اين روزها، ماشين لباسشويي جزو يكي از مهمترين وسايل برقي آشپزخانه مي باشد كه سال هاي سال است وظيفه شست و شوي لباس ها را به عهده دارد و كار افراد خانواده را راحت تر كرده است. در گذشته افراد بدون وجود اين وسيله با دست اقدام به شستن لباس ها مي كردند. اين كار علاوه بر اينكه تمام وقت افراد را مي گرفت، موجب بالا رفتن مصرف آب هم مي شد. اولين بار ساخت ماشين هاي لباسشويي در سال 1906 توسط موتورهاي الكتريكي صورت گرفت.

پس از آن در سال 1922 يك ماشين لباسشويي مجهز به ديگ و شست و شو با فشار آب به بازار عرضه شد. با پيشرفت هاي تكنولوژي، توليد كنندگان همه ساله براي استفاده راحت تر افراد، سعي مي كنند هر بار، قابليت ها و امكانات بيشتري مانند قرارگيري درب از جلوي محصول و همچنين امكان اضافه كردن لباس هنگام شست و شو را در تولیدات خود قرار دهند. با وجود اين امكانات جديد، باز هم توليدكنندگان هر روز به فكر ارتقاء محصولات خود هستند. در سال 1947 يك انقلاب جديدي در زمينه توليد ماشين هاي لباسشويي رخ داد، آن هم وجود درب دوم ماشين لباسشويي بود.

ماشين هاي لباسشويي ادواش سامسونگ با وجود يك درب اضافه، اين امكان را براي شما فراهم مي كنند كه ديگر مشكل اضافه كردن لباس و مايع لباسشويي را هنگام شست و شوي لباس ها نداشته باشيد. ما در اين مقاله قصد داريم در مورد مزايا و ويژگي هاي درب دوم ماشين لباسشويي سامسونگ براي شما عزيزان توضيحاتي را ارائه دهيم.

امكان اضافه كردن برنامه هاي شخصي شما هنگام شست و شو با درب دوم ماشين لباسشويي

شايد اغلب افراد شستن لباس ها را كاملا ساده و بي اهميت بدانند و به اهميت كيفيت در نوع شست و شوي يقه لباس، سر آستين ها و يا الكتريسيته موجود در لباس ها توجهي نكنند. اما هستند افرادي كه حساسيت زيادي نسبت به شست و شوي لباس هاي خود دارند و با دستورالعمل هاي شخصي خود به شست و شوي بهتر لباس ها كمك مي كنند.

درب دوم ماشين لباسشويي سامسونگ اين امكان را فراهم كرده كه هنگام شستن لباس ها، افراد بتوانند برنامه هاي شخصي خود را روي دستگاه پياده كنند. يكي از مشكلاتي كه هنگام شستن حوله ها با آن مواجه هستيم از بين نرفتن زبري پارچه مي باشد. با اينكه از مايع نرم كننده هم استفاده شده اما همچنان لباس ها و پارچه ها زبر هستند.

معمولا مواد شوينده به دليل قدرت بالاي پاك كنندگي تا حدودي موجب از بين رفتن تاثيرات مايع نرم كننده مي شوند كه از نرم شدن پارچه جلوگيري مي كنند.
وجود درب دوم ماشين لباسشويي به شما اين امكان را مي دهد هر زمان كه دوست داشتيد، درب ادواش را باز كرده و مايع نرم كننده را داخل ديگ لباسشويي بريزيد و ديگر نگران تركيب شدن مواد شوينده با نرم كننده و از بين رفتن تاثيرات آن نباشيد.

درب دوم ماشين لباسشويي

عدم تغيير در كيفيت لباس ها از ويژگي هاي درب دوم ماشين لباسشويي سامسونگ

هميشه تمام لباس ها به يك ميزان كثيف نيستند و ممكن است برخي از آن ها فقط نياز به آب كشي يا نرم كننده داشته باشند. ماشين هاي لباسشويي ادواش سامسونگ با قابليت هاي مختلف شست و شو، اين امكان را براي شما فراهم كرده اند كه با در نظر گرفتن جنس پارچه و ميزان چرك بودن لباس ها، برنامه خشك كردن مناسب با هر لباس را انتخاب كنيد. وجود درب دوم ماشين لباسشويي باعث مي شود شما فرآيند شست و شوي لباس ها را با تقسيم بندي درست، نسبت به جنس پارچه و بافت آن انجام دهيد.

درب دوم ماشين لباسشويي

با درب دوم ماشين لباسشويي ديگر نگران شستن لباس هاي جامانده نباشيد

در خانواده هاي پرجمعيت، شستن لباس ها واقعا وقت گير و خسته كننده است به خصوص اگر در هنگام شست و شو بفهميد تعدادي از لباس ها در سبد لباس ها جاي مانده است. قبل از توليد درب دوم ماشين لباسشويي شايد اگر با اين مشكلات مواجه مي شديد، لباس ها را با دست مي شستيد يا به ناچار بايد صبر مي كرديد تا فرآيند شست و شوي لباس ها تمام شود.

اين مشكلات باعث اتلاف وقت و مصرف بي رويه آب مي شدند. وجود درب دوم ماشين لباسشويي سامسونگ ادواش تمام اين مشكلات را رفع كرده است. ماشين لباسشويي ادواش با درب دوم خود قابليت اضافه كردن انواع لباس ها را هنگام شست و شو دارد.

درب دوم ماشين لباسشويي

ويژگي ديگر درب دوم ماشين لباسشويي امكان بازنگه داشتن آن مي باشد

همه ما اين موضوع را مي دانيم كه تمام ميكروب و باكتري ها در محيط هاي مرطوب به خوبي رشد مي كنند. هنگامي كه زمان شست و شوي لباس ها به اتمام مي رسد، بايد درب آن را براي مدتي باز گذاشت تا هوا به خوبي داخل آن در جريان باشد و رطوبت موجود از بين برود.

اما باز نگهداشتن درب لباس شويي هاي امروزي به دليل ابعاد بزرگ آن ها، كمي مشكل می باشد و ممكن است در آشپزخانه هاي كوچك، دست و پاگير باشد و امكان ايجاد آسيب هاي احتمالي، براي درب لباسشويي هم بالا مي رود.  از درب دوم ماشين لباسشويي سامسونگ به دليل استفاده آسان و ابعاد كوچكتر مي توانيد، براي رفع رطوبت و هواي داخل لباسشويي  استفاده كنيد.

درب دوم ماشين لباسشويي

كلام آخر

لباسشويي يك وسيله پركاربرد است كه زحمت شست و شوي تمام لباس هاي ما را به عهده دارد. قطعا وجود امكانات و قابليت هاي جديدتر در اين محصول، كار افراد را راحت تر مي كند. كمپاني سامسونگ با طراحي درب دوم ماشين لباسشويي كمك بزرگي به فرآيند شست و شوي لباس ها كرده است. در بازار محصولات خانگي انواع ماشين هاي لباسشويي از جمله ماشين لباسشويي برند سامسونگ ادواش وجود دارد. چنانچه قصد خريد ماشين لباسشويي را داريد، مي توانيد با مطالعه اين مقاله به بررسي دقيق اين محصول پرداخته و سپس اقدام به خريد كنيد.

فروشگاه اينترنتي نفيس 24، مرجع بزرگ فروش انواع محصولات خانگي، شما عزيزان را در جهت خريد كالاي مورد نياز خود ياري مي كند. شما مي توانيد با مراجعه به فروشگاه نفيس 24، انواع محصولات خانگي ريز و درشت مانند يخچال، لباسشويي، ماشبن هاي ظرفشويي، خردكن، جارو شارژي و بسياري از اقلام ديگر را مشاهده و در صورت لزوم اقدام به خريد اينترنتي اين محصولات كنيد.