در کنار کارهای سخت روزمره چون شستن و پهن کردن لباس ها، شستن و خشک کردن ظروف، آشپزی و غیره، جاروکردن منزل نیز از دسته کارهای کلافه کننده می باشد که باید روی اصول صورت گیرد. برای خرید جاروبرقی با کیفیت و رفع مشکلات به وجود آمده پس از خرید آن، ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

بعد از کلی کلنجار رفتن با خود و بالاخره تصمیم قطعی گرفتن برای جاروبرقی کشیدن، متوجه شدید که دستگاه شما عملکرد صحیحی ندارد؟ سیم را جا به جا می کنید، بدنه را تکان میدهید، همچنان اتفاق جدید رخ نمیدهد؟ در این مرحله به سراغ اینترنت رفته و به جستجوی نفیس 24 بپردازید.

تیم حرفه ای مجله خبری نفیس 24 در این بخش از سایت خود به رفع مشکلات به وجود آمده در جاروبرقی پرداخته تا شما نیازی به تکنسین ها نداشته باشید و بتوانید به صورت کاملا حرفه‌ای و در منزل تعمیر جاروبرقی را انجام دهید و متخصص جارو برقی خود شوید.

دلیل نداشتن مکش در جاروبرقی

فرض کنید منزل شما پر از گردوغبار و زباله های مزاحم کوچک شده؛ اما هرچه جارو میکشید همچنان اثری از تمیزی نمیبینید. برای رفع این موضوع ما وارد عمل شدیم.

اولین اقدام بررسی پر نبودن کیسه جاروبرقی می باشد؛ البته امروزه در مدل های جدید تر این موضوع با وجود نشانگر های پر بودن کیسه رفع شده است.

و اما اقدامات بعدی چک کردن لوله خرطومی و فیلتر هاست که بنا بر مدل دستگاه باید به پاکسازی آن بپردازید؛ چراکه هر مدل فیلتر مخصوص خود را داشته و می توانید اطلاعات کامل مربوطه را از دفترچه راهنمای هر محصول مطالعه کنید.

گاهی اوقات یکی از دلایل نداشتن مکش در جاروبرقی، سوراخ شدن یا پارگی در لوله می باشد که در این صورت باید نسبت به تعویض لوله اقدام کنید.

مرحله آخر نیز باید یکبار جارو کشیدن را با برس و یکبار بدون برس امتحان کنید که در این صورت اگر بدون برس مکش جاروبرقی گردوغبار را از بین برد، برس را باید تعویض کنید.

همچنین اگر بررسی هیچ یک از موارد بالا برای تان کارساز نبود و مشکلتان رفع نشد، حتما باید یک تعمیرکار به منزل شما اعزام شود تا به صورت تخصصی جاروبرقی شما چک و تعمیر شود.

جاروبرقی

علت کم بودن قدرت مکش

ممکن است پس از جارو زدن منزل متوجه شوید برخی قسمت ها به خوبی پاکسازی نشده و مکش جاروبرقی شما به صورت کلافه کننده ای کند می باشد.

برخی جاروبرقی های جدید دارای برنامه و یا قابلیت AUTO برای قدرت مکش دارند که این امر با کمک سنسور DUST SENSOR تشخیص می دهد تا محلی که نیاز دارید پاکسازی شود، چقدر قدرت مکش نیاز دارد.

اما اگر جاروبرقی شما از این نوع نیست، بررسی کنید که فیلترهای داخلی و خروجی هوای جاروبرقی شما دچار گرفتگی نباشد.

همچنان برای رفع این مشکل نیز سعی کنید بررسی کنید کیسه جاروبرقی پر یا کثیف نباشد.

همچنین بررسی کنید که لوله جاروبرقی نیز دچار گرفتگی و یا پارگی نباشد.

چرا جاروبرقی به طور ناگهانی خاموش می شود؟

برای بررسی علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی هنگام جاروکشی و یا ریشه یابی ایم موضوع، مطالب زیر را به دقت مطالعه کرده و نکات ذکر شده را رعایت کنید.

این ایراد در برخی موارد، یک امر طبیعی محسوب می شود. در مواردی چون روشن ماندن جاروبرقی بیش از 20 دقیقه با حداکثر قدرت و یا استفاده از حداقل قدرت بیش از 30 دقیقه، خاموش شدن ناگهانی بسیار عمل طبیعی می باشد.

اما اگر ایراد غیر از این باشد، ابتدا باید پریز برق را چک کنید. برای این کار باید یک وسیله برقی متفاوت مانند اتو را به همان پریز متصل کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.

علت دیگر خاموش ناگهانی جاروبرقی ممکن است مربوط به پر بودن مخزن و یا کیسه باشد.

برای رفع این موضوع مجددا از مسدود نبون و یا عدم گرفتگی در لوله خرطومی مطمئن شوید.

در غیر اینصورت، اگر هیچ یک از موارد بالا که ذکر شد کارساز نبود، اینجاست که باید دستگاه دلبندتان را به دست یک تعمیرکار کار بلد بسپارید.

جاروبرقی

دلیل روشن نشدن جاروبرقی

اگر متوجه شدید که برای امر نظافت جاروبرقی شما با شما همکاری نمیکند و روشن نمی شود، نفیس 24 در این بخش از مقاله مربوط به رفع مشکلات جاروبرقی، نکاتی را برای بررسی در اختیار شما قرار داده است.

اگر تمامی نکات را بررسی کرده اما همچنان جاروبرقی شما برای روشن شدن مقاومت می کند، آن رمان است که باید دستگاه دلبندتان را به دست یک تعمییرکار کار بلد بسپارید.

گام اول چک کردن پریز به همان روش قبلی می باشد. ( برای این کار باید یک وسیله برقی متفاوت مانند اتو را به همان پریز متصل کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.)

قدم دوم این است که باید جاروبرقی را مستقیم به یک پریز بدون واسطه و محافظ های برق متصل کنید.

و سپس بررسی کنید که آیا لوله خرطومی به درستی به دستگاه متصل شده است یا نه.

صدای غیر عادی

ممکن است هنگام جارو زدن متوجه شوید که صدای جاروبرقی بیش از اندازه سرسام آور شده است و شما را کلافه کرده است. موارد زیر را بری رفع این موضوع حتما چک کنید:

از گیر نکردن شی بزرگ داخل لوله حتما مطمئن شوید.

بررسی کنید فیلتر ها حتما در جای مخصوص و صحیح خود قرار داشته باشد و تمیز باشند.

علت داغ شدن جاروبرقی

قبل از جدی شدن این موضوع به رفع آن بپردازید تا به دستگاه آسیبی نرسانید.

حتما فیلتر های خروجی و داخلی هوا را حتما پاکسازی کنید.

کیسه زباله را پاکسازی کنید.

برس و لوله را بررسی کنید تا ایراد نداشته باشد.

علت بوی سوختگی

بهتر است به طور صریح و واضح اعلام کنیم که اگر جاروبرقی شما با بوی سوختگی و یا دود همراه است، بدون معطلی از یک کارشناس حرفه ای بخواهید تا علت را بیابد.

سخن آخر

در این روزها باتوجه به شرایط موجود، نظافت حرف اول را می‌زند؛ پس بهتر است قدر جاروبرقی خود را بهتر بدانیم.

جاروبرقی

ایده نفیس۲۴ همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد؛ لذا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات، همیشه از اولویتهای نفیس۲۴ به شمار رفته است.

در واقع همه این موارد، اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود.

با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این فروشگاه افزوده شده است. نفیس 24 زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید اینترنتی محصولات برند های مختلف را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی، قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس ۲۴ مفتخر است با بیش از ۴۰ سابقه در زمینه فروش، محصولات خانگی را به همراه ضمانت نامه رسمی و اصلی و خدمات پس از فروش فوق العاده در سایت فروشگاهی خود ارائه کرده تا به راحتی در اختیار کاربران قرار گیرد.

فروشگاه مجازی نفیس ۲۴ توانست با خدمات رسانی سریع و ارائه تنوع بالایی از کالا در مدت زمان بسیار کوتاه، جایگاه ویژه ای در میان خریداران در زمینه فروش اینترنتی به دست آورد.