لوازم خانگی جی پلاس، از محصولات برند جی پلاس می باشد. این برند از اواخر سال 1397، پس از اوج گرفتن تحریم ها ، وارد بازار ایران شد. این برند یکی از زیر مجموعه‌های شرکت گلدیران است. این برند یکی از زیر مجموعه‌های شرکت گلدیران است.

شرکت گلد ایران نماینده محصولات ال جی در ایران، پس از کمرنگ شدن محصولات ال جی دربازار ایران ، اقدام به تولید لوازم خانگی نمود.” جی پلاس ” شکل اختصاریافته، گلد ایران پلاس است.

لوازم خانگی جی پلاس چیست؟

لوازم خانگی جی پلاس با داشتن کیفیت مناسب و طراحی های مدرن و به روز، توانسته است علاوه بربازارهای داخلی، بازارهای خاورمیانه را نیز به خود جذب کند.

این برند کار خود را با تولید مدل های مختلف تلویزیون آغاز کرد. که در همان گام اول بسیار موفق بود. هم اکنون در بازارایران می توان انواع محصولات این برند ایرانی را مشاهده کرد که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است.

لوازم خانگی جی پلاس

قیمت لوازم خانگی جی پلاس

این برند دارای محصولات زیادی می باشد. با شدت گرفتن تحریم ها علیه ایران، روز به روز به تولیدات گلد ایران، اضافه شده است. امروزه ما می توانیم انواع لوازم خانگی را مدل های مختلف در بازار ببینیم.

هرکدام ازاین محصولات، با توجه به مدل و امکاناتی که دارند، دارای قیمت متفاوتی می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از آخرین محصولات و همچنین قیمت این محصولات به سایت نفیس 24 مراجعه فرمایید.

لوازم خانگی جی پلاس

لوازم خانگی جی پلاس ساخت کجاست؟

محصولات جی پلاس، تولید شرکت گلد ایران است. گلد ایران پس از اینکه ورود محصولات ال جی به بازار ایران، بسیار محدود شد واز طرف دیگر آنچه هم که  در بازارلوازم خانگی پیدا میشد ، دارای قیمت بسیار بالایی بود؛ تصمیم به تولید لوازم خانگی گرفت.

هم اکنون این برند داخلی در بازارلوازم خانگی روند رو به رشدی دارد و پیش بینی می شود لوازم خانگی جی پلاس پا را فراتر از ایران و خاورمیانه گذاشته و وارد بازار های جهانی شود.

کیفیت لوازم خانگی جی پلاس :

شاید برای شما این سوال پیش آمده است که آیا کیفیت لوازم خانگی این برند خوب است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت که سابقه گلد ایران درایران و همکاری با شرکت های کره ای، در کنار ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات جی پلاس، می تواند تضمینی برای کیفیت محصول باشد.

لوازم خانگی جی پلاس
خرید لوازم خانگی جی پلاس :

برای خرید لوازم خانگی جی پلاس، نه تنها می توانید بصورت حضوری خرید نمایید، بلکه می توانید بصورت آنلاین از سایت نفیس 24، لوازم خانگی مورد نیاز خود را خرید نمایید.

سعی ما بر این است تا خریدی راحت و مطمئن را برای شما فراهم کنیم.

محصولات لوازم خانگی جی پلاس :

محصولات لوازم خانگی جی پلاس، دارای به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا هستند. شرکت گلد ایران در کنار سالها تجربه و همکاری با برندهای معتبر جهانی توانسته است محصولات با کیفیتی را روانه بازار کند.

لوازم خانگی جی پلاس

طراحی های زیبا و مدرن، بهره مندی از تکنولوژی روز، تنوع محصولات در کنار ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات جی پلاس، سبب شده است این محصولات، در بازار لوازم خانگی روز به روز جایگاه بیشتری را به خود اختصاص بدهند. در بازار لوازم خانگی روز به روز جایگاه بیشتری را به خود اختصاص بدهند.

تلویزیون جی پلاس :

محصولات جی پلاس در بازار لوازم خانگی بسیار متنوع می باشد .

یکی از محصولات مهم این برند تلویزیون هایی هوشمند هستند که جایگاه خاصی در بازارگوشی موبایل به خود اختصاص داده اند. تلویزیون جی پلاس همانند سایر محصولات جی پلاس دارای تنوع بالایی است. شما متناسب با هر سلیقه و فضا و امکانات خود می توانید تلویزیون جی پلاس را خریداری نمایید.

تلویزیون جی پلاس دارای انواع معمولی و غیرهوشمند و همچنین هوشمند و پیشرفته می باشد. شما به راحتی می توانید آنچه را که می خواهید در این برند ایرانی بیابید.

قیمت تلویزیون جی پلاس :

قیمت تلویزیون جی پلاس با توجه به مدل آن متفاوت است. شما مشتریان عزیز با توجه به سلیقه و امکانات خود می توانید تلویزیون جی پلاس مناسب خود را خریداری نمایید.

ما در نفیس 24 سعی کرده ایم انواع تلویزیون جی پلاس، به همراه قیمت انواع مدل های این برند را، در اختیار شما عزیزان بگذاریم.

لوازم خانگی جی پلاس
یخچال و فریزر های جی پلاس :

یکی دیگر از ممحصولات جی پلاس ، یخچال و فریزر جی پلاس است. این برند در زمینه‌ ی تولید یخچال و فریزر نیز محصولات بیشماری تولید کرده است و دارای تنوع می باشد. هم اکنون برند جی پلاس، انواع ساید بای ساید  و یخچال فریزر های بالا فریزر و پایین فریزر را با قیمت مناسب، تولید کرده است.

قیمت یخچال فریزر جی پلاس:

لازم به ذکر ایت این تولیدات، متناسب با هر سلیقه و امکانات مصرف کنندگان خود اقدام به طراحی و تولید یخچال فریزر جی پلاس کرده است. هم اکنون شما عزیزان می توانید انواع یخچال و فریزرجی پلاس را در بازار بیابید و متناسب با امکانات ، هزینه و سلیقه خود خریداری نمایید. قیمت یخچال فریزر جی پلاس متناسب با مدل و سایز آن متغیرمی باشد.

لوازم خانگی جی پلاس

گوشی موبایل جی پلاس :

از دیگر محصولات ، گوشی موبایل جی پلاس است. این محصولات با شعار «واقعیت، می‌ارزد» تولید و روانه بازار شده است. قیمت مناسب و تنوع مدل و رنگ گوشی موبایل جی پلاس سبب شده این محصول گلد ایران جایگاه خود را در بازار به دست بیا ورد.

لوازم خانگی جی پلاس