بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه سال 2018

 

بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه سال 2018

Cook Smarter

راه هایی برای آشپزی کردن با استفاده از تلفن تان وجود دارند که سفارش دادن از طریق یک اپلیکیشن را شامل نمی شوند. اگر شما آشپزی و تکنولوژی را دوست دارد، دستگاه ها و لوازم آشپزخانه متصل ابزارهایی ایده آل برای خانه هوشمند شما هستند. آنها می توانند بخش هایی از فرایند آشپزی شما را به صورت خودکار در آورند، شما را در پیشرفت غذایی تان به روز نگه دارند، یا صرفا این اطمینان را ایجاد کنند که دارید درست به دستور پخت عمل می کنید.

ابزارهای هوشمند آشپزخانه به اندازه ابزارهای آشپزخانه متنوع هستند. دستگاه های چند منظوره ای مانند اجاق های گاز وجود دارند. ابزارهایی خاص اما رایج مثل قهوه سازها وجود دارند. و دستگاه هایی منحصر به فرد اما بسیار سودمند وجود دارند که شما ممکن است قبلا در مورد آنها چیزی نشنیده باشید، اما بعدا فکر خواهید کرد که چطور بدون آنها زندگی کرده اید، مثل سیرکولاتورهای غوطه ور. خواه در آشپزخانه زندگی می کنید یا صرفا قهوه ای دم می کنید یا نان تستی را گرم می کنید، لوازمی وجود دارند که می توانند آشپزی شما را آسانتر کنند.

ابزارهای مفید

برای هوشمندتر کردن آشپزخانه تان، نیازی به جایگزین کردن لوازم تا ندارید. دستگاه های ارزان قیمت و به راحتی قابل نگهداری می توانند آشپزی شما را بهبود دهند و به شما در امر نظافت کمک کنند. آنها معمولا کمتر از 100 دلار قیمت دارند و زمانی که از آنها استفاده نمی کنید می توانید آنها را در کشوها و کابینت های آشپزخانه تان قرار دهید.

 

بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه سال 2018 ابزارهای مفید پختن و میکس کردن نوشیدنی ها

 

برای پختن و میکس کردن نوشیدنی ها، Perfect Bake Pro و Perfect Drink Pro وسایلی جالب و سودمند هستند. آنها ترازوهایی متصل هستند که با یک اپلیکیشن بر روی تلفن هوشمند یا تبلت شما کار می کنند تا این اطمینان را ایجاد کنند که شما از نسبت های درستی از ترکیبات استفاده می کنید. این ترازوها به طور همزمان، همزن و کاسه ای که شما در آن عمل ترکیب کردن را انجام می دهید را کنترل می کنند و به شما می گویند که چه مقدار بریزید و حتی تغییراتی در حین انجام کار ایجاد می کنند اگر به طور تصادفی بیش از اندازه از یکی از ترکیبات اضافه کردید. این اپلیکیشن ها با دستورالعمل های آشپزی همراه هستند و شما می توانید دستورالعمل های خودتان را نیز اضافه کنید.

دماسنج آشپزخانه weber، یک مونیتور است که از کاوشگرهای دارای سیم برای اندازه گیری درجه حرارت حداکثر دو غذای مختلف در زمان پخت استفاده می کند. شما حتی نیاز ندارید تمام وقت در اطراف غذا باشید تا بالارفتن درجه حرارت را تماشا کنید، زیرا این دستگاه به اپلیکیشنی بر روی موبایل شما متصل است تا متوجه شوید که غذا به درجه حرارت مطلوب رسیده است.

Sous Vide

Sous vide یک تکنیک نسبتا جدید آشپزی است (حداقل در عمر علوم آشپزی جدید است) که به طور خاص در سال های اخیر محبوبیت پیدا کرده است، به گونه ای که اخیرا چندین دستگاه Sous vide متصل پدید آمده اند.

آشپزی به روش Sous vide شامل آب بندی غذا در یک فضای خلاء (از طریق یک کیسه پلاستیک که با احتیاط فشار داده شده است تا هوای آن به طور کامل خارج شود) و غوطه ور کردن آن در حمام آبی که در یک درجه حرارت بسیار دقیق نگه داشته شده است. فرایند آب بندی کردن این اطمینان را ایجاد می کند که هیچ رطوبتی از دست نمی رود و درجه حرارت آب این اطمینان را ایجاد می کند که غذا بیش از حد نخواهد پخت. نتیجه یک غذای به خوبی پخته شده است که اغلب به سرعت داخل یک ماهی تابه حرارت داده می شود تا یک بافت بیرونی ترد ایجاد شود.

 

بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه سال 2018 آب بندی غذا در یک فضای خلاء

 

شما می توانید روش آشپزی Sous vide را با استفاده از یک دستگاه sous vide انجام دهید که خودش یک حمام آب دارد، یا می تواند صرفا یک سیرکولاتور را داخل یک کتری یا یک قوطی پلاستیکی بزرگ قرار دهید. ما چندین سیرکولاتور مختلف را مورد آزمایش قرار داده ایم، که همه آنها با هزینه ای کمتر از 200 دلار در دسترس هستند. طرای ها و کنترل های آنها متفاوت است، اما همه آنها دقیقا کاری که باید را انجام می دهند: گرم کردن آب تا درجه حرارت مورد نظر شما.

دستگاه های روی پیشخوان

اگر شما فضای کافی روی پیشخوان آشپزخانه خود دارید، می توانید دستگاه های آشپزی با فن آوری بالا را بگیرید که همه کارها را برای شما انجام می دهند. اجاق گاز هوشمند June حقیقتا یک اجاق گاز هوشمند است. این دستگاه از یک دوربین برای نگاه کردن به غذایی که دارید می پزید استفاده می کند و به طور دقیق تعیین می کند که بهترین روش پخت کدام است. شما نیاز ندارید درجه حرارت یا زمان را تعیین کنید. فقط نوع غذایی که می خواهید بپزید را تعیین کنید و بقیه کار را به عهده این دستگاه بگذارید. شما حتی می توانید از طریق یک اپلیکیشن از دوربین داخل دستگاه برای نگاه کردن غذای در حال پخته شدن استفاده کنید.

سرخ کن بدون روغن Gourima، در حالیکه از تکنولوژی خیلی بالایی برخوردار نیست، با قیمت یک سوم دستگاه های June قابل دسترس است و ابزار دیگری را به جعبه ابزار آشپزی شما اضافه می کند: سرخ کن بدون روغن. این دستگاه از گردش هوای داغ برای پختن غذا استفاده می کند و در حالیکه یک سطح خارجی ترد مثل حالت سرخ کردن ایجاد می کند. این کار خیلی شبیه به سرخ کردن داخل روغن نیست، اما کاری شبیه به آن را با روغن خیلی کمتری انجام می دهد، و می تواند به طور کامل روش سرخ کردن شما را تغییر دهد.

 

بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه سال 2018 لوازم خانگی بزرگ

 

 Going Bigger

اگر شما پول برای خرج کردن دارید، می توانید نسخه های هوشمندنی از دستگاه های بزرگ را بگیرید. شرکت هایی مانند ال جی و سامسونگ سالها در حال کار کردن بر روی یخچال ها و اجاق گازهای متصلی بوده اند. برخی از آنها مانند یخچال SmartThinQ ال جی به شما این امکان را می دهد که وضعیت یخچال را از طریق تلفن خود چک کنید، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی کار می کند و اینکه یخ به اندازه کافی دارید. برخی دیگر مانند یخچال Family Hub سامسونگ، صفحه ای لمسی دارند و می توانند به عنوان یک مرکز ارتباطات در خانه شما عمل کنند. و حتی دوربین هایی در درون  خود دارند. بنابراین شما می توانید زمانی که در حال خرید هستید ببینید که چه چیزهایی کم دارید. ما باید این یخچال ها را تست کنیم، اما بر اساس آنچه که در نمایشگاه CES دیده ایم، آنها  بسیار امید بخش به نظر می رسند.