یک تبلت 27اینچی بالای اجاق آشپزخانه شما

لوازم خانگی هوشمند بعدی GE، یک تبلت بسیار بزرگ برای آشپزخانه شما

لوازم خانگی هوشمند بعدی GE، یک تبلت بسیار بزرگ برای آشپزخانه شما

شرکت لوازم خانگی GE خواهان آن است که شما یک تبلت 27 اینچی بسیار بزرگ موسوم به هاب آشپزخانه برای سالن غذاخوری تان خریداری کنید، اما قرار نیست این جایگزین تخته برش شما شود.

در عوض، در نمایشگاه CES 2018 اعلام شده که این تبلت مستقیما بالای اجاق گاز شما نصب می شود  تا در عین حالیکه به عنوان یک هود عمل می کند تا از آسیب های حرارتی جلوگیری کند، به عنوان هاب مرکزی برای همه لوازم خانگی هوشمند GE شما نیز عمل کند.

این تبلت نه تنها خرید همه لوازم هوشمند مختلف آشپزخانه را تنها در یک بار خرید برای شما امکانپذیر می کند، بلکه به شما این امکان را می دهد که دستور پخت غذاها را بر روی اینترنت جستجو کنید، به تقویم تان دسترسی پیدا کنید و با استفاده از دوربینی که رو بروی شما قرار دارد تماس ویدیویی برقرار کنید.

علاوه بر این، با استفاده از دوربین های هوشمندی که نصب کرده اید، می توانید ببینید چه کسی پشت در است.

اگر می خواهید پُز آن چیزی که دارید روی اجاق گاز می پزید را بدهید، این تبلت یک دوربین رو به پایین دارد که به شما این امکان را می دهد تا از غذای خود عکس یا فیلم بگیرید و آن را در فیسبوک یا اینستاگرام منتشر کنید.

مراحل آزمایشی

انتظار نمی رود که این هاب آشپزخانه زودتر از اواخر امسال (و احتمالا فقط در آمریکا) به بازار برسد، اما انتظار می رود که لوازم خانگی GE این هفته یک واحد نمایشگر را در نمایشگاه CES عرضه کند. ما با تمام وجود منتظر هستیم تا این تبلت را در عمل ببینیم، و ببینیم آیا این رابط کاربری برای افرادی با قد کمتر از شش فوت هم قابل دسترس می باشد.

قیمت گذاری این تبلت نیز هنوز یک راز است، اما اگر تا اواخر این هفته چیزی در این مورد فهمیدیم، به شما هم اطلاع خواهیم داد.

هاب آشپزخانه لوازم خانگی GE یکی از لوازم تجمیع صفحات لمسی برای آشپزخانه است که ما در نمایشگاه CES امسال دیده ایم. بر اساس آنچه در مورد واحدهایی مانند یخچال هاب خانوادگی سامسونگ دیدیم، حدس می زنیم که صفحات لمسی به زودی به اندازه قاشق و چنگال در آشپزخانه ها رایج و متداول شوند.