ماشین لباسشویی بوش درصدر خوش ساخت ترین ماشین لباسشویی های بازار جا خوش کرده البته از حق هم نگذریم این برند سالهاست که توجه کاربران را نسبت به خود جلب کرده و کاربران زیادی محصولات آن را پیگیری می کنند، ماشین لباسشویی بوش دارای ظرفیت های مختلفی می‌باشد که شما می‌توانید براساس نیاز خانواده خود مناسب ترینش را انتخاب کنید. درمشخصات ماشین لباسشویی بوش قابلیت ضد چروک، قابلیت ضد آلرژی، امکان مدیریت منبع آب، میزان مصرف آب به چشم می خورد. لباسشویی بوش برنامه های منحصر به فردی را برای کاربران خود تدارک دیده که از میان آن ها می‌توان به برنامه های بهینگی در زمان مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی اشاره کرد. ابعاد ماشین لباسشویی بوش به گونه ای طراحی شده است تا به راحتی در محیط های متفاوت قرار بگیرد.

نقد و بررسی لباسشویی بوش

لباسشویی جدید بوش از نمایندگان پرقدرت این برند می‌باشد که آپشن های جدیدی را برای کاربران خود تعریف کرده است، شاید ناخودآگاه در حین خرید لباسشویی به میزان مصرف برق و آب آن توجه نکنید که در این صورت باید خودتان را برای قبض هایی با ارغام نجومی آماده کنید؛ برند بوش با تسلط بر این مشکل قابلیت vario perfect  را برای لباسشویی های خود تعریف کرده است بدین معنا که  لباس شویی مجهز به برنامه های بهینگی در مصرف انرژی می‌باشد درحالی که بهترین عملکرد شستشویی را نیز ارائه می‌دهد. امروزه فاکتور زمان معنای بسیار مهمی در سبک زندگی های مدرن دارد زیرا همگی ما با محدودیت در زمان رو به رو هستیم، برند بوش برای حل این مشکل برنامه های در راستای بهینه کردن زمان شست وشو تعریف کرده است.

 لباسشویی-بوش

امروزه با تغییر سبک زندگی لباسشویی ها جایگاه خاص و ویژه ای در میان خانواده های ایرانی پیدا کرده اند و بدون شک در هر آشپزخانه ای می‌توان نمونه ای از آن را یافت.

برنامه های شستشو لباسشویی بوش

یکی از مهمترین ملاک ها در تعیین کیفیت لباسشویی، برنامه های شستشوی آن می‌باشد، برند بوش تنوع بسیاری از برنامه های شستشو را به لباسشویی های خود بخشیده و شما می توانید به راحتی وبر اساس نوع لباس مورد نظرتان برنامه شستشو را فعال کنید. در حالیکه به بافت لباس های شما هیچ صدمه ای وارد نخواهد شد این برنامه های شست و شو شامل شستشوی لباس های تیره، لباس های ورزشی، لباس های ترکیبی و حساس، لباس های پشمی، لباس های ظریف و ابریشمی و شستشوی لباس های کتان می‌باشد؛ جالب است بدانید که برنامه خاصی در لباسشویی بوش برای شستشوی لحاف در نظر گرفته شده است. سری جدید لباسشویی های بوش میزان سر و صدای بسیار پایینی دارند و کوچکترین آزار و اذیتی را برای شما ایجاد نمی‌کنند درنتیجه شما به راحتی درهر ساعتی از شبانه روز می‌توانید لباس شویی خود را روشن کنید.

شستشوی سریع Quick Wash

کافیست تنها یک دکمه را فشاردهید تا روند سرعت شستشو تا 65 درصد افزایش پیدا کند این شستشو همان quick wash نام دارد، این ویژگی زمانی فعال می‌شود که با کمبود زمان رو به رو هستیم و یا حجم لباس های کثیف بالاست و آن ها را نیاز داریم در نتیجه از وضعیت شستشوی سریع استفاده می‌کنیم. لباسشویی های بوش در انواع دوقلو، توکار و روکار عرضه شده اند و درره لباسشویی جدید بوش قرارمی‌گیرند که رنج قیمتی مناسبی دارند و بسته به قابلیت هایی که ارائه می‌دهند تجربه خریدی اقتصادی را برای ما رقم می‌زنند. این قابلیت های منحصر به فردی در نوع و طرحی جدید توسط طراحان بوش ارائه شده است.

لباسشویی-بوش

برند نام آشنای بوش

در کنار تمامی قابلیت های کاربردی و کاربر پسند بوش، نام خوش آوازه برند سازنده در کنار آن ها می‌درخشد؛ با گذشت سالیان دراز محصولات برند بوش حساب خود را از لحاظ کیفیت پس داده اند و به جرات می‌توان گفت بازار جهانی را به دست گرفته اند؛ این برند آلمانی با هدف ارائه باکیفیت ترین محصولات جلب رضایت مخاطبان خود را در اولویت کاری خود قرارداده است. تمیزی و درخشش لباس های شما درخور شخصیت وظاهر شما می‌باشد زیرا شما لایق بهترین ها هستید واین بهترین ها توسط برند بوش برای شما به بهترین شکل معنا می‌شود. با خرید لباسشویی بوش از نمایشگاه فروشگاهی نفیس 24 کیفیت و پاکیزگی را به اعضای خانواده خود تقدیم کنید.

 

سخن آخر

درمیان ویژگی های کاربردی لباسشویی اصل بوش حرکت چندگانه دیگ نیز وجود دارد که در جهت تمیزی هرچه بیشترالبسه به کار گرفته شده است. در میان برخی از لباسشویی های ساخته Bosch  قابلیت تقسیم کننده هوشمند مواد شوینده ونرم کننده به چشم میخورد که بسته به حجم البسه و میزان کثیفی آن مواد شوینده و نرم کننده در چرخه شستشو قرار می‌گیرند، موتوراستفاده شده در محصولات بوش از نوع EcoSilence Drive می‌باشد که از مزیت های آن علاوه بر کاهش میزان مصرف دستگاه می‌توان به عملکرد در سکوت اشاره کرد. بر اساس سنسور اندازه گیری وزن البسه همه چیز در فرآیند شستشو تحت کنترل قرار می گیرد و بر اساس وزن البسه آب و مواد شوینده داخل محفظه قرار می‌گیرند؛ سیستم تنظیم تعادل دیگ، سیستم تنظیم ظرفیت آب، برنامه ActiveOxygen ، سیستم ActiveWater و تشخیص میزان کف از دیگر قابلیت های خوب لباسشوهایی بوش می‌باشد.