یخچال فریزر از جمله ضروری ترین وسایل آشپزخانه می‌باشد که به جرات می‌توان گفت بدون حضور آن ها شرایط بسیار بدی را تجربه خواهیم کرد. اینک در گروه نفیس 24 قصد داریم نکات فنی در انتخاب یخچال فریزر را برای شما بیان کنیم و با شرح انواع یخچال فریزر مانند یخچال فریزر دوقلو، ساید بای ساید، فریزر پایین، فریزر بالا  و سایر مدل ها شما را تا رسیدن به انتخاب درست یاری کنیم. در خرید یخچال فریزر یکی از فاکتورهای مهم میزان بودجه ما می‌باشد که اطلاع از قیمت یخچال فریزر در این مقطع می‌تواند بهترین کمک برای ما باشد.

امروزه عرضه انواع مختلفی از یخچال فریزرها از برند های مختلف داخلی و خارجی در بازار داخلی رواج دارد واین ما هستیم که بر اساس نیاز خود تصمیم به انتخاب و خرید می‌گیریم. برخلاف تصور عموم امروزه برندهای داخلی به خوبی توانسته اند نظر کاربران را به خود جلب و بهترین سرویس ها را به آن ها ارائه دهند.

ابعاد یخچال فریزر

درانتخاب یخچال فریزر به چه نکاتی باید توجه کرد؟ یخچال فریزرها در طرح ها و انواع متفاوتی ساخته شده اند و ما می‌توانیم بر اساس نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنیم، قبل از انتخاب هر نوع یخچال فریزر ابتدا باید ابعاد فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیریم و بر اساس آن بهترین یخچال فریزر را انتخاب کنیم.

در این راستا باید به چند نکته توجه داشته باشید اولین و مهمترین نکته در بحث ابعاد، ورودی یخچال می‌باشد شما باید به صورت دقیق بدانید ورودی یخچال مورد نظر چقدر است و آیا می‌تواند در فضای شما مورد استفاده قراربگیرد یا خیر، لازم به ذکر است که به صورت کلی در اندازه گیری ابعاد به این نکته توجه کنیم که حداقل دو سانتی متر فضا در اطراف یخچال در جهت تنفس دستگاه خالی باشد تا در این راستا از داغ شدن دستگاه جلوگیری به عمل بیاید وطول عمر بالاتری برای قطعات یخچال فریزر فراهم شود.

درانتخاب یخچال فریزر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

فضای داخلی یخچال فریزر

بر اساس تعداد اعضای خانواده بسته به اینکه پرجمعیت هستید یا کم جمعیت و همچنین عادات غذایی خانواده خود میتوانید بهترین ظرفیت را برای یخچال خود انتخاب کنید و البته باید به خوبی در حین خرید به فضای داخلی یخچال فریزر و نحوه  تقسیم بندی آن دقت کنید. بر اساس نیاز شما ظرفیت یخچال تعیین و انتخاب می‌شود مثلا  نیاز شما میتواند یک مینی یخچال کوچک و یا یک یخچال ساید بای ساید بزرگ باشد، یخچال فریزر های متفاوتی در فوت های متنوع در بازار از برند های متفاوتی عرضه شده است.

نکات فنی در خرید یخچال فریزر

در خرید یخچال فریزر چندین عامل تعیین کننده و مهم وجود دارد و یکی از مهمترین های آن فاکتور میزان مصرف یخچال می‌باشد که در این جهت باید به برچسب انرژی آن دقت کنیم به صورتی که برچسب انرژی A در رده کم مصرف ترین یخچال ها قرار میگیرند؛ میزان مصرف پایین طول عمر بالاتری را برای یخچال فریزر رقم میزند.

دراکثر مدل های یخچال فریزر شما می‌توانید عملکردهای دستگاه را از طریق نمایشگر مشاهده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل در جهت رفع و عیب یابی در کمترین زمان ممکن اقدام نمایید پس به خوبی به صفحه نمایش و تنظیمات یخچال فریزر خود دقت کنید. امروزه در جهت طراحی مدرن تر، دسترسی راحت تر به خوراکی های مورد علاقه و بی شک در جهت کاهش میزان مصرف یخچال و اتلاف انرژی برای یخچال فریزر ها هوم بار و یا طراحی دور این دور ایجاد شده است، از این طریق شما دیگرنیازی به بازکردن مکرر درب اصلی یخچال ندارید پس در هنگام خرید یخچال فریزر به این امکانات و قابلیت ها نیز دقت کنید زیرا این امکانات در جهت تسهیل استفاده ازیخچال فریزر شما گام بر می دارند.

خاصیت برفک زدایی

یکی از مهمترین قابلیت هایی که در خرید یخچال فریزر به آن دقت می‌کنیم خاصیت برفک زدایی می‌باشد، کافیست به روزهای گذشته نگاهی بندازیم تا شرایط سخت استفاده از یخچال فریزر های بدون قابلیت برفک زدایی را به خاطر بیاوریم؛ برفک زدایی جز اساسی ترین عوامل در جهت کاهش میزان مصرف برق بوده و باید توجه کنید که یخچال فریزر شما مجهز به قابلیت برفک زدایی  و تصفیه هوای داخلی یخچال می‌باشد. از طریق سنسور های داخلی مختلف هوای داخلی یخچال شما به گردش در می آید و تمامی نقاط یخچال هوایی یکنواخت دارند و به بهترین شکل خنک می‌شوند و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته یخچال فریزر شما هوایی مطبوع و خنکی یکسانی خواهد داشت.

خاصیت برفک زدایی یخچال

دیگر نکات قابل توجه

محفظه ای تحت عنوان محفظه ی صفر درجه درداخل یخچال فریزرهای جدید تعبیه شده است که مخصوص مواد غذایی و سبزیجات تازه می‌باشد و از طریق قابلیت حفظ رطوبت موادغذایی و خوراکی ما را طولانی مدت تازه و با طراوت نگه می‌دارد، پس شما به راحتی می‌توانید ازکیفیت و تازگی مواد غذاییتان اطمینان حاصل کنید؛ انتخاب یخچال فریزر میتواند برایندی از عوامل و فاکتور های مختلف باشد که بسته به نیازشخصی شما انتخاب وخریداری شود.

در گروه نفیس 24 با صداقت کامل شما را با فاکتورهای مختلف آشنا کردیم و اکنون قصد داریم درباره انواع یخچال فریزر نیز برای شما مختصرا صحبت کنیم تا بتوانید بهترین را برای خود انتخاب و از خرید خود لذت  ببرید، امروزه کشوهای خاصی جهت قرار دادن میوه و سبزیجات در یخچال فریزر ها تعبیه شده اند تا در هر زمانی بتوانید از تازگی آن ها لذت ببرید و به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

انواع یخچال فریزر

یخچال فریزرها در انواع مختلفی دسته بندی می‌شوند ائم از یخچال های ساید بای ساید که محبوبیت بیشتری در میان عموم مردم دارند ودر صدر پرفروش ترین ها جا خوش کرده اند، همیشه در مرکز توجه بوده اند . به این نکته دقت کنید که یخچال های ساید بای ساید ظرفیت بسیار بالایی ندارند و قبل از خرید میزان نیاز خود را سنجیده و سپس اقدام به خریدن کنید. یخچال فریزر مدل هایی که فریزر در بالا قرار دارد و یخچال فریزرهای دوقلو انواعی از یخچال فریزر می‌باشند که شما می‌توانید تهیه و از آن ها استفاده کنید، یادتان باشد پیش از خرید انواع یخچال فریزر ایرانی و برندهای مشهور را بررسی کرده و سپس از طریق نفیس 24 با آسودگی خیال یخچال فریزر مورد نظر را خریداری کنید.

امیدوارم توانسته باشیم به سوالات شما در رابطه با درانتخاب یخچال فریزر به چه نکاتی باید توجه کرد؟ پاسخ داده باشیم.