلاس

خرید دستگاه تصفیه هوا جی پلاس

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس 24  با بیش از 40 سال سابقه در زمینه فروش محصولات خانگی، امروزه سعی کرده تا با بهترین روش ها و ساده ترین اقدامات امکاناتی فراهم کند تا شما خریداران گرامی در هر شهر و هر جایی از کشور عزیزمان بتوانید اقدام به خرید دستگاه تفصیه هوا جی پلاس کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس ۲۴ بستر خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. نفیس ۲۴ همواره بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن به دنبال یافتن و ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران می باشد.

ایده نفیس۲۴ همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد؛ لذا بهبود کیفیت، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات همیشه از اولویت های نفیس۲۴ به شمار رفته است.

در واقع همه این موارد اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود.

با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است و همچنین زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.