در خرید محصولات به جای اینکه اولویت شما برای انتخاب آن، ظرافت و قیمت باشد، باید قبل از هر چیز به امنیت آن محصول توجه داشته باشید. مخصوصا در بخاری ها که باید در استفاده از آن نکات امنیتی را رعایت کنیم. بخاری های آبسال بخاری های امن و بدون دودکش هستند تا شما مقتول قاتل خاموش نباشید! در این مقاله قصد داریم بخاری های آبسال را به شما معرفی کنیم. پس با نفیس 24 همراه باشید.

با خیال آسوده بخوابید و یا خانه را ترک کنید

سیستم بخاری آبسال، به این معنا نیست که اصلا دودی تولید نمیکند! بخاری های آبسال، بخاری هایی هستند که مجهز به سیستم هوشمند ODS هستند. یعنی این بخاری به محض اینکه متوجه شود که اکسیژن محیط به زیر 18 درصد رسیده است، خاموش شده تا ترکیب هوا و میزان اکسیژن به حالت عادی برگردد. البته نکته ایی که حائز اهمیت است اینکه نباید بخاری آبسال را در محل های بسته مانند اتاق خواب یا حمام استفاده کرد.

شرکت آبسال

شاید تا اینجا که این متن را خوانده اید، متوجه شده باشید که آبسال یک نام برای آن نوع از بخاری است، اما آبسال اسم شرکت تولید کننده آن است!

شرکت آبسال ادعا می کند که این بخاری ها برای اولین بار توسط آبسال تولید شده است

کمی درباره شرکت آبسال بدانیم

بخاری آبسال - شرکت آبسال

شرکت  آبسال در سال 1335 با نام ” شرکت لعاب ایران ” در شمال شرقی تهران تاسیس گردید و تا سال 1343 با تولید  محصولاتی  نظیر بشقاب ، کاسه ، متریال قوری ، ….. به فعالیت خود ادامه داد .  سپس از سال  1343  با تولید  اجاق گاز رومیزی ، اجاق گاز فر دار ، انواع بخاریهای گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی  به  جرگه  تولید کنندگان  لوازم خانگی  پیوست  .
به دنبال  رشد کیفی و کمی شرکت و  افزایش  مداوم سرمایه  و  تولیدات نام شرکت در سال 1345 به اونیورسال و در سال 1355 به اونیورسال (سهامی عام)  و در سال 1362 به آبسال تغییر  یافت .  در حال حاضر  این شرکت با سرمایه بالغ بر  سیصدو شصت هزار میلیون ریال و حدود 745 نفر پرسنل کارآمد  ،  62  سال  فعالیت  درخشان خود را سپری می نماید .

بررسی چند بخاری آبسال

بخاری آبسال مدل 463

بخاری آبسال - بخاری گازی آبسال مدل 463

مشخصات

این بخاری که در فروشگاه نفیس 24 هم موجود است، با قیمت مناسب، کیفیت عالیش و کم مصرف بودنش باعث رضایت مشتریان شده است!

سایر مشخصات این بخاری :

وزن 11 کیلوگرم، ابعاد 51*20*72 سانتی متر ، سیستم گرمایشی بیشینه توان گرمایشی 4400 کالری، کمینه توان گرمایشی 1800 کیلوکالری و فضای تحت پوشش 85 متر مکعب و جنس بدنه فلزی

بخاری آبسال هوشمند مدل 330F

بخاری ابسال - بخاری برقی آبسال مدل 330F

مشخصات

قیمت بسیار پایین، امنیت، کوچک و قابل حمل بودن این بخاری باعث شده است که محبوبیت زیادی داشته باشد. این بخاری هم در فروشگاه نفیس 24 موجود است

سایر مشخصات این بخاری:

وزن  کیلوگرم، ابعاد 27*15*18 سانتی متر، سیستم گرمایشی بیشینه توان گرمایشی 1450 وات و فضای تحت پوشش 12 مترمکعب

نویسنده : سینا حسینی