سامسونگ دیوار حرفه ای را برای صنعت تبلیغات راه اندازی می کند

سامسونگ در نمایشگاه InfoComm 2018، دیوار حرفه ای (Wall Professional) را برای صنعت تبلیغات راه اندازی می کند

نمایشگر میکرو ال ای دی سامسونگ که تجربه بصری منحصر به فردی را ارائه می کند، در میان دیگر نوآورهای این شرکت به نمایش گذاشته شده است.

سامسونگ امروز در نمایشگاه InfoComm 2018، معرفی “دیوار حرفه ای” را اعلام کرد – یک صفحه نمایش میکرو ال ای دی ماژولار که اندازه آن می تواند صدها اینچ باشد، در حالیکه رنگ مشکی، روشنایی، و کنتراست تاثیر گذاری را در هر محیط تجاری فراهم کند. حاضران در نمایشگاه InfoComm 2018 به “دیدن عظمت” این دیوار حرفه ای و نیز دیگر محصولات تصویری و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در غرفه سامسونگ ((#C3127) دعوت شدند. پیش سفارش این دیوار های تبلیغاتی از اکنون امکانپذیر است و اولین سفارشات در سه ماهه سوم سال 2018 تحویل خواهند شد.

سامسونگ امروز در نمایشگاه InfoComm 2018، معرفی "دیوار حرفه ای" را اعلام کرد

دیوار حرفه ای

سئوگ جی کیم، قائم مقام اجرایی کسب و کار نمایشگرهای بصری شرکت سامسونگ گفت، “از طریق راه اندازی دیوار حرفه ای، ما تعامل کاربران و نحوه نمایش محتوای کسب و کارها را با ارائه یک تجربه بصری منحصر به فرد تغییر خواهیم داد. این صفحه نمایش که اولین نمونه در نوع خود می باشد، تنها یکی از محصولات ارائه شده ما در نمایشگاه InfoComm 2018 می باشد که هدف آن فراهم کردن یک تجربه بصری پیشرفته و نسل جدید می باشد. ما چشم به راه هستیم تا دیدگاه خود در خصوص آنچه در ادامه به بازار خواهد آمد را با مشتریان، شرکا، و همتایان خود در بزرگترین رویداد در حوزه صوتی تصویری حرفه ای به اشتراک بگذاریم”.

دیوار حرفه ای: آینده تکنولوژی های نمایشی

یک گونه تجاری و آماده نمایشگرها که مصرف کنندگان در نمایشگاه CES 2018 بیشترین صحبت ها را در مورد آن داشتند، دیوار حرفه ای می باشد که از یک طراحی ماژولار دارای قابلیت پیکربندی و سفارشی سازی برخوردار است. این محصول تصاویر کاملا مشکی و رنگی را در یک محیط روشن، و نیز در تاریکی، فراهم می کند. طراحی شیک این دیوار حرفه ای، لابی هر شرکت، موزه، گالری، یا فضای خرده فروشی لوکسی را کاملا مدرن خواهد کرد. این دیوار حرفه ای کاملا قابل اطمینان و کارآمد می باشد. در هر شرایطی، تکنولوژی نمایشی HDR10+ و ماژول های پیکسلی میکرو ال ای دی، روشنایی حداکثری بی نظیر 1600nit، نمایش عالی رنگ ها و تصویری عالی و بدون فیلترهای رنگی یا نور پشت زمینه را تولید می کند.

مشکی عالی – رنگ مشکی جوهره جزئیات است. دیوار حرفه ای، جوهره رنگ مشکی را شکل می دهد. امتزاج یک رنگ مشکی پایه استثنائی با یک تکنولوژی تخصصی بازتاب فوق العاده پایین رنگ مشکی، سطوحی از رنگ مشکی محض را فراهم می کند که کنتراستی بی نظیر و جزئیاتی دقیق را فراهم می کند.

رنگ های عالی – جزئیات واقعی از رنگ های واقعی پدید می آید. کیفیت ذاتی رنگ های دیوار حرفه ای، همراه با خلوص رنگی دو برابر بهتر و گستره ای بسیار وسیع تر از رنگ ها نسبت به LED های معمولی، رنگ هایی با طراوت و در عین حال طبیعی را فراهم می کند که تجربه بصری الهام بخش و حیرت آوری را به همراه خواهد داشت.

پالایش عالی – نوآوری به روز این محصول، برخورداری از پالایش می باشد. موتور کیفیت تصویر پیشگام صنعت موجود در دیوار حرفه ای – پالایش پیشرفته تصویر HDR، HDR10+ – از یک توانمندی درک مستقیم برای فراهم کردن اوج روشنایی بهینه و یک نمایش فوق العاده دقیق متمایز کننده رنگ های خاکستری جهت ارائه تصاویری واقعی برخوردار است.

MagicINFO 6: ساده سازی ایجاد و مدیریت محتوا

MagicINFO6 آخرین پلتفرم مدیریت محتوای شرکت سامسونگ می باشد که به کسب و کارها در هر محیطی این امکان را می دهد تا به راحتی محتوای مورد نظر خود را در سراسر شبکه تابلوهای تبلیغاتی شان ایجاد، برنامه ریزی، و مستقر کنند. این پلتفرم با سیستم عامل TIZEN 4.0 کار می کند که قابلیت از راه دور و یکپارچه ای را هم از نظر سخت افزار و هم از نظر نرم افزار ارائه می کند، و از مدیریت از راه دور پشتیبانی می کند. این قابلیت، تیم های تولید محتوا را قادر می سازد تا طرح ها و برنامه زمان بندی پیام های شان را در هر زمان و هر مکانی به روز رسانی کنند. MagicINFO 6 بهترین پلتفرم این صنعت به منظور پشتیبانی از سخت افزار دستگاه همراه با چک کردن دستگاه از نظر سالم بودن و به منظور تشخیص خطاهای احتمالی و رفع مشکل آنها می باشد. این پلتفرم با همه تابلوهای تبلیغاتی سامسونگ که سیستم عامل TIZEN 4.0 بر آنها سوار است، از جمله دیوار حرفه ای، نمایشگرهای UHD هوشمند سری های QMN و QBN، و نمایشگر LED سری های IF سازگار است.

تابلوهای تبلیغاتی دو طرفه فضای آزاد

تابلوهای تبلیغاتی دو طرفه فضای آزاد

 

تابلوهای تبلیغاتی دو طرفه فضای آزاد: تبلیغات خود را دو برابر کنید، درآمدتان را به حداکثر برسانید

حاضران در نمایشگاه InfoComm 2018 همچنین اولین افرادی خواهند بود که نمایشگرهای تبلیغاتی دو طرفه فضای آزاد (مدل OH85N-D) را خواهند دید. این تابلوهای تبلیغاتی فضای باز دو طرفه که مورد پشتیبانی سیستم عامل TIZEN 4.0 می باشند، و در یک نمایشگر 85 اینچی در دسترس هستند، برای فضاهای بازی همچون پوشش های ایستگاه های اتوبوس و نیمکت های خیابانی در دسترس هستند. با نمایش دادن محتوای تبلیغاتی روی دو طرف این نمایشگرها، انتظار می رود که درآمد تبلیغاتی برای کسب و کارهای تبلیغ شده به حداکثر برسد.

تابلوهای تبلیغاتی هوشمند UHD: یک تجربه قدرتمند و متنوع

نمایشگرای UHD هوشمند سامسونگ، سری های جدید QMN (500nit روشنایی) و QBN (350nit روشنایی)، با برخورداری از سیستم عامل TIZEN 4.0، محتوای واضح تر و با طراوت تری را برای کاربرانی که به دنبال یک تجربه قدرتمند و متنوع هستند فراهم می کنند. موتور هوشمند این تابلوهای نمایشگر به صورت اتوماتیک محتوای فول اچ دی را برای هر منبعی ارتقاء می دهد تا کیفیت UHD را واضح تر کند، تجربه دیدن را به طور همزمان و بدون نیاز به ورود دستی بهبود بخشد. عرضه جهانی تابلوهای تبلیغاتی UHD هوشمند، از جمله برای آمریکای شمالی، ماه ژوئن خواهد بود.

تابلو تبلیغاتی LED سری های IF سامسونگ

تابلو تبلیغاتی LED سری های IF سامسونگ

تابلوهای LED سری های IF : کیفیت برتر تصویر

سامسونگ در این نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی LED سری های IF با فواصل پیکسل بسیار ریز (مدل P1.2)، که ژوئن امسال در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. این نمایشگرهای پیشرفته، فن آوری های پردازش ویدیویی پیشگام سامسونگ را با تصفیه تصویر HDR تلفیق می کنند تا وضوح و پیچیدگی بیشتری به محتوای نمایش داده شده بیفزایند – و همه اینها در یک طرح فشرده و به راحتی قابل نگهداری ارائه شده است. این تابلوها از یک تکنولوژی انطباق صحنه به صحنه تخصصی برخوردار هستند که سطوح انتقال تدریجی و روشنایی را در درون هر فریم محتوای منفرد به صورت بهینه در می آورد، تا تصویری با بیشترین جزئیات و به واقعی ترین شکل ممکن تولید شود.