امروزه، ماشین های لباسشویی یک نیاز در آشپزخانه هر خانه ای است و تقریبا در هر خانه ای یک ماشین لباسشویی وجود دارد.در این مقاله قصد داریم چند ماشین لباسشویی که در بسیاری از مجله ها و وب سایت ها به عنوان بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020 محسوب شده اند را بررسی کنیم. پس با نفیس 24 همراه باشید.

ماشین لباسشویی Samsung AddWash WF6500 Front Loader

بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020 - ماشین لباسشویی Samsung AddWash WF6500 Front Loader

ماشین لباسشویی های Front Loader ( ماشین لباسشویی هایی که دربشان در جلو است‌) به دلیل اینکه به صرفه جویی در آب کمک می کند، یکی از ماشین لباسشویی های محبوب برای خرید ماشین لباسشویی جدید است. یکی از بهترین ماشین لباسشویی های Front Loader ، ماشین لباسشویی Samsung AddWash WF6500 است که بهترین ویژگی های یک ماشین لباسشویی را با هم ترکیب می کند.

در این ماشین لباسشویی یک درب کوچک وجود دارد که می توانید بدون شروع مجدد لباس هایی را که فراموش کردید به شستشو اضافه کنید.

هنگامی که صحبت از قدرت ماشین لباسشویی می شود، این ماشین لباسشویی حرف اول را میزند!‌ دارای 14 چرخه از پیش تعیین شده به همراه یک پد کنترل است.

ماشین لباسشویی Whirlpool 4.3 Cu. Ft. High-Efficiency Top-Loader

بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020 - ماشین لباسشویی Whirlpool 4.3 Cu. Ft. High-Efficiency

اگر به دنبال ماشین لباسشویی های Top Loader ( ماشین لباسشویی هایی که دربشان در بالا قرار دارد ) هستید، قطعا ماشین لباسشویی های Whirlpool بهترین اند! یکی از قابلیت های خوب این ماشین لباسشویی، قابلیت Quick Wash است. یعنی لباس ها را در کمتر 30 دقیقه می تواند بشورد. همچنین در این لباسشویی به جز هشت گزینه استاندارد برای شستن لباس، گزینه های Rinse , Soak , Spin و Drain & Spin هم وجود دارد.

 ماشین لباسشویی Amana 3.5 Cu. Ft. Top Load

بهترین ماشین های لباسشو در سال 2020 - Amana 3.5 Cu. Ft. Top Load Washer

قطعا اصلی ترین ویژگی این ماشین لباسشویی برای قرار گرفتن در بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020 ،‌ قیمت بسیار مناسب آن در برابر کیفیت عالی اش است! این ماشین لباسشویی از نظر ظاهر و طراحی شاید نظر شما را جلب نکند، اما لباس شما را در بهترین حالت ممکن می شورد و به شما تحویل می دهد. اگر میخواهید ماشین لباسشوییی مطمئن و بدون نیاز به ابزار دیگر برای استفاده داشته باشید، Amana 3.5 Cu. Ft. Top Load بهترین گزینه است.

ماشین لباسشویی GE 4.9 Cu. Ft. High-Efficiency White Top Load

بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020 - GE 4.9 Cu. Ft. High-Efficiency White Top Load 

دلیل اصلی قرارگیری این ماشین لباسشویی، در بهترین ماشین های لباسشویی در سال 2020، مدرن و پیشرفته بودن آن است. این ماشین لباسشویی با هوشمندی و ظرافتش به تکمیل خانه هوشمند شما کمک می کند. این ماشین لباسشویی Top Loading، با تکنولوژی ای که دارد،‌ می تواند به ابزار های هوشمندی نظیر Google Home و Amazin Alexa متصل شود. این به این معنی است که به سادگی می توانید ماشین لباسشویی خود و وضعیت شستشو را کنترل کنید.