تکنولوژی, سامسونگ, مجله خبری نفیس 24, نمایشگاه بین‌المللی

نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018

نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018

نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018

هاب خانوادگی جدید همراه با دستیار صوتی هوشمند Bixby و کنترل خانه متصل، زندگی متصل را به یک سطح شخصی سازی شده تر می برد

شرکت سامسونگ امروز از نسل بعدی یخچال هاب خانوادگی خود پرده برداری کرد، و به باز تعریف و پیشگامی خود در مقوله یخچال ادامه داد. هاب خانوادگی که برنده جایزه بهترین نوآوری 2018 می باشد، استاندارد جدیدی برای متصل کردن زندگی ها تعریف کرده است. هاب خانوادگی جدید در نمایشگاه بین المللی لوازم الکتریکی مصرفی (CES) که 9-12 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد به نمایش گذاشته می شود.

نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018

هاب خانوادگی در 2018 بازه وسیعی از ویژگی های هوشمند را ارائه می کند که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا کارهایی که پیش از آن امکان انجام آن را نداشتند را انجام دهند. این کارها هماهنگ کردن ذخیره مواد غذایی و آماده سازی وعده های غذایی، در ارتباط نگه داشتن و سازمان دهی بهتر اعضای خانواده، و فراهم کردن سرگرمی های بهتر را شامل می شود. همچنین، هاب خانوادگی با اضافه شدن کنترل صدای Bixby و تلفیق شدن با اکوسیستم اینترنت اشیاء SmartThing هوشمندتر از گذشته شده است.

جان هرینگتون، نایب رئیس و مدیر کل لوازم خانگی سامسونگ گفت، “از زمان معرفی هاب خانوادگی در 2016، مصرف کنندگان از آن به عنوان ستاد فرماندهی دیجیتال خانه های شان استقبال کرده اند تا از آن در مدیریت غذا، خانواده و سرگرمی کمک بگیرند. ما از نزدیک به کاربران کنونی گوش فرا داده ایم و هاب خانوادگی جدیدی را ایجاد کرده ایم که هوشمندتر و پیشرفته تر از قبل است. تلفیق کردن Bixby و SmartThing با این هاب خانوادگی یک سطح جدید از اتصال هوشمند با اتاقی که افراد بیشترین زمان خود را در آن سپری می کنند را ایجاد کرده است: آشپزخانه”.

ساده سازی زندگی با کنترل خانه هوشمند

هاب خانواگی جدید با اکوسیستم SmartThing کار می کند، که به کاربران این امکان را می دهد تا خانه های متصل شان را از صفحه هاب خانوادگی کنترل و رصد کنند. اپلیکیشن SmartThing به صورت یکپارچه هاب خانوادگی را با صدها لوازم خانگی سامسونگ و دیگر لوازم خانگی سازگار متصل می کند. بنابراین، اکنون، علاوه بر اینکه افراد زمانی که داخل فروشگاه هستند می توانند ببینند چه چیزهایی داخل یخچال دارند، می توانند یادداشتی روی وایت برد قرار دهند تا به بچه ها یادآوری کنند که بعد از مدرسه اتاق شان را تمیز کنند، و کاربران می توانند بی شمار کار دیگر را انجام دهند بدون اینکه نیاز باشد از آشپزخانه خارج شوند، از جمله مشاهده اینکه چه کسی پشت در زنگ می زند، تنظیم درجه حرارت خانه، چک کردن بچه که در اتاق بغلی خواب است، و کارهای بسیار دیگر، که همه اینها از طریق صفحه نمایش یخچال امکانپذیر است.

بهبود مدیریت غذایی

هاب خانوادگی، با استفاده از اپلیکیشن View Inside، که به کاربران این امکان را می دهد تا از هر کجایی که هستند داخل یخچال را ببینند، به مصرف کنندگان کمک می کند تا غذای خود را مدیریت کنند. Meal Planner که به تازگی و در سال 2018 عرضه شده است، با فراهم کردن دستور پخت هایی برای خانواده و بر اساس ترجیحات غذایی آنها، محدودیت های رژیم غذایی آنها و تاریخ های انقضای مواد غذایی موجود، مدیریت غذا را به یک سطح شخصی سازی شده تر می برد. همچنین هاب خانوادگی به واسطه اپلیکیشن Deals که به کاربران این امکان را می دهد تا تخفیف ها و هراجی های عالی را پیدا کنند، در زمان و هزینه آنها صرفه جویی می کند و آنها را مستقیما در لیست خرید یا کارت وفاداری ذخیره می کند.

تقویت ارتباط های خانوادگی

هاب خانوادگی جدید با توانایی سفارشی سازی شده خود برای به اشتراک گذاری تقویم ، عکس ها و یادداشت ها، افراد خانواده را متصل تر و سازمان یافته تر می کند. با وجود Bixby، هاب خانوادگی می تواند صدای افراد را تشخیص دهد و اطلاعاتی شخصی سازی شده بر اساس ترجیحات آنها ارائه کند. اگر از این هاب سوال کنید، “سلام Bixby، امروز چه خبر؟” این دستگاه اخبار، آخرین وضعیت آب و هوا و تقویم را برای شما و به صورت سفارشی سازی شده برای کاربر می خواند.

ایجاد راه هایی جدید برای داشتن سرگرمی در منزل

با داشتن آپشن های نوآورانه تلویزیون و موسیقی، این هاب خانوادگی آشپزخانه را به محلی برای معاشرت با اعضای خانواده و دوستان تبدیل می کند. کاربران می توانند از طریق پلتفرم های پخش موسیقی به میلیون ها آهنگ گوش کنند یا از اپلیکیشن رادیو آن استفاده کنند، یا تلویزیون هوشمند سامسونگ شان را تماشا کنند. هاب خانوادگی جدید، همچنین از اسپیکر AKG با کیفیت عالی برخوردار است. علاوه بر این، کاربران می توانند محتوا را از گوشی های هوشمندشان به یخچال هاب خانوادگی منتقل کنند.

سامسونگ در مشارکت با شرکت های پیشروی مانند HomeAdvisor، Pinterest، The Weather Company، و Buzzfeed’s Tasty بازه محتوایی هاب خود را توسعه می دهد. همچنین سامسونگ به مشارکت با شرکای کلیدی خود شامل allrecipes، ring، و Grubhub ادامه می دهد تا تجربه کاربران از آشپزخانه را بهبود دهد و سبک زندگی هوشمندتر را برای آنها فراهم کند.

سامسونگ این پلتفرم را به 4 مدل جدید 4D FDR توسعه می دهد، و مجموع آنها را به 14 می رساند. این امر این اطیمنان را ایجاد می کند که پیکربندی هاب خانوادگی به گونه ای خواهد بود که نیازهای خانوادگی همه مصرف کنندگان را برآورده خواهد کرد.

هاب خانوادگی جدید بهار امسال در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.