Haier, اخبار, تکنولوژی, مجله خبری نفیس 24

عرضه یخچال های 5 ستاره Direct Cool شرکت Haier به بازار

عرضه یخچال های 5 ستاره Direct Cool شرکت Haier به بازار عرضه یخچال های 5 ستاره Direct Cool شرکت Haier به بازار

عرضه یخچال های 5 ستاره Direct Cool شرکت Haier به بازار

شرکت Haier سری های 5 ستاره یخچال های Direct Cool را در هند به بازار عرضه می کند

عرضه یخچال های 5 ستاره Direct Cool شرکت Haier به بازار

یخچال های 5 ستاره (direct cool (DC با قیمتی از 19.050تا 23.050 روپیه در دسترس هستند. یخچال های 5 ستاره DC با یک پرداخت شیشه ای بسیار حیرت انگیز و الگوهایی از گلهای زیبا در دسترس هستند.

شرکت لوازم خانگی Haier Appliances India عرضه یخچال های 5 ستاره سری Direct Cool خود به بازار هند را اعلام کرد. این یخچال ها با قیمتی از از 19.050تا 23.050 روپیه در دسترس هستند. یخچال های 5 ستاره DC با یک پرداخت شیشه ای بسیار حیرت انگیز و الگوهایی از گلهای زیبا در دسترس هستند.

این یخچال های DC به ویژگی هایی عالی مجهز هستند و با یک ساختار قدرتمند و یک طراحی شیک به بازار عرضه شده اند. این یخچال های با کیفیت بالا، کمپرسورهایی با عملکرد بالا و مصرف انرژی محدود دارند و به کاهش مصرف برق تا حدود 0.35 واحد برق در یک روز کمک می کنند که کمتر از مصرف 2 لامپ کم مصرف است. این کمپرسورها با داشتن کیفیت بالا، توانایی فراهم کردن سرمایش موثر و کارآمد در تمام قسمت های یخچال را دارند، و قدرت حفظ طولانی این سرمایش را نیز دارا می باشند.

همچنین این یخچال های از یک تکنولوژی تولید یخ تنها در یک ساعت برخوردارند که تنها در 60 دقیقه یخ تولید می کند. علاوه بر این، در این یخچال ها یک عایق PUF ضخیم و کویل هایی کوندانسور برای سرمایش موثر تعبیه شده است. علاوه بر این، این یخچال ها بدون یک استابلایزر کار می کنند و از گازهای فاقد کلرو فلورو کربن (CFC) استفاده می کند تا مشکل آلودگی زیست محیطی به همراه نداشته باشند.

رئیس شرکت Haier در زمان راه اندازی این محصول گفت، “ما خوشحال هستیم این سری جدید از یخچال های 5 ستاره را به بازار عرضه می کنیم؛ یخچالی که یکی از بهترین محصولات در این صنعت می باشد. با تعهدی که به تولید محصولات با کیفیت برای مصرف کنندگان داریم، ما این محصول جدید را عرضه کرده ایم که حداقل مقدار انرژی را مصرف می کند و به پاک و ایمن نگه داشتن محیط زیست کمک می کند. این یخچال با طرحی بسیار ظریف و تکنولوژی بسیار پیشرفته تولید شده است و ترکیبی کامل برای برآورده کردن نیازهای دنیای مدرن مصرف کنندگان امروزی می باشد”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.