Bosch, Falmec, Whirlpool, آمازون, اخبار, ال‌ جی, تکنولوژی, زیمنس, سامسونگ, سونی, گوگل, مجله خبری نفیس 24, موبایل, نوکیا

 17 مورد از لوازم خانگی هوشمند و قابل کنترل با تلفن همراه (بخش دوم)

17 مورد از لوازم خانگی هوشمند و قابل کنترل با تلفن همراه بخش دوم 1  17 مورد از لوازم خانگی هوشمند و قابل کنترل با تلفن همراه (بخش دوم)

 17 مورد از لوازم خانگی هوشمند و قابل کنترل با تلفن همراه

این گالری مجموعه ای از 17 مورد برتر از لوازم خانگی هوشمند جدید را نمایش می دهد، گلچین برخی از بهترین ماشین های لباسشویی، یخچال ها، و دیگر وسایل که با گوشی هوشمند شما کار می کنند.

8- ماشین ظرفشویی GE سری Cafe با فولاد ضد زنگ

این ماشین ظرفشویی نه تنها یک دستگاه شفاف و براق با کنترل های مخفی می باشد، بلکه تا حد ممکن بین کابینت های آشپزخانه شما طوری قرار می گیرد که به چشم نمی آید. این یکی از لوازم خانگی نوآورانه جدید است که طوری طراحی شده است که با اپلیکیشن Kitchen طراحی شده توسط GE ارتباط برقرار می کند. شما می توانید آلارم هایی در مورد دور شستشو دریافت کنید، تایمر آن را تنظیم کنید، و ماشین ظرفشویی تان را از هر کجا در داخل یا بیرون خانه کنترل کنید. شما تعجب خواهید کرد که این وسیله چقدر راحت قابل استفاده است.

 ماشین ظرفشویی GE سری Cafe با فولاد ضد زنگ

9- لباسشویی و خشک کن GE با تکنولوژی هوشمند

همانند دیگر محصولات GE که در لیست ما قرار دارند، شما می توانید میزان بار این ماشین لباسشویی را با استفاده از اپلیکیشن گوشی تلفن هوشمندتان کنترل کنید. همچنین این اپلیکیشن امکان کنترل دور ماشین، تغییر تنظیمات، دانلود کردن دورهای سفارشی، و دریافت کردن آلارم زمانی که لباس داخل ماشین جا مانده است را فراهم می کند. شما حتی می توانید دور خشک کن ماشین لباسشویی را افزایش دهید تا لباس هایتان را گرم کنید زمانی که بیرون از خانه هستید، که این یکی از ویژگی های دلخواه ماست.

لباسشویی و خشک کن GE با تکنولوژی هوشمند

10- جاروبرقی رباتی VR9000 POWERbot

با استفاده از یک فلاش از مس، این جاروبرقی خانگی رباتیک به شما این امکان را می دهد که متوجه شوید که دستگاه به چیز جدیدی برخورده است. علاوه بر توانایی بسیار بالا در تمیز کردن، این دستگاه یک دوربین دیجیتال و ده سنسور هوشمند بر روی خود دارد تا مسیر بهینه برای تمیز کردن را تشخیص دهد. حتی زمانی که شما نمی خواهید آن را به صورت اتوماتیک جهت تمیز کردن خانه تان تنظیم کنید، مثلا فقط می خواهید یک نقطه خاص را تمیز کنید، می توانید از کنترل از راه دور موجود جهت مشخص کردن یک نقطه خاص استفاده کنید و تماشا کنید که POWERbot چطور این کار را انجام می دهد و زمانی که کارش تمام شد کنار می رود.

جاروبرقی رباتی VR9000 POWERbot

11- یخچال 4 درب با صفحه LCD و قابلیت اتصال به وای فا و کشوهای FlexZone به ارتفاع پیشخوان

ما قبول داریم که در ابتدا نسبت به پنل های LCD بزرگ بر روی یخچال ها شک داشتیم، اما تکنولوژی حقیقتا به بلوغ رسیده است. با وجود یک صفحه 8 اینچی و اتصال به وای فا، شما می توانید اینترنت را جستجو کنید و به راحتی بر روی یخچال به اپلیکیشن مورد نظر خود دست پیدا کنید، لیست خریدتان را تکمیل کنید و خنکی دمای یخچال را کنترل کنید. ویژگی منحصر به فرد دیگر این یخچال، یک دراور (کشو) با ارتفاع پیشخوان شما می باشد که به شما کمک می کند تا خوراکی های تان را سازماندهی کنید و دسترسی آسان به اقلام مربوط به کودکان را فراهم می کند.

یخچال 4 درب با صفحه LCD و قابلیت اتصال به وای فا و کشوهای FlexZone به ارتفاع پیشخوان

یخچال 4 درب با صفحه LCD و قابلیت اتصال به وای فا و کشوهای FlexZone به ارتفاع پیشخوان

12- ماشین لباسشویی با ظرفیت خیلی بزرگ، صفحه لمسی LCD با امکان پر شدن از جلو

این ماشین لباسشویی با یک اپلیکیشن مخصوص گوشی تلفن هوشمند ارتباط برقرار می کند تا زمانی که کار شستشو تمام شد به شما اطلاع دهد، امکان کنترل ماشین از راه دور را فراهم کند، تعداد دورها را افزایش دهد، و خیلی چیزهای دیگر. حالا دیگر مجبور نیستید زمانی که ماشین لباسشویی در حال کار کردن است در خانه بمانید، و دقیقا می دانید چه موقع لباس های تان آماده و تمیز شده اند. حتی می توانید زمانی که سر کار هستید ماشین لباسشویی را راه بیندازید و زمانی که به خانه می آیید لباس های تان کاملا تمیز و آماده هستند.

ماشین لباسشویی با ظرفیت خیلی بزرگ، صفحه لمسی LCD با امکان پر شدن از جلو

Whirlpool

13- ماشین لباسشویی هوشمند whirlpool  با قابلیت پر شدن از جلو با تکنولوژی حس ششم

تکنولوژی حس ششم به شما این امکان را می دهد که همیشه با ماشین لباسشویی تان در تماس باشید، و از اپلیکیشن گوشی هوشمند همراه این ماشین به منظور فعال کردن گزینه ها استفاده کنید، حتی زمانی که در خانه نیستید. این ماشین می تواند هر اطلاعات ضروری را برای شما ارسال کند، مصرف انرژی را رهگیری کند، و زمانی که به پودر رختشویی بیشتری نیاز است به شما اطلاع دهد.

ماشین لباسشویی هوشمند whirlpool  با قابلیت پر شدن از جلو با تکنولوژی حس ششم

ماشین لباسشویی هوشمند whirlpool  با قابلیت پر شدن از جلو با تکنولوژی حس ششم

14- خشک کن الکتریکی هوشمند whirlpool با قابلیت پر شدن از جلو، با تکنولوژی حس ششم

این خشک کن به شما این امکان را می دهد تا زمانی که در خانه نیستید و از طریق گوشی تلفن هوشمند خود، از ویژگی های هوشمندی مانند  Wrinkle Shield(سپر چروک شدن) به منظور فعال کردن گزینه های خاص استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات محصول را از طریق گوشی تلفن تان چک کنید یا از ویژگی های توصیه در خصوص مصرف انرژی استفاده کنید تا این موضوع را رهگیری کنید که در هر لحظه خاص خشک کن شما چه مقدار انرژی مصرف می کند.

خشک کن الکتریکی هوشمند whirlpool با قابلیت پر شدن از جلو، با تکنولوژی حس ششم

15- ماشین ظرفشویی هوشمند Whirlpool با تکنولوژی حس ششم

با استفاده از تکنولوژی حس ششم تعبیه شده در این ماشین، شما می توانید از ویژگی هایی مانند دستیار کنترل قفل به منظور فعال کردن گزینه هایی خاص استفاده کنید، حتی زمانی که در خانه حضور ندارید. اپلیکشین Smart Stats اطلاعات را کف دست شما قرار می دهد، در حالیکه ویژگی های انرژی هوشمند، این موضوع را رهگیری می کند که چه مقدار انرژی مصرف شده است. همانند دیگر لوازم خانگی هوشمند، شما می توانید نکات تازه و آپدیت های مربوط به این دستگاه را دریافت کنید، در حالیکه در خانه حضور ندارید، و نیز موجودی صابون خود را رهگیری کنید.

ماشین ظرفشویی هوشمند Whirlpool با تکنولوژی حس ششم

16- یخچال فریزر ساید بای ساید هوشمند Whirlpool با تکنولوژی حس ششم

همانند دیگر محصولات Whirlpool که آنها را لیست کردیم، شما همواره می توانید با استفاده از ویژگی های دستیار هوشمند بر روی گوشی تلفن هوشمندتان، با این یخچال در تماس باشید. شما می توانید ویژگی هایی مانند دستیار تعطیلات را فعال کنید، ویژگی که شماری از گزینه های را اعمال می کند زمانی که بیرون از شهر هستید. آمار و ارقام هم برای شما ارسال می شوند تا بتوانید مصرف انرژی و آلارم ها را رهگیری کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید هوشمند Whirlpool با تکنولوژی حس ششم

Crock-Pot

17-آرام پز هوشمند Crock-Pot با قابلیت Wemo

ما قبول داریم که یک آرام پز اولین جایی نبود که فکر کنیم تکنولوژی هوشمند بتواند استفاده زیادی در آن داشته باشد، اما این دستگاه خیلی زود نظر ما را تغییر داد. با یک اپلیکیشن که همراه این آرام پز ارائه شده است، شما می توانید درجه حرارت، تایمرها، و برنامه ریزی را از هر کجا و با استفاده از گوشی هوشمندتان انجام دهید، و این امر امکان راه اندازی آرام پز، گرم کردن غذایی که قبلا پخته شده است، و برنامه ریزی شام طوری که غذا درست زمانی که به خانه می رسید آماده باشد را برای شما فراهم می کند. همچنین این دستگاه خیال کسانی که زمانی که سر کار هستند شام­شان را در آرام پز قرار داده اند را راحت می کند.

آرام پز هوشمند Crock-Pot با قابلیت Wemo
آرام پز هوشمند Crock-Pot با قابلیت Wemo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.