ماجرای قوری چای و افسانه جنگ ستارگان

من قصد دارم خودم را به چای تشبیه کنم تا از این طریق بتوانم این کتری زیبا که الهام گرفته از شخصت افسانه ای “جنگ ستارگان دارت وادر” است را توجیه کنم.

ماجرای قوری چای و افسانه جنگ ستارگان

من به هیچ عنوان طعم جدیدی برای چای یا دیگر دمنوش های داغ ایجاد نکرده ام، پس چطور می خواهم افراد را متقاعد کنم تا 71 دلار بابت این کتری جدید که شبیه به کلاه­خود دارت وادر است بپردازند؟ حتی دسته این کتری هم تقلیدی جزئی از شمشیر لیزری وادر می باشد. قرار است چطور در برابر این موضوع مقاومت کنم؟ من تنها یک انسان هستم!

در تعجب هستم که چطور پیش از این هیچ کس ارتباطی بین کلاه­خود وادر و کتری ایجاد نکرده است، خصوصا با توجه به اینکه  موضوع فیلم جنگ ستارگان با لوازم آشپزخانه پیوند خورده بود. اما توضیحات این آیتم حماسی را مطالعه کنید:

در فضا هیچ کس نمی تواند جیغ کشیدن شما را بشنود… که جای تاسف دارد، زیرا کتری دارت وادر بسیار شیک و عالی یک سوت دارد که می تواند فورس (دیگر شخصیت جنگ ستارگان) را بیدار کند.

در فکر آن هستید که یک استکان چای دارجلینگ یا یک قوری دمنوش معطر آماده کنید؟ پس اجازه دهید تا خدای تاریکی یک دستکش ضد حرارت به شما بدهد. این کتری که شبیه به سر کلاه­خود دار وادر درست شده است (البته با یک شمشیر لیزری که به آن جوش داده شده است)، دارای مجوز رسمی می باشد، و از فولاد ضد زنگ بسیار باکیفیت درست شده است و ظرفیت آن 1.7 لیتر آب می باشد.

در فکر آن هستید که یک استکان چای دارجلینگ یا یک قوری دمنوش معطر آماده کنید

کمی ناامید هستم از اینکه چرا سوت این کتری ساخته شده از فولاد ضد زنگ و پلاستیک، زمانی که آب در آن شروع به جوش آمدن می کند صدای “مارش سلطنتی” جان ویلیام را اجرا نمی کند. اما چه کسی را مسخره می کنم؟ من بیشتر روزها هیچ استفاده ای برای آب جوش ندارم، اما این کتری قرار است از قفسه های من سر در بیاورد.