آمازون, اخبار, تاریخچه, تکنولوژی, گوگل, مجله خبری نفیس 24

بهترین و ارزانترین تکنولوژی خانه های هوشمند

blank

بهترین و ارزانترین تکنولوژی های خانه های هوشمند: روشنایی، دوربین، زنگ درب با نازلترین قیمت

بهترین و ارزانترین تکنولوژی های خانه های هوشمند

اگر تازه تصمیم گرفته اید که خانه خود را هوشمند کنید، ممکن است با دیدن قیمت ها جا بزنید. برخی از تکنولوژی های لوازم خانگی متصل جدید و عالی آنقدر گران هستند که اشک آدم را در می آورند، اما لامپ های هوشمند، دوربین های متصل، اسپیکرهای هوشمند، و دیگر وسایل ارزان قیمت هم در بازار کم نیستند.

با رشد این بازار، قیمت ها کاهش پیدا کرده اند، و گزینه های خیلی ارزان تری برای بسیاری از انواع محصولات وجود دارند. امروزه، محصولاتی از قبیل Nest، Philips Hue و امثال آنها هنوز خیلی گران هستند، و همچنین زیادند محصولات بی نام و نشانی که سایت آمازون پر است از آنها.

با این وجود، آنچه ما تلاش کرده ایم که مورد تاکید قرار دهیم، خریدهای شیرین برخی از تکنولوژی های خانگی هوشمند از برندهای محبوب می باشد. ما بیشتر این وسایل را تست کرده ایم و آنها را تایید کرده ایم. این وسایل ممکن است بهترین نباشند، اما با توجه به قیمت شان خوب هستند. بیائید تور خود را برداریم و برای صید کردن معامله های شیرین به خرید برویم.

لامپ های حباب هوشمند ارزان قیمت

Ikea Trådfr

از ۷ پوند به بالا

کیت دروازه (Gateway): ۸۰ پوند

لامپ های حباب هوشمند ارزان قیمت Ikea Trådfr

لازم نیست خیلی دور برویم، لامپ های هوشمند Ikea بسیار کامل هستند. اپلیکیشن آنها کمی عیب و ایراد دارد و عملکرد آن خیلی خوب نیست، اما با یک قیمت ۷ پوندی، ارزش امتحان کردن دارند. بخشی از زیبایی آنها انعطاف پذیری آنهاست – شما حباب لامپ، تاریک کننده بی سیم یا کلید ریموت را خریداری کنید و حتی اپلیکیشن گوشی هوشی هوشمند آن را باز هم نکنید. اگر نمی خواهید لامپ شما بیش از این هوشمند باشد – از قبیل اپلیکیشن کنترل و کنترل Alexa – باید یک دروازه (gateway) Trådfri خریداری کنید.

بازه رو به رشدی از لامپ های حبابی وجود دارد که با Alexa، Apple HomeKit و Google Assistant همخوانی دارند. به دست آوردن بازه کاملی از پلتفرم های خانگی هوشمند با این قیمت، چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.

بازه رو به رشدی از لامپ های حبابی وجود دارد که با Alexa، Apple HomeKit و Google Assistant همخوانی دارند

Lifx Mini

از ۲۴.۹۹ پوند به بالا

Lifx که شاید در ایالات متحده خرید بهتری نسبت به انگلستان باشد، یکی از لامپ های حبابی هوشمند محبوب ما می باشد. Lifx از همه استانداردهای مبهم لامپ های حبابی از قبیل Zigbee یا Z-Wave به نفع استاندارد وای-فای قدیمی اجتناب می کند و واقعا هم جواب می دهد.

هیچ هاب یا شلوغی در کار نیست، هر یک از حباب های لامپ تحت کنترل اپلیکیشن Lifx– و بعد از آن Alexa، Google Assistant، Apple HomeKit و IFTTT –  نصب می شود. اما در مورد قیمت آن چطور؟

ما می توانیم یک حباب لامپ سفید Lifx را به قمتی کمتر از ۲۵ پوند بخریم، و مدل چند رنگ آن ۲۰ پوند می باشد.

قمت یک حباب لامپ سفید Lifx به قمتی کمتر از 25 پوند

لامپ های Hive Active

۱۹.۹۹ پوند

اگر قصد دارید در ساختن نورپردازی هوشمند خود سنگ تمام بگذاری، ارزشش را دارد که لامپ های Hive  را امتحان کنید. عیب این لامپ ها آن است که شما به هاب Hive نیاز خواهید داشت تا این نورپردازی هوشمند کار کند، به نحوی که باید ۸۰ پوند پیاده شوید.

با این وجود، زمانی که این کار را کردید، نورپردازی واقعی حقیقتا ارزان خواهد بود. شما می توانید حباب های لامپ را به قیمت ۲۰ پوند بابت هر شعله خریداری کنید و شرکت به تازگی اعلام کرده است که حباب های لامپ GU10 قیمتی برابر ۱۹ پوند و یک بسته ۶ تایی آنها ۷۹پوند است که اگر بخواهید سنگ تمام بگذارید، می تواند صرفه جویی خوبی برای شما باشد.

Sengled Element از 9 دلار

Sengled Element

از ۹ دلار

لامپ های حبابی هوشمند Sengled یکی از ارزشمندترین لامپ های هوشمندی هستند که شما می توانید تهیه کنید. اگر یک Amazon Echo Plus، SmartThings Hub، یا Wink Smart Hub دارید، خیلی راحت می توانید با استفاده از برف Zigbee آنها را وصل کنید. این بدان معنی است که شما می توانید تنها ۹ دلار بابت هر حباب لامپ بپردازید.

اگر هیچ یک از این موارد را ندارید، باید ۴۰ دلار بابت یک کیت بپردازید، که دو حباب و یک هاب در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، این یکی از ارزان ترین سیستم های نورپردازی هوشمندی است که می توانید تهیه کنید. همچنین این سیستم هم از حمایت Google Assistant و هم از حمایت Alexa Support برخوردار است. به طور قطع برای استفاده از Assistant به هاب Sengled نیاز خواهید داشت، پس این موضوع را به خاطر داشته باشید.

اسپیکرهای هوشمند ارزان قیمت

Amazon Echo Dot

Amazon Echo Dot

۴۹.۹۹ پوند

صادقانه بگویم، نسل دوم Amazon Echo استاندارد تنها با ۸۹.۹۹ پوند در اینجا می تواند تایید شود، اما Amazon Echo Dot

را به سختی می توان نادیده گرفت. با قیمت تنها ۴۹.۹۹ دلار و با تخفیف زیاد و دائم تا ۳۹.۹۹ پوند، این گزینه احتمالا ارزان ترین وسیله خانگی هوشمند است.

یک اسپیکر تمام و کمال Alexa می تواند با داشتن یک ردیف ۷ تایی میکروفون که امکان شنیدن تا فواصل دور را فراهم می کند، مدعیان را از میدان به در کند، و این قابلیت Dot Super را در نسبت به دستورات شما پاسخگو می کند. همچنین شما بازه کاملی از ویژگی های Alexa، از جمله Drop in، Alexa Calling، و لیست خرید را در اختیار خواهید داشت. عیب این دستگاه؟ صدای این دستگاه مزخرف است، اما داشتن فیش ۳.۵mm میلی متری به این معنی است که شما می توانید خروجی صدا را به یک سیستم موجود بدهید و هزینه را تا حد ممکن پایین نگه دارید.

Google Home Mini

Google Home Mini

۴۹.۹۹ پوند

دستیار گوگل معادل Echo Dot، Google Home Mini می باشد که یک سر و گردن به لحاظ ظاهر از رقبایش بالاتر است. توری که اسپیکر را پوشانده است در بازه ای از رنگ های متنوع ارائه شده است، از جمله رنگ های خاکستری کمرنگ متمایل به زرد، و قطعا خیلی به آن می آید.

دستیار گوگل یک اکوسیستم عالی است و کروم کستی که به آن متصل است به خوبی کار می کند، علاوه بر این، Google Home Mini به عنوان یک اسپیکر بلوتوثی هم کار می کند. همانند Echo Dot، چیزی نمانده است که گوگل هم قیمت ها را بیش از این بشکند. عیب این دستگاه، با در نظر گرفتن کیفیت نه چندان خوب صدا، آن است که هیچ خروجی صدایی وجود ندارد، که بتوان به تنهایی به موسیقی گوش داد.

بهترین پریزهای برق هوشمند

بهترین پریزهای برق هوشمند

TP-Link HS100

۲۳.۹۹ پوند

از بازه ای از پریزهای هوشمند که ما مورد آزمایش قرار داده ایم، TP-link در بین نام های مشهوری که در بازار وجود دارند، پایین ترین قیمت را دارد. HS100 اخیرا به روز شده است، بنابراین به مقدار زیاد بر روی سایت آمازون وجود دارد و شما می توانید یک پریز را به قیمت حدود ۲۳.۹۹ پوند خریداری کنید.

این پریزها هیچ چیزی اضافی ندارند (صرفا یک پریز هستند)، اما شما می توانید تلفن هوشمندتان را بدون وجود یک هاب کنترل کنید، و هم با Amazon Alexa و هم با Google Assistant کار می کند.

پریزهای هوشمندPowerbear 15.99 دلار

پریزهای هوشمندPowerbear

۱۵.۹۹ دلار

خیلی خوب، ما این پریزها را امتحان نکرده ایم، اما با یک قیمت قابل توجه و شمار زیادی از بازخوردهای مثبت در سایت آمازون، ما آنها را در لیست خود آورده ایم. قیمتم هر عدد از پریزهای هوشمند Powerbear 11.99 است، از Amazon Alexa و دستیار گوگل پشتیبانی می کند، و به یک هاب اضافی نیاز ندارد.

برخلاف TP-Link، این پریزها نمی توانند به طور کامل مورد تایید ما قرار گیرند زیرا هنوز آنها را تست نکرده ایم، اما با توجه به نبود پریزهای هوشمند ارزان قیمت در بازار، ارزش امتحان کردن دارند.

دوربین های خانگی هوشمند ارزان قیمت

دوربین های خانگی هوشمند ارزان قیمت

Wyze Cam

۱۹.۹۹ دلار

ما فرصت این را نداشته ایم که دوربین های Wyze Cam را تست کنیم، اما این یکی از محصولاتی است که به نظر می رسد با منطق جور در نمی آید. این محصول توسط یکی از کارمندان سابق آمازون طراحی شده است و یک دوربین خانگی هوشمند ۱۰۸۰p می باشد، با امکان تشخیص حرکت، دید در شب، و دسترسی آزاد به نوارهای ویدیویی ضبط شده تان.

این دوربین تنها ۱۹.۹۹ دلار است – فعلا فقط در آمریکا – و این شرکت به تازگی یک نسخه به روز رسانی شده را راه اندازی کرده است. که هنوز به همان قیمت است. تنها چیزی که باید در مورد آن احتیاط کرد، سطح پایین ضبط ۱۰ فریم بر ثانیه می باشد، اما اگر به دنبال آن هستید که اولین گام خود در خصوص یک دوربین خانگی را بردارید، ارزش حیرت آوری برای شما ارائه می کند.

Blink Camera 99 پوند

Blink Camera

۹۹ پوند

دوربین های هوشمند ارزان تری در بازار وجود دارند، اما به حرف ما در خصوص این دوربین گوش کنید. دوربین Blink یک دوربین هوشمند کاملا بدون سیم است که با دو باتری قلمی کار می کند. شما ضبطی با وضوح ۱۰۸۰p خواهید داشت، هشدارهای مربوط به حرکت را دریافت می کنید و باید هزینه هایی ماهانه بابت دسترسی به کلیپ های ضبط شده پرداخت کنید. این دوربین با Alexa و Google Assistant سازگاری دارد. با ۹۹ پوند یک کیت استارتر در اختیار شما قرار می گیرد که یک دوربین و ماژول امنیت خانگی Blink را شامل می شود که برای راه اندازی سیستم لازم است.

در حالیکه ۹۹ پوند برای یک سیستم دوربین خانگی هوشمند بد نیت، هر دوربین اضافی ۹۹ دلار دیگر برای شما هزینه خواهد داشت که ارزانترین راه برای پوشش دادن کل خانه شما را فراهم می کند.

جاروبرقی های رباتی، آلارم های دود، و زنگ های درب و هر چیز دیگر

جاروبرقی های رباتی، آلارم های دود، و زنگ های درب و هر چیز دیگر

ربات Xiaomi Mi

۳۰۳ پوند

جاروبرقی های رباتی ارزان نیستند، و در واقع نمونه هایی مثل Dyson و Roomba می توانند تا ۸۰۰ پوند برای شما هزینه داشته باشند. بنابراین ما را به خاطر اضافه کردن ربات Xiaomi Mi به قیمت ۳۰۳ پوند ببخشید – اگر چه این دستگاه خیلی ارزان نیست، اما با در نظر گرفتن همه جوانب، این یک معامله بسیار شیرین است.

این جارو برقی که در آزمایش ما بالاترین رتبه را به دست آورد، با اعتماد به نفس در خانه مسیر خود را جهت یابی می کند. موانع کمی وجود دارند که این جارو برقی نتواند از پس آنها بر آید – اپلیکیشن این جارو برقی که به زبان چینی می باشد برای تازه کارهاست و گرفتن قطعات جدید (فیلتر ها و برس ها) می تواند دشوار باشد، اما ارزش آن بی نظیر است. یک خرید رویایی برای کسانی که می خواهند خریدهای شیرینی برای هوشمند کردن خانه های خود داشته باشند.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra

۶۹ پوند

کروم کست الترا یک پخش کننده ۴k برای اعضای Netflix و معتادان به یوتوب می باشد – و بهترین چیزی که تنها ۶۹ پوند است.

این یک جایگزین برتر برای Apple TV 4k می باشد، که قیمت آن دو برابر است، و می تواند به هزاران محتوای الترا اچ دی از طریق یوتوب، و بدون هزینه، دست پیدا کند. همچنین این دستگاه به خوبی با Google home کار می کند، بنابراین شما می توانید تلویزیون تان را با صدای خود کنترل کنید.

آلارم های دود هوشمند

Roost PP3

۳۹.۹۹ پوند

آلارم های دود هوشمند بسیار گران هستند، اما Roost این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا خیلی ارزان خانه خود را هوشمند کنید. این یک باتری هوشمند است که داخل دستگاه های تشخیص دود قدیمی قرار می گیرد، اما در صورت بلند شدن صدای آژیر به گوشی شما زنگ می زند.

در واقع این دستگاهی است که به دستگاه های موجود قبلی اضافه می شود و به گواهینامه ها و تست های سخت گیرانه ای که در مورد آلارم های تشخیص دود لازم است نیازی ندارد، چرا که بر روی سیستم های تست شده سوار می شود – اما می توانید سه آلارم تشخیص دود هوشمند را به قیمت یک Nest Protect خریداری کنید.

Now TV یک گجت نمایش آنلاین ارزان قیمت است

Now TV

۱۵ پوند

Now TV که آن را برای کارکنان انگلستان خود خریدیم، یک گجت نمایش آنلاین ارزان قیمت است با یک تفاوت. Now TV به تلویزیون شما وصل می شود و شمار را قادر می سازد تا به صورت ارزان قیمت به برنامه های عالی Sky دسترسی داشته باشید.

آیا می خواهید همه بازی های Super Sunday را تماشا کنید؟ Now TV به این معنی است که شما می توانید فقط یک پسورد یک روزه برای ورزش خریداری کنید؛ یا عضویت های ماهانه برای سرگرمی و پکیج های فیلم به این معنی است که شما تنها برای آنچه تماشا می نید پول پرداخت می کنید. تنها مشکل آن است که نمایش آنلاین تنها با کیفیت ۷۲۰p می باشد، که بسیار جای تاسف است، و Netflix یا آمازونی هم وجود نخواهد داشت، هر چند Sky به ما می گوید که Netflix خیلی زود وارد سرویس می شود.

زنگ درب Ring Video

زنگ درب Ring Video

۸۹ پوند

زنگ درب اصلی Ring Video همچنان قدرتمند عمل می کند، و شما می توانید یک مدل نسل اول آن را حدود ۸۹ پوند خریداری کنید.

شما همچنان می توانید ببینید چه کسی پشت در است، و به یک امکان صوتی دو طرفه دست رسی دارید، اما کیفیت ویدیویی آن تنها ۷۲۰p است – که بیائید قبول کنیم برای یک زنگ در خیلی خوب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.