جشنواره ویژه ماه مبارک رمضان محصولات الجی

در ماه رمضان به خاطر روزه‌داری معمولا انرژی کمتری برای انجام کارهای خانه داریم. به همین خاطر وسایلی که کار خانه‌داری ما را راحت‌تر کرده و بتواند باری از دوش ما بردارد، مهم‌تر می‌شود. با توجه به این مسئله و استقبال مردم عزیز از محصولات مراقبت از لباس پیشرفته ال‌جی، شرکت های گلدیران و ال جی در جشنواره‌ای به نام «رمضان» دو محصول بسیار پیشرفته و مدرن خود را با تخفیف‌هایی فوق‌العاده به مشتریان عزیز عرضه می کند. تخفیف‌های این جشنواره تا سقف 15 میلیون ریال بوده و برای دو محصول لباسشویی LG SIGNATURE و محصول مراقبت از لباسLG Styler در نظر گرفته شده ‌است. مشتریان محترم فقط از 6 تا 11 خرداد وقت دارند تا با شرکت در این جشنواره از تخفیف‌های ویژه گلدیران بهره‌مند شوند.

تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل‌های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. همچنین فرصت نصب محصولات فقط تا 19 خرداد 1397 است. استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفا از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.

شرایط  جشنواره :

 • تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد( فرصت نصب تا19 خرداد 1397)
 • استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت  و نصب محصول از طریق شرکت مشتریان گلدیران است.
 • شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
 • در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره 021-84733 تماس حاصل نمایید.

 

دقت فرمایید:

 •  جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره  84733-021 تماس حاصل فرمایید.
 • مهلت نصب محصولات تا 19 خرداد ماه 1397 می باشد.
 •  تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.
 • به ازای هر محصول مشمول جشنواره  “ویژه تلویزیون “ که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.
 •  حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر 20 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.
 •  جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.
 •  در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره 84733-021( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 1 ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.
 •  کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.