تضمین بهترین قیمت به چه معناست؟

سیاست قیمت‌‏گذاری در نفیس24 مبتنی بر اصل مشتری مداری و احترام به حقوق خریداران است. هدف ما خرید آسان، حذف واسطه ها و در نتیجه کاهش قیمت محصولات می‌باشد. تمامی محصولات با گارانتی معتبر خدمت شما عرضه می شود. ما همواره برای شما تخفیفات و جشنواره های جذاب و دلگرم کننده داریم. سایت ما شامل تخفیفات چشمگیر حتی نسبت به فروشگاه مرجع می باشد. با این تضمین، چنانچه در صورت خرید یک محصول، به مورد مشابه با کمتر از آن  قیمت در دیگر سایت های برخورد نمودید، ما با کمال میل مابه التفاوت قیمت را برای شما ارسال خواهیم کرد.

شرایط لازم جهت پذیرش تضمین بهترین قیمت؟

جهت پذیرش درخواست تضمین، لازم است شرایط زیر برقرار باشد:

محصول خریداری شده داری رنگ، مدل و لوازم جانبی یکسان باشد.(عموما محصولات با رنگ غیر یکسان دارای قیمت های متفاوت می‌با‌شند).

فاکتور خرید از فروشگاه نفیس به همراه مهر معتبر همراه محصول خریداری شده باشد.

محصول مقایسه شده در تاریخ یکسان مورد بررسی قرار گرفته شود(شرایط تورم، افزایش و کاهش قیمت و جشنواره و شرایط زمانی کاملا مشابه در نظر گرفته می شود)

فروشگاه یا وب سایت که مورد مقایسه از نظر قیمت قرار گرفته، دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت بوده و همچنین از نظر محتوا به صورت کامل بروزرسانی شده باشد.

برای مقایسه محصول خریداری شده همواره قیمت تمام شده ملاک مقایسه باشد. در بعضی موارد قیمت ارسال رایگان به نوعی از خریدار گرفته می شود. در نتیجه قیمت نهایی خرید و استفاده نهایی از کالا می بایست مورد بررسی قرار گیرد.

زمان درخواست خریدار برای بررسی قیمت نیز حائز اهمیت است. لازم است تا حداکثر 24 ساعت پس از خرید و در صورت نیاز، درخواست مقایسه قیمت انجام گیرد.

فاکتور خرید نباید مخدوش با خط خوردگی داشته باشد. در اینصورت درخواست بررسی رد خواهد شد.

درخواست هایی که با استناد به سایت های صرفا جهت مقایسه طراحی شده باشند، رد خواهد شد.

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری نباید مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نماید.

در صورت مشاهده تخلف و یا سوءاستفاده، این فروشگاه می تواند از بررسی درخواست خودداری نماید.

هدف ما از اجرای این طرح ایجاد حس آرامش در خرید مشتریانمان است. از این رو جهت بررسی قیمت قابل درخواست خود، فقط و فقط کافیست فاکتورخرید خود را برای ما فرستاده تا کارشناسان فروش ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند.

زمان درخواست و نحوه رسیدگی؟

در صورت نیاز لازم است درخواست خریدار در کمتر از 48 ساعت پس از ارائه فاکتور، ارسال شود.

حداکثر زمان بررسی 3 روز کاری خواهد بود.(این زمان شامل پنجشنبه و ایام تعطیل نمی باشد)

در صورت تایید شدن درخواست خریدار، مبلغ تفاوت به حساب وی واریز خواهد شد.

از ما بپرسید!

کافیست با شماره 397 222 77-021 نفیس24 تماس حاصل نمایید.