ECOLUXE, اخبار, خدمات مشتریان, مجله خبری نفیس 24

نوار دور درب ضد باکتری (آنتی باکتریال) در یخچال و فریزر چه فایده ای دارد؟!

یخچال فریزر مدل ELF6NAH ELR6NA دوقلو اکولوکس 658لیتری 3 نوار دور درب ضد باکتری (آنتی باکتریال) در یخچال و فریزر چه فایده ای دارد؟!

یخچال های با ویژگی آنتی باکتریالدر یخچـــــال فــریزرهـــای اکــولوکس با استفــــاده از فـــــن آوری عــــایق بندی سیکلوپنتان ضریب نفوذ حرارت به حــداقل رسیده و به وسیله نوارهای دور درب آنتی باکتریال، مواد غذایی و سبزیجات تا مدت زمــان بالایی تازگی روز اول را حفظ می نماید.

 نوارهای دور درب آنتی باکتریال نسبت به نوارهای دور درب عمومی پهنتر و قدرت جذب بیشتری دارند که باعث می شود رد و  بدل هوای گرم و سرد از داخل به خارج و بالعکس در یخچال و فریزر به حداقل برسد. این طراحی کمک شایانی به کمتر مصرف شدن انرژی نیز می نماید. از این لحاظ هست که رده مصرف انرژی در محصولات با نوار آنتی باکتریال A و به بالاست، که نشان از مصرف بهینه انرژی میدهد.

فناوری Cooling Twin یا سیستم خنک کننده دوگانه ویژگی است که سیستم با وجود تنها یک کمپرسور از دو فن و دو آواپراتور مجزا جهت خنک سازی یخچال و فریزر بصورت جداگانه استفاده می شود. این ویژگی امکان نفوذ هوا بین دو محفظه یخچال و فریزر را بطور کامل از بین می برد. حفظ رطوبت بیشتر در یخچال و عدم امکان تلاقی بو بین دو محیط از مزایای بارز سیستم خنک کنندگی دوگانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.