مجله خبری نفیس 24

جاروبرقی Hom-Bot ال‌جی یک سیستم امنیتی هم هست

جاروبرقی Hom Bot ال‌جی یک سیستم امنیتی هم هست 1 جاروبرقی Hom-Bot ال‌جی یک سیستم امنیتی هم هست

جاروبرقی Hom-Bot ال‌جی یک سیستم امنیتی هم هست

جاروبرقی Hom-Bot ال‌جی یک سیستم امنیتی هم هست

در میان کارکردهای و نوآوری های بسیاری که در لوزام خانگی مدرن تعبیه شده است، ال جی با معرفی یک سیستم امنیتی در جاروربرقی رباتیک خود بر ایمنی تمرکز کرده است. Hom-Bot Wi-Fi، جارو برقی رباتیک ال جی می باشد که از ویژگی های کنترل از راه دور و تشخیص حرکت برخوردار است و با SmartThinQ کار می کند. با برخورداری از هوش DeepThinQTM ، این جارو برقی رباتیک به منظور اجتناب از برخورد با مبلمان و اثاثیه منزل، از حسگرهایی هوشمند استفاده می کند و با دوربین خود خانه را “می بیند” تا اطمینان حاصل کند که تمام گوشه و کنار خانه را پوشش داده است و هیچ آشغال یا خرده ریزی جا نمانده است.

علاوه بر این، این جارو برقی رباتیک از ویژگی های Home-View و Home-Guard برخوردار است، که ویژگی های امنیت خانه هستند که در این جارو برقی ها تعبیه شده اند تا کار نظارت را انجام دهند و در صورتی که فردی بدون اجازه وارد شد، هشدارهای لازم را صادر کنند.

جارو برقی رباتیک از ویژگی های Home-View و Home-Guard برخوردار است

Home-View به صاحب خانه ها اجازه می دهد تا از دوربین تعبیه شده در جارو برقی رباتیک به منظور دیدن درون خانه از راه دور و از طریق گوشی های هوشمند خود استفاده کنند.

Home-Guard با حرکت در خانه و رصد کردن اطراف از طریق حسگرهای خود و ارسال سری هایی پنج تایی از تصاویر به اپلیکیشن SmartThinQ، در زمان تشخیص فعالیت های مشکوک و غیر معمول، عملکرد Home-View را تکمیل می کند.

مسئولین شرکت می گویند، “امنیت خانه در میان مصرف کنندگان از اهمیت بیشتر و بیشتری برخوردار می شود و این یکی از علت های اصلی که مالکان خانه ها به هوشمندتر کردن خانه های شان علاقه مند هستند. در حالیکه Hom-Bot ال جی ممکن است تنها یک جارو برقی باشد، اما به اندازه کافی هوشمند است تا زمانی که یک جای کار اشتباه است، این موضوع را متوجه شود”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.