ECOLUXE, HYUNDAI, SHARP, اخبار, ال‌ جی, سامسونگ, مجله خبری نفیس 24

زمان نگهداری میوه و سبزی را چطور افزایش می‌دهید؟؟؟

تبلیغ یخچال های دارای محفظه میوه و سبزیجات زمان نگهداری میوه و سبزی را چطور افزایش می‌دهید؟؟؟

شاید شما هم به قول قدیمی ها “دستتون به کم نمیره”. همیشه تو خریدها به بیشتر خریدن و کم نبودن فکر میکنید. تو این زمان هست که خانم خونه دردسر نگهداری رو به دوش میکشه.

اگر کالاهایی که خرید کردید کمتر خراب میشن مشکلی تو نگهداری اونها ندارید. ولی چنانچه میوه و مواد خوراکی خرید میکنید حتما فکر جا دادن تو بهترین قسمت یخچال برای بیشتر موندن و یخ نزدن اولین فکر شماست.

کشوی تازه نگهدارنده سبزی و میوه

سبزی خوردن از خوراکی های محبوب کنار غذا در نزد ما ایرانی هاست. طعم و خواص درمانی آن بر هیچکس پوشیده نیست. ولی به محض ورود به یخچال و فرآیند یخ‌زدگی، لذت استفاده در وعده های بعد کم میشود. اینجاست که فناوری به کمک ما میاد.

یخچال‌های روز دنیا بر اساس نیازهای ما طراحی می‌شوند. محفظه های مختلف در طول زمان به آنها اضافه شده است. جای تخم مرغ، محفظه نوشیدنی یا بار، محفظه آبریز و … . کشو و محفظه تازه نگهداری میوه و سبزیجات با ابداع یک روش ساده زمان نگهداری این مواد خوراکی را چند برابر بیشتر میکند. با تنظیم دمای محفظه میتوانید زمان ماندگاری مواد داخلی آن را برای تازگی بیشتر تغییر دهید. پس اگر دستتان به کم نمیرود اول یخچالی با این ویژگی برای نگهداری بیشتر مواد غذایی خود خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.