بهترین ماشین‌های لباسشویی‌ سال  2019 کدامند؟

ماشین‌های لباسشویی 2019 و مقایسه آن‌ها:

آیا از خشک کردن لباس‌هایتان در ماشین لباسشویی رضایت دارید؟ در اینجا ما قصد داریم 9 مورد از ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک سال 2019 را به شما معرف نماییم. و امیدواریم با خواندن این مطلب شما بتوانید با آگاهی بیشتر از چگونگی کارکرد این مدلها،  بهترین انتخاب لباسشویی  را داشته باشید. nafis24.com


بهترین ماشین‌های لباسشویی‌ سال 2019 کدامند؟

اگر شما زمان و یا مکانی برای خشک‌کردن لباس در اتاق یا آشپزخانه ندارید، مناسب‌ترین انتخاب برای شما ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیکی هستند که خشک‌کن قوی دارند.

دراینجا، ما با توجه به مناسب‌ترین قیمت، بهترین ماشین لباسشویی همراه با خشک‌کن عالی به شما معرفی می‌کنیم. nafis24.com

بهترین ماشین لباسشویی سال 2019 کدام است؟

بهترین انتخاب ماشین لباسشویی بوش مدل WDU28560GB است که بلافاصله بعد از مدل AEG L7WEG841R وارد بازار شد. البته، سری AEG 7000 (  (L7WEC166R خیلی گران نیست و با ظرفیت بیشتر و با تکنولوژی خیره کننده وارد بازار شد. در خانواده‌های بزرگ که نمی‌توانند بیش از 600 پوند هزینه کنند، مدل JLWD1614  و  سامسونگ مدل Q1468   گزینه‌های خوبی هستند. اما اگر شما دنبال بهترین گزینه هستید و قیمت برایتان مهم نیست، ماشین لباسشویی میله مدل WTH120 WPM PWash  بسیار گران قیمت اما بی نظیر،  بهترین گزینه است.

 

آنچه باید از خشک‌کن، ماشین لباسشویی بدانید:

همه ماشین لباسشویی‌ها، دارای دو ظرفیت متفاوت برای شستشو و خشک‌کن هستند، یکی برای شستشو و دیگری برای خشک‌كردن. از این رو، شما نمی‌توانید در یک بار برنامه شستشوی کامل، انتظار داشته باشید که در پایان شستشو آن را با موفقیت خشک کند.

در این صورت بعداز اینکه مرحله شستشو و خشک‌کن پایان یافت، نیمی از لباس‌ها خیس، و نیمه دیگر خشک هستند. و شما نیاز به فضای مناسب برای خشک‌کردن آن‌ها خواهید داشت. البته در تابستان مسئله مهمی نیست، اما در زمستان می‌تواند مسئله ساز باشد. از این رو، اگر بخواهید از گزینه تمام اتوماتیک شستشو و خشک کن در یک مرحله استفاده کنید، باید ظرفیت‌های کوچکتری را انتخاب کنید و همچنین باید ماشین‌ لباسشویی شما حداکثر ظرفیت برنامه خشک‌کن را داشته باشد.

از آنجایی که ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیک دارای قیمت بالا درهنگام خرید و پر هزینه در زمان تعمیر هستند ، اگر شما  فضای کافی در منزل برای این محصول دارید،  می‌توانید یک ماشین لباسشویی و یک ماشین خشک‌کن جداگانه با قیمت مشابه خریداری کنید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که شستشو و خشک کردن لباس‌ها را به طور جداگانه با برنامه‌های متناسب داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که اگر ایرادی در هر یک از دستگاه‌ها ایجاد شود میتوان به طور جداگانه تعمیر شوند . nafis24.com

بهترین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک:

 1. ماشین لباسشویی بوش مدل WDU28560GB
  ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 10 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 6 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،400 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید

برنامه‌های شستشوی  قابل توجه + ظرفیت بالا+ خشک کن بی نظیر

دلایل عدم خرید
قیمت بالا

اگر شما به طور مرتب لباس‌های کثیف زیادی را برای شستشو دارید، ظرفیت ده کیلوگرمی ماشین لباسشویی بوش مدل WDU28560GB مناسب است که دارای خشک‌کن،  علاوه بر ظرفیت بزرگ دیگ، قادر به خشک کردن 6 کیلوگرم لباس است. البته این مدل قیمت بالایی دارد.

پیش از آنکه سراغ اصل مطلب برویم، نکات زیادی در مورد این مدل ماشین لباسشویی وجود دارد. ماشین لباسشویی بوش مدل WDU28560GB همراه با ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای عرضه می‌شود. یکی از این ویژگی ها از بین بردن لکه‌های سخت از روی لباس‌های کتان و معمولی است. این یکی از 22 برنامه مختلف از پیش تعیین شده و بسیار چشمگیر شستشو و خشک‌کن این مدل ماشین لباسشویی است.

در اغلب موارد ما تمایل داریم بجای استفاده  از گزینه شستشوی لباس‌های حریر و ظریف از برنامه شستشوی دستی استفاده کنیم که مدل  WDU28560GB این امکان را برای ما فراهم می‌اورد، و یک گزینه شستشوی سریع هم دارد برای مواقعی که زمان کافی برای شستشو نداریم. که با قدرت چرخش 1400دور در دقیقه خشک کنندگی فوق العاده ای دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این مدل برنامه قفل کودک است. صفحه نمایش آن حاوی اطلاعاتی مفید است که به راحتی نیز نمایش داده می‌شود. با این حال، توصیه می‌شود کتابچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

ماشین لباسشویی بوش مدل WDU28560GB با قیمت بالا و نیز با حجم بزرگتر وارد بازار شد، اگر شما فضای کافی ندارید پس احتمالا بهترین گزینه برای شما نخواهد بود. با این حال، اگر شما می‌توانید در خانه مکانی‌ را برای آن فراهم کنید، این مدل ماشین لباسشویی که خشک‌کن خوبی دارد تقریبا همه نیازهای موردنظر شما را برآورده می‌کند.

 1. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1468 تسمه ای

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک همه کاره :

مشخصات فنی :

ظرفیت شستشو :8 کیلوگرم

ظرفیت خشک‌کن:6 کیلوگرم

سرعت چرخش موتور: 1،400 دور در دقیقه

رتبه انرژی: A

دلایل خرید:

قیمت مناسب-قدرت خشک کن بالا-گارانتی معتبر موتور و قطعات

دلایل عدم خرید:

لباسشویی سامسونگ مدل 1468Q  با دور موتور 1400 دور در دقیقه قدرت شسشتو و خشک کنندگی بسیار عالی دارد.با توجه به 14 برنامه متنوع شستشو برای انواع لباسها با درجه آلودگی متنوع مناسب است. و با توجه به ظرفیت دیگه شستشو برای خانواده های سه یا چهار نفره بسیار مناسب است .

ظرفیت خشک‌کن 6کیلوگرم برای افرادی که محدودیت فضا، برای خشک کردن لباس دارند بسیار مناسب می‌باشد. دارای برنامه شستشوی سریع و قابلیت اضافه نمودن لباس در حین شستشو (add wash)، و سیستم حرفه ای حباب ساز ( Eco bubble ) که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود .

با توجه به قابلیت تنظیم زمان شروع برنامه  ( delay start)برای افرادی که وقت کافی برای کارهای منزل ندارند این تایمر خودکار به یاری انها در مدیریت زمان می آید.

همچنین این مدل دستگاه لباسشویی سامسونگ سال 2019 قابلیت عیب یابی هوشمند(smart check)،  دارای تنظیم کننده  نوسانات برق، قفل کودک )  (child lockاست.

با توجه به اینکه این مدل دستگاه ماشین لباسشویی دارای 123ماه گارانتی موتور و 18 ماه گارانتی قطعات  است. گزینه مناسبی برای خرید می‌باشد.

 

 1. ماشین لباسشویی AEG L7WEG841R

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک :

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 8 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 4 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،600 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید
+ دارای برنامه های کامل+ سهولت استفاده + بسیار کارآمد
دلایل عدم خرید
ظرفیت کم خشک کن

مدلAEG L7WEG841R   یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک شامل برنامه‌های شستشوی متنوع و خشک‌کن با کیفیت عالی است ولی ظرفیت شستشوی آن محدود است. در صورتی که خانواده‌ای کم جمعیت هستید و لباس‌های کمتری برای شستشو دارید این مدل میتواند بهترین گزینه انتخابی شما باشد.
با توجه به ظرفیت خشک‌کن آن که حداکثر تا 4 کیلوگرم است، برای خانواده‌های پرجمعیت گزینه مناسبی نمی‌تواند باشد. البته این مدل محاسنی دارد‌ که به ظرفیت کم آن ارجحیت دارد. زیرا مدل AEG L7WEG841R در موارد دیگر بسیار خوب است. در واقع، این مدل دارای برنامه‌های متنوع و کامل شستشو می‌باشد که با هر نوع لباس کثیف، از جمله گزینه Woolmark Blue  که مخصوص لباس‌های ظریف شما است، مناسب باشد.
یکی دیگر از ویژگی مدل AEG L7WEG841R این است که شما می توانید شستشو را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید و برنامه های طولانی مدت شستشو را به برنامه کوتاه مدت تبدیل کرده با حفظ کیفیت شستشو و خشک‌کن هم‌چنین این مدل بی صدا است. ودارای خشک‌کن قوی است که می‌تواند لباس‌های کتان شما را نیز کاملا خشک کند، که امتیاز دیگری هم به حساب می‌آید.

 1. ماشین لباسشویی ZANUSSI ZWD91683NW
  ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 9 کیلوگرم
ظرفیت خشک: 6 کیلوگرم
سرعت چرخش: 1،600 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید

+ قیمت مناسب + شستشوی بسیار خوب مخصوص لباس های کتان + سرعت قابل توجه چرخش 1.600 دور در دقیقه

دلایل عدم خرید
به نظر می رسد کمی ارزان است

بهترین مدل ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دارای ظرفیت شستشو  9 کیلوگرم و دارای ظرفیت خشک کن 6 کیلوگرم، که دارای سرعت چرخشی 1600 دور در دقیقه می‌باشد که لباس‌ها را کاملا خشک می‌کند. گزینه شستشوی کوتاه مدت 30 دقیقه‌ای با ظرفیت 3 کیلوگرمی که تمام کار شستشو و خشک کردن را در یک مرحله انجام می‌دهد. درحالی که سریع‌ترین مدل خشک‌کن در بازار نیست. اما با این حال این مدل لباسشویی، کار خشک کردن را هم برای لباس‌های کتان و هم برای لباس‌های معمولی به خوبی انجام می‌دهد.

 

 1. مدل AEG 7000 SERIES L7WEC166R
  یکی دیگر از ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک، فوق العاده با ظرفیت بالا

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 10 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 6 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،600 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید
+ ظرفیت درام بزرگ + سرعت چرخش سریع + تکنولوژی آلمانی

دلایل عدم خرید
-قیمت بالا

برای خانواده‌های پرجمعیت با فضای محدود ، این مدل زیبای آلمانی، گزینه مناسبی است. که کار شستشو و خشک کردن تا 6 کیلوگرم را در یک مرحله انجام می دهد.

این مدل از تکنولوژی بالایی برخوردار است. به عنوان مثال، تکنولوژی ProSense به طور خودکار میزان لباس در دیگ را می‌سنجد و زمان شستشو را هم برای شستشن و هم برای خشک کردن تنظیم می‌کند (حتی به شما می گوید که چقدر مواد شوینده برای استفاده نیاز است)، و حال آنکه تکنولوژی DualSense دمای داخلی را هم برای لباس‌های ظریف و هم برای لباس‌های معمولی در زمان شستشو و خشک کردن تنظیم می‌کند.

سری AEG 7000  با طیف گسترده‌ای از برنامه به همراه یک گزینه شستشوی مخصوص لباس‌های پشمی که در انتها یک روند خنک کننده ملایم را انجام می‌دهد وارد بازار شده. ترکیب یک ساعته برنامه شستشو و خشک‌کن یکی دیگر از امتیازهای آن است و دارای سرعت چرخشی بالاتر از حد متوسط ​​1.600 دور در دقیقه است که از یک پمپ گرما برای خشک‌کردن لباس‌ها در دماهای کمتر از حد معمول استفاده می‌کند که البته این کارایی ویژه،  باعث گران‌تر شدن این محصول می‌شود.

 

 1. مدل JOHN LEWIS JLWD1614
  با قیمت متوسط

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 9 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 6 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،600 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید

+ دارای سبک‌ها و ویژگی‌های بسیار زیاد با قیمت زیر650  پوند + سرعت چرخش 1،600 دور در دقیقه + 3 سال گارانتی

مدل قبلی آن- به نام JLWD1614 – بسیار عالی بود. این مدل  نسبت به قیمتش مناسب است..

مدل A-rated JL مجهز به یک ظرفیت 8 کیلوگرمی برای شستشو و 4 کیلوگرمی برای خشک کن  و 17 برنامه شستشو و خشک کن متفاوت، از جمله لباس های پشمی، شستشو با آب سرد، شستشوی سریع در 20 دقیقه، شستشو با بخار برای لباس های پشمی ترکیبی/ معمولی با سرعت چرخش سریع تر از حد معمول 1.600 دور در دقیقه است.

 1. مدل SIEMENS IQ500 WD15G42GB
  ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک با سایز متوسط

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 7 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 4 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،500 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید

بی صدا + شستشوی سریع در 15 دقیقه

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده دستگاه این است که شما می‌توانید آن را در طی فرایند شستشو متوقف کنید تا لباس‌های مانده در سبد رخت‌شویی را به آن اضافه کنید.

مدل IQ500 دارای ظرفیت شستشو 7 کیلوگرم و ظرفیت خشک‌کن 4 کیلوگرم است و برای یک خانواده سه یا چهار نفره مناسب است. همچنین، به دلیل مجهز بودن به موتوری با تکنولوژی بی‌صدا iQdrive ، گزینه ایده آلی در فضای آشپزخانه شما است.

با این حال برای نتیجه بهتر شستشو، دستگاه را بر روی یک سطح کاملا صاف قرار دهید تا در مراحل مختلف شستشو و خشک‌کن دستگاه تکان نخورد. صفحه کلید لمسی نسبتا ساده، امکان دسترسی به چندین برنامه از جمله ویژه پارچه‌های نخی، پشمی، حریر و ابریشمی را فراهم می‌کند.

مدل IQ500 با سرعت چرخش 1500 دور در دقیقه، برای همه پارچه‌ها مناسب است اما درمجموع برای پارچه های مانند جین وکتانی مناسب نیست.

 

 1. ماشین لباسشویی میله مدل WTH120 WPM PWASH
  بهترین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک با قیمت بالا

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 7 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 4 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،600 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید
خشک کن عالی+ برند بسیار مطمئن

دلایل عدم خرید

قیمت گران – ظرفیت دیگ نسبتا کوچک

اخیرا شرکت میله تولید ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک را متوقف کرده است که البته تعجب آور نیست زیرا با توجه به اینکه اکثرمشتریان آن افراد ثروتمند هست که به احتمال زیاد آن‌ها ماشین لباسشویی و ماشین خشک کن جداگانه‌ای ‌استفاده می‌کنند. وبه مراتب طرفدار ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیک نیستند. اما در صورتی که شما محدودیت فضا دارید این مدل، گزینه مناسبی است. شرکت آلمانی به دلیل سابقه‌ی درخشان درطراحی و ساخت لوازم‌خانگی،  بسیار قابل اعتماد است و این مدل بسیار عالی اما نسبتا گران قیمت (گزینه‌ای با قیمت متوسط در بین محصولات شرکت​​ میله) نمونه بارز آن است.

ماشین لباسشویی میله مدل  WTH120 WPM PWash دارای ظرفیت خشک‌کن فقط تا 4 کیلوگرم است که در واقع دارای ظرفیت کوچکی است. لباسشویی میله دارای درام لانه زنبوری می‌باشد که در هنگام شستشو، باعث می‌شود لباس‌های کثیف بر روی سطح آب بر روی‌هم بلغزند و آب در آن‌ها بهتر نفوذ کند. هنگامی‌که شستشو کامل شد، وارد حالت Thermospin  می‌شود که در آن ترکیب هوای گرم و چرخش آرام، لباس‌ها را برای خشک کردن مطلوب آماده می‌کند.

این مدل دارای تکنولوژی TwinDos است که مایع شوینده را بدون دخالت دست و بصورت اتوماتیک وارد دیگ شستشو می‌نماید ومزیت استفاده از آن صرفه‌جویی در مصرف مواد شوینده به میزان 30درصد کمتر از زمانی که مواد شوینده را به صورت دستی وارد مخزن مخصوص مواد شوینده می‌نماییم می‌کند، چون آن را با یک سیستم مایع رسان اتوماتیک انتقال می‌دهد. این سیستم مایع رسان اتوماتیک، هوشمندانه مایع مورد نیاز لباس‌ها را وارد دیگ شستشو می‌کند. پس بهتر است محل مخصوص مایع را از مواد شوینده پرکنید و میزان مصرف آن را به دستگاه بسپارید تا بصورت اتوماتیک بر اساس مقدار نیاز مواد شوینده را وارد دیگ شستشو نماید.

با توجه به تکنولوژی بالای این مدل،  بهتر است کتابچه راهنمای آن رانگه دارید، تا در هنگام نیاز استفاده کنید

 1. ماشین لباسشویی بوش SERIE 6 WVG30462GB
  مناسب‌ترین ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

مشخصات فنی
ظرفیت شستشو: 7 کیلوگرم
ظرفیت خشک کن: 4 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور: 1،500 دور در دقیقه
رتبه انرژی: A

دلایل خرید
عملکرد عالی + ساخت آلمان + قیمت مناسب‌تر

دلایل عدم خرید

تقریبا با 75 پوند بیشتر از ماشین‌های لباسشویی بکو شما می‌توانید ماشین لباسشویی بوش ساخت آلمان داشته باشید، هر چند با دیگ کوچکتر. مدل  SERIE 6 WVG30462GB این امکان را به شما می‌دهد تا شستشو و خشک کردن بیش از 4 کیلوگرم لباس کثیف را در یک مرحله انجام دهید.
این مدل ماشین لباسشویی بدون صدا و بسیار کارآمد است و همراه با همه برنامه‌های شستشو و خشک کردن که نیاز دارید وارد بازار شد، مثلا برنامه شستشوی سریع در 15 دقیقه – برای زمانی که شما برای بیرون رفتن عجله دارید و پیراهن مورد علاقه‌تان کثیف شده و می خواهید آن را بپوشید مناسب است.

همچنین ماشین لباسشویی بوش سری 6 دارای یک برنامه بهداشتی است و با توجه به اینکه دستگاه مورد تایید

the ECARF Quality Seal ا )شرکت گواهی دهنده میزان باکتری )است. می‌تواند انتخاب مناسبی برای افراد مبتلا به آلرژی باشد.

در این مقاله سعی شد تا تمامی قابلیت‌های انواع ماشین‌های لباسشوی سال 2019 از نظر اقتصادی، ظرفیت وقدرت موتور، تکنولوژی بالا، مصرف بهینه انرژی را به شما معرفی کنیم.

از آنجایی که مدل‌های مختلف ماشین‌های لباسشویی خانگی می‌تواند تامین کننده نیازها و سلیقه‌های اقشار مختلف جامعه باشد به طورمثال: یک ورزش‌کار، نیاز به شستشوی مرتب، اما کوتاه مدت لباس‌های خود داشته باشد در صورتی‌که یک تعمیرکار باید به دنبال روش شستن قوی برای برداشتن روغن از لباس‌های خود باشد یا یک خانه‌دار می‌خواهد حجم زیادی از لباس اعضای خانواده را در یک بار شستشو، تمیز کند، بنابر این بهترین انتخاب بر اساس مهم‌ترین نیازهای مصرف کننده می‌باشد.در پایان باید خاطر نشان کنم که اطلاعات جامع  محصولات از لحاظ برند و قیمت و…. را میتوانید در سایت نفیس24 مشاهده و مقایسه کنید.

سایت : نفیس 24